Sportivo Las Parejas - Sportivo Belgrano (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Sportivo Las Parejas
Torneo Federal A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay - Sportivo Las Parejas | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-24 | Sportivo Las Parejas - Linqueno | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | CD De Pronunciamiento - Sportivo Las Parejas | 0 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-09 | Sportivo Las Parejas - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-25 | Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - Sportivo Las Parejas | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | Sportivo Las Parejas - Sportivo Belgrano | 0 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-15 | Sportivo Las Parejas - CA Douglas Haig | 1 - 0 |
Sportivo Las Parejas - Sportivo Belgrano
Argentinië, Torneo Federal A, match Sportivo Las Parejas - Sportivo Belgrano, starttijd 2023-05-21 20:00:00 internationale tijd.
Sportivo Las Parejas en Sportivo Belgrano neemt deel aan het kampioenschap Torneo Federal A, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Sportivo Belgrano
Torneo Federal A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | CA Douglas Haig - Sportivo Belgrano | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | Sportivo Belgrano - AT. Independiente (Chivilcoy) | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay - Sportivo Belgrano | 0 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-09 | Sportivo Belgrano - Linqueno | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-02 | CD De Pronunciamiento - Sportivo Belgrano | 0 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-26 | Sportivo Belgrano - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | Sportivo Las Parejas - Sportivo Belgrano | 0 - 0 |
Klassement
Torneo Federal A 2023, Group A: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olimpo Bahia Blanca | 32 | 20 | 10 | 2 | 58:20 | 70 |
2
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | 32 | 19 | 10 | 3 | 55:15 | 67 |
3
|
Cipolletti | 32 | 13 | 8 | 11 | 35:34 | 47 |
4
|
CD Santamarina Tandil | 32 | 11 | 11 | 10 | 33:31 | 44 |
5
|
CA Sansinena SD | 32 | 12 | 7 | 13 | 33:37 | 43 |
6
|
Sol de Mayo | 32 | 11 | 5 | 16 | 35:52 | 38 |
7
|
CA Germinal | 32 | 9 | 7 | 16 | 30:45 | 34 |
8
|
Club Circulo Deportivo | 32 | 7 | 8 | 17 | 25:46 | 29 |
9
|
CA Liniers Bahía Blanca | 32 | 6 | 6 | 20 | 18:42 | 24 |
Torneo Federal A 2023, Group B: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ciudad de Bolivar | 32 | 17 | 8 | 7 | 45:25 | 59 |
2
|
CD Argentino Monte Maiz | 32 | 15 | 13 | 4 | 53:27 | 58 |
3
|
Juventud Unida Universitario | 32 | 13 | 12 | 7 | 33:23 | 51 |
4
|
Atenas Rio Cuarto | 32 | 12 | 8 | 12 | 43:42 | 44 |
5
|
Huracan Las Heras | 32 | 12 | 7 | 13 | 29:39 | 43 |
6
|
San Martin de Mendoza | 32 | 10 | 9 | 13 | 29:34 | 39 |
7
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | 32 | 10 | 7 | 15 | 31:38 | 37 |
8
|
CS Estudiantes San Luis | 32 | 8 | 11 | 13 | 33:41 | 35 |
9
|
Sportivo Penarol | 32 | 6 | 7 | 19 | 30:57 | 25 |
Torneo Federal A 2023, Group C: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Douglas Haig | 32 | 20 | 7 | 5 | 43:22 | 67 |
2
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | 32 | 14 | 7 | 11 | 31:25 | 49 |
3
|
Sportivo Belgrano | 32 | 14 | 5 | 13 | 42:34 | 47 |
4
|
Sportivo Las Parejas | 32 | 14 | 5 | 13 | 37:33 | 47 |
5
|
Linqueno | 32 | 12 | 8 | 12 | 41:37 | 44 |
6
|
CD De Pronunciamiento | 32 | 11 | 7 | 14 | 32:39 | 40 |
7
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 32 | 10 | 8 | 14 | 29:39 | 38 |
8
|
Union de Sunchales | 32 | 11 | 4 | 17 | 25:38 | 37 |
9
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | 32 | 8 | 9 | 15 | 24:37 | 33 |
Torneo Federal A 2023, Group D: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gimnasia y Tiro de Salta | 32 | 16 | 12 | 5 | 32:17 | 59 |
2
|
Central Norte Salta | 32 | 13 | 10 | 9 | 38:30 | 49 |
3
|
Boca Unidos | 32 | 12 | 10 | 10 | 31:36 | 46 |
4
|
CA Sol de America de Formosa | 32 | 12 | 9 | 11 | 33:29 | 45 |
5
|
San Martin Formosa | 32 | 13 | 4 | 15 | 31:26 | 43 |
6
|
9 de Julio de Rafaela | 32 | 11 | 9 | 13 | 34:34 | 41 |
7
|
CA Sarmiento de Resistencia | 32 | 10 | 9 | 13 | 27:31 | 39 |
8
|
Crucero del Norte | 32 | 8 | 12 | 12 | 28:35 | 36 |
9
|
Juventud Antoniana de Salta | 32 | 7 | 11 | 14 | 20:36 | 32 |