ACS Litoral Gostinu - SCM Dunarea Giurgiu II (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Litoral Gostinu
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | ACS Litoral Gostinu - AS Olimpia Malu | 4 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AS Fortuna Herasti - ACS Litoral Gostinu | 2 - 4 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-15 | ACS Litoral Gostinu - ACS Amicii 2015 Giurgiu | 5 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | AS Viitorul Hulubesti - ACS Litoral Gostinu | 5 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | ACS Litoral Gostinu - AS Viitorul Baneasa | 1 - 4 |
ACS Litoral Gostinu - SCM Dunarea Giurgiu II
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, match ACS Litoral Gostinu - SCM Dunarea Giurgiu II, starttijd 2023-05-21 08:00:00 internationale tijd.
ACS Litoral Gostinu en SCM Dunarea Giurgiu II neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SCM Dunarea Giurgiu II
Liga 6 Giurgiu | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-29 | AS Voința Daia - SCM Dunarea Giurgiu II | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-22 | SCM Dunarea Giurgiu II - AS Victoria Stănești | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-15 | AS Gloria Schitu - SCM Dunarea Giurgiu II | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | SCM Dunarea Giurgiu II - CS Viitorul Fratesti | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | AS Acvila Giurgiu - SCM Dunarea Giurgiu II | - | |
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 18 | |||
2023-05-28 | SCM Dunarea Giurgiu II - ACS Dunarea Gaujani | 2 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2023-05-21 | ACS Litoral Gostinu - SCM Dunarea Giurgiu II | 0 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2023-05-14 | SCM Dunarea Giurgiu II - AS Unirea Fratesti | 3 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2023-05-07 | AS Olimpia Malu - SCM Dunarea Giurgiu II | 2 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2023-04-30 | AS Unirea Slobozia - SCM Dunarea Giurgiu II | 3 - 2 |
Klassement
Liga 5 Giurgiu Sud A 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Unirea Slobozia | 18 | 14 | 0 | 4 | 70:39 | 42 |
2
|
ACS VLD Soimii Ghizdaru | 18 | 13 | 1 | 4 | 60:28 | 40 |
3
|
ACS Dunarea Gaujani | 18 | 10 | 5 | 3 | 60:34 | 35 |
4
|
ACS Litoral Gostinu | 18 | 11 | 2 | 5 | 51:31 | 35 |
5
|
SCM Dunarea Giurgiu II | 18 | 9 | 3 | 6 | 58:41 | 30 |
6
|
AS Olimpia Malu | 18 | 5 | 5 | 8 | 39:46 | 20 |
7
|
ACS Pro Gostinu | 18 | 5 | 5 | 8 | 30:47 | 20 |
8
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 18 | 6 | 2 | 10 | 42:60 | 20 |
9
|
ACS Unirea Pietrisu | 18 | 3 | 2 | 13 | 25:53 | 8 |
10
|
AS Unirea Fratesti | 18 | 1 | 1 | 16 | 17:73 | 4 |