PFC Lokomotiv II Plovdiv - FC Vereya Stara Zagora (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: PFC Lokomotiv II Plovdiv
Third League Southeast | |||
Ronde 38 | |||
2024-05-31 | FC Asenovets 2005 Asenovgrad - PFC Lokomotiv II Plovdiv | 2 - 1 | |
Ronde 37 | |||
2024-05-27 | PFC Lokomotiv II Plovdiv - OFC Gigant Saedinenie | 4 - 0 | |
Ronde 36 | |||
2024-05-18 | FC Sekirovo Rakovski - PFC Lokomotiv II Plovdiv | 1 - 1 | |
Ronde 35 | |||
2024-05-15 | PFC Lokomotiv II Plovdiv - FC Sliven | 4 - 2 | |
Ronde 34 | |||
2024-05-11 | FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad - PFC Lokomotiv II Plovdiv | 1 - 0 |
PFC Lokomotiv II Plovdiv - FC Vereya Stara Zagora
Bulgaria Amateur, Third League Southeast, match PFC Lokomotiv II Plovdiv - FC Vereya Stara Zagora, starttijd 2023-05-20 15:00:00 internationale tijd.
PFC Lokomotiv II Plovdiv en FC Vereya Stara Zagora neemt deel aan het kampioenschap Third League Southeast, Bulgaria Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Vereya Stara Zagora
Third League Southeast | |||
Ronde 38 | |||
2023-06-03 | FC Yambol 1915 Yambol - FC Vereya Stara Zagora | 6 - 0 | |
Ronde 37 | |||
2023-05-27 | FC Vereya Stara Zagora - FC Atletik Kuklen | 2 - 4 | |
Ronde 36 | |||
2023-05-20 | PFC Lokomotiv II Plovdiv - FC Vereya Stara Zagora | 0 - 1 | |
Ronde 35 | |||
2023-05-13 | FC Vereya Stara Zagora - FC Borislav 2009 Parvomay | 4 - 3 | |
Ronde 34 | |||
2023-05-10 | FC Rodopa Smolyan - FC Vereya Stara Zagora | 3 - 0 |
Klassement
Treta Liga - YI 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFC Nesebar Nesebar | 38 | 26 | 5 | 7 | 84:32 | 83 |
2
|
FC Chernomorets 1919 Burgas | 38 | 24 | 8 | 6 | 82:26 | 80 |
3
|
OFC Gigant Saedinenie | 38 | 23 | 9 | 6 | 69:28 | 78 |
4
|
Zagorets Nova Zagora | 38 | 22 | 10 | 6 | 64:19 | 76 |
5
|
FC Sayana Haskovo | 38 | 20 | 9 | 9 | 68:36 | 69 |
6
|
FC Rozova Dolina Kazanlak | 38 | 20 | 8 | 10 | 66:29 | 68 |
7
|
PFC Spartak 1947 Plovdiv | 38 | 19 | 8 | 11 | 73:43 | 65 |
8
|
FC Asenovets 2005 Asenovgrad | 38 | 19 | 7 | 12 | 69:41 | 64 |
9
|
PFC Lokomotiv II Plovdiv | 38 | 20 | 4 | 14 | 57:33 | 64 |
10
|
FC Yambol 1915 Yambol | 38 | 16 | 9 | 13 | 57:48 | 57 |
11
|
FC Rodopa Smolyan | 38 | 16 | 7 | 15 | 51:48 | 55 |
12
|
FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad | 38 | 16 | 4 | 18 | 52:54 | 52 |
13
|
FC Sokol Markovo | 38 | 15 | 3 | 20 | 54:58 | 48 |
14
|
OFC Levski Karlovo | 38 | 12 | 6 | 20 | 45:69 | 42 |
15
|
OFC Karnobat Karnobat | 38 | 11 | 8 | 19 | 37:57 | 41 |
16
|
PFC Beroe II Stara Zagora | 38 | 11 | 4 | 23 | 45:74 | 37 |
17
|
FC Sliven | 38 | 10 | 6 | 22 | 58:93 | 36 |
18
|
FC Atletik Kuklen | 38 | 11 | 3 | 24 | 37:83 | 36 |
19
|
FC Borislav 2009 Parvomay | 38 | 5 | 6 | 27 | 34:92 | 21 |
20
|
FC Vereya Stara Zagora | 38 | 2 | 0 | 36 | 24:163 | 6 |