NK Blato - NK Brezovica (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Blato
4. NL Središte Zagreb | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-21 | NK Vojnić 95 - NK Blato | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-18 | NK Blato - NK Klanjec | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-14 | NK Sesvetski Kraljevec - NK Blato | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | NK Blato - NK Polet Sveta Klara | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | NK Zagreb - NK Blato | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-01 | NK Blato - NK Polet Sveta Klara | 4 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | NK Rudar Dubrava Zabočka - NK Blato | 2 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-18 | NK Blato - NK Straža | 3 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-11 | NK Devetka - NK Blato | 4 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-08 | NK Blato - NK Ravnice | 0 - 3 |
NK Blato - NK Brezovica
Croatia Amateur, 4. NL Središte Zagreb Podskupina A, match NK Blato - NK Brezovica, starttijd 2023-05-27 16:00:00 internationale tijd.
NK Blato en NK Brezovica neemt deel aan het kampioenschap 4. NL Središte Zagreb Podskupina A, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Brezovica
1. ZNL | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-21 | NK Brezovica - NK Concordia | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | NK ZET - NK Brezovica | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-11 | NK Brezovica - NK Zelengaj 1948 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | NK Šparta - NK Brezovica | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | NK Brezovica - NK Bubamara | - | |
4. NL Središte Zagreb | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-01 | NK Ivančica Zlatar Bistrica - NK Brezovica | 5 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | NK Brezovica - NK Sesvetski Kraljevec | 2 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-18 | NK Brezovica - NK Odra | 2 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-10 | NK Prečko - NK Brezovica | 2 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-08 | NK Brezovica - NK Polet Sveta Klara | 0 - 1 |
Klassement
4. NL Središte Zagreb Podskupina A 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Golubovec | 30 | 22 | 5 | 3 | 59:21 | 71 |
2
|
NK Tondach Bedekovčina | 30 | 15 | 6 | 9 | 47:36 | 51 |
3
|
NK Brezovica | 30 | 16 | 3 | 11 | 55:51 | 51 |
4
|
NK Sesvetski Kraljevec | 30 | 14 | 7 | 9 | 51:33 | 49 |
5
|
NK Blato | 30 | 14 | 6 | 10 | 36:32 | 48 |
6
|
NK Odra | 30 | 15 | 3 | 12 | 39:45 | 48 |
7
|
NK Mladost Zabok | 30 | 14 | 5 | 11 | 48:31 | 47 |
8
|
NK Spansko | 30 | 13 | 6 | 11 | 50:34 | 45 |
9
|
NK Zagreb | 30 | 13 | 3 | 14 | 51:48 | 42 |
10
|
NK Prečko | 30 | 12 | 4 | 14 | 45:43 | 40 |
11
|
NK Polet Sveta Klara | 30 | 11 | 6 | 13 | 50:52 | 39 |
12
|
NK Rudar Dubrava Zabočka | 30 | 9 | 7 | 14 | 45:52 | 34 |
13
|
NK Straža | 30 | 9 | 7 | 14 | 51:61 | 34 |
14
|
NK Vojnić 95 | 30 | 8 | 4 | 18 | 30:64 | 28 |
15
|
NK Klanjec | 30 | 8 | 3 | 19 | 34:64 | 27 |
16
|
NK Stubica | 30 | 7 | 5 | 18 | 37:61 | 26 |