PFC Pirin Gotse Delchev - FC Pirin 1941 Razlog (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: PFC Pirin Gotse Delchev
Treta Liga - YZ | |||
Ronde 11 | |||
2024-09-28 | FK Botev 1937 Ihtiman - PFC Pirin Gotse Delchev | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-21 | PFC Pirin Gotse Delchev - FC Granit Vladaya | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | FC CSKA 1948 III Sofia - PFC Pirin Gotse Delchev | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-07 | PFC Pirin Gotse Delchev - FC Rilski Sportist 2011 Samokov | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-04 | FC Vitosha Bistrica - PFC Pirin Gotse Delchev | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | PFC Pirin Gotse Delchev - PFC Balkan Botevgrad | 0 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | PFC Septemvri II Sofia - PFC Pirin Gotse Delchev | 3 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-17 | PFC Pirin Gotse Delchev - PFC Levski 1914 II Sofia | 0 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-14 | FK Pirin Blagoevgrad II - PFC Pirin Gotse Delchev | 0 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | PFC Pirin Gotse Delchev - FC Septemvri Simitli | 2 - 1 |
PFC Pirin Gotse Delchev - FC Pirin 1941 Razlog
Bulgaria Amateur, Treta Liga - YZ, match PFC Pirin Gotse Delchev - FC Pirin 1941 Razlog, starttijd 2023-05-20 15:00:51 internationale tijd.
PFC Pirin Gotse Delchev en FC Pirin 1941 Razlog neemt deel aan het kampioenschap Treta Liga - YZ, Bulgaria Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Pirin 1941 Razlog
Treta Liga - YZ | |||
Ronde 11 | |||
2024-09-28 | FC Vitosha Bistrica - FC Pirin 1941 Razlog | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-21 | FC Pirin 1941 Razlog - PFC Balkan Botevgrad | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | PFC Septemvri II Sofia - FC Pirin 1941 Razlog | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-07 | FC Pirin 1941 Razlog - PFC Levski 1914 II Sofia | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-04 | FK Pirin Blagoevgrad II - FC Pirin 1941 Razlog | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | FC Pirin 1941 Razlog - FC Septemvri Simitli | 3 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | PFC CSKA III Sofia - FC Pirin 1941 Razlog | geannuleerd | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | FC Pirin 1941 Razlog - PFC Slavia 1913 II Sofia | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | FC Slivnishki Geroy Slivnitsa - FC Pirin 1941 Razlog | 3 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | FC Pirin 1941 Razlog - FC Bansko Team Bansko | 1 - 1 |
Klassement
Treta Liga - YZ Group A 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Marek Dupnica | 20 | 15 | 3 | 2 | 56:15 | 48 |
2
|
PFC Chavdar Etropole | 20 | 14 | 2 | 4 | 43:19 | 44 |
3
|
PFC Balkan Botevgrad | 20 | 13 | 1 | 6 | 43:28 | 40 |
4
|
FC Bansko Team Bansko | 20 | 10 | 4 | 6 | 31:21 | 34 |
5
|
FC Slivnishki Geroy Slivnitsa | 20 | 9 | 5 | 6 | 27:31 | 32 |
6
|
PFC Slavia 1913 II Sofia | 20 | 9 | 2 | 9 | 40:41 | 29 |
7
|
PFC Septemvri II Sofia | 20 | 6 | 5 | 9 | 28:31 | 23 |
8
|
FC CSKA 1948 III Sofia | 20 | 6 | 5 | 9 | 27:32 | 23 |
9
|
FK Botev 1937 Ihtiman | 20 | 5 | 0 | 15 | 24:41 | 15 |
10
|
FC Levski-Rakovski Sofia | 20 | 4 | 3 | 13 | 19:47 | 15 |
11
|
PFC Pirin Gotse Delchev | 20 | 4 | 0 | 16 | 22:54 | 12 |
Treta Liga - YZ Group B 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFC Vihren Sandanski | 20 | 13 | 5 | 2 | 40:20 | 44 |
2
|
OFC Kostinbrod 2012 Kostinbrod | 20 | 14 | 2 | 4 | 31:15 | 44 |
3
|
FC Kyustendil | 20 | 12 | 7 | 1 | 41:12 | 43 |
4
|
PFC CSKA II Sofia | 20 | 8 | 5 | 7 | 37:20 | 29 |
5
|
FC Septemvri Simitli | 20 | 7 | 7 | 6 | 28:24 | 28 |
6
|
FC Rilski Sportist 2011 Samokov | 20 | 7 | 6 | 7 | 33:29 | 27 |
7
|
FC Oborishte Panagyurishte | 20 | 8 | 3 | 9 | 20:30 | 27 |
8
|
PFC Levski 1914 II Sofia | 20 | 7 | 5 | 8 | 29:27 | 26 |
9
|
FC Pirin 1941 Razlog | 20 | 4 | 4 | 12 | 20:38 | 16 |
10
|
FC Granit Vladaya | 20 | 3 | 5 | 12 | 14:39 | 14 |
11
|
FC Nadezhda Dobroslavtsi | 20 | 0 | 5 | 15 | 16:55 | 5 |
Treta Liga - YZ Relegation Group 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Oborishte Panagyurishte | 12 | 6 | 3 | 3 | 19:12 | 41 |
2
|
PFC Levski 1914 II Sofia | 12 | 7 | 2 | 3 | 28:17 | 40 |
3
|
FC CSKA 1948 III Sofia | 12 | 7 | 3 | 2 | 17:7 | 38 |
4
|
PFC Septemvri II Sofia | 12 | 5 | 4 | 3 | 22:14 | 37 |
5
|
FC Rilski Sportist 2011 Samokov | 12 | 4 | 2 | 6 | 11:20 | 36 |
6
|
FK Botev 1937 Ihtiman | 12 | 6 | 1 | 5 | 18:15 | 34 |
7
|
PFC Slavia 1913 II Sofia | 12 | 5 | 0 | 7 | 27:31 | 33 |
8
|
FC Pirin 1941 Razlog | 12 | 5 | 3 | 4 | 14:15 | 31 |
9
|
FC Levski-Rakovski Sofia | 12 | 4 | 2 | 6 | 11:13 | 27 |
10
|
FC Nadezhda Dobroslavtsi | 12 | 6 | 1 | 5 | 16:19 | 23 |
11
|
PFC Pirin Gotse Delchev | 12 | 3 | 3 | 6 | 12:18 | 21 |
12
|
FC Granit Vladaya | 12 | 1 | 2 | 9 | 10:24 | 13 |