NK Odra - NK Vojnić 95 (0-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Odra
4. NL Središte Zagreb | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-21 | NK Polet Sveta Klara - NK Odra | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-18 | NK Odra - NK Rudar Dubrava Zabočka | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-14 | NK Zagreb - NK Odra | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | NK Odra - NK Devetka | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | NK Ilovac Karlovac - NK Odra | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-01 | NK Golubovec - NK Odra | 4 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | NK Odra - NK Ivančica Zlatar Bistrica | 3 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-18 | NK Brezovica - NK Odra | 2 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | NK Odra - NK Sesvetski Kraljevec | 3 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-08 | NK Odra - NK Prečko | 2 - 5 |
NK Odra - NK Vojnić 95
Croatia Amateur, 4. NL Središte Zagreb Podskupina A, match NK Odra - NK Vojnić 95, starttijd 2023-05-27 16:00:00 internationale tijd.
NK Odra en NK Vojnić 95 neemt deel aan het kampioenschap 4. NL Središte Zagreb Podskupina A, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Vojnić 95
4. NL Središte Zagreb | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-21 | NK Vojnić 95 - NK Blato | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-18 | NK Golubovec - NK Vojnić 95 | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-14 | NK Vojnić 95 - NK Nur Zagreb | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-06 | NK Prečko - NK Vojnić 95 | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | NK Vojnić 95 - NK Spansko | - | |
1. ŽNL Karlovac | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-02 | NK Vojnić 95 - NK Ogulin | 3 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-26 | NK Vojnić 95 - NK Vatrogasac Gornje Mekušje | 5 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-19 | NK Duga Resa 1929 - NK Vojnić 95 | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-12 | NK Vojnić 95 - NK Zrinski Ozalj | 3 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-05 | NK Croatia 78 Žakanje - NK Vojnić 95 | 1 - 1 |
Klassement
4. NL Središte Zagreb Podskupina A 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Golubovec | 30 | 22 | 5 | 3 | 59:21 | 71 |
2
|
NK Tondach Bedekovčina | 30 | 15 | 6 | 9 | 47:36 | 51 |
3
|
NK Brezovica | 30 | 16 | 3 | 11 | 55:51 | 51 |
4
|
NK Sesvetski Kraljevec | 30 | 14 | 7 | 9 | 51:33 | 49 |
5
|
NK Blato | 30 | 14 | 6 | 10 | 36:32 | 48 |
6
|
NK Odra | 30 | 15 | 3 | 12 | 39:45 | 48 |
7
|
NK Mladost Zabok | 30 | 14 | 5 | 11 | 48:31 | 47 |
8
|
NK Spansko | 30 | 13 | 6 | 11 | 50:34 | 45 |
9
|
NK Zagreb | 30 | 13 | 3 | 14 | 51:48 | 42 |
10
|
NK Prečko | 30 | 12 | 4 | 14 | 45:43 | 40 |
11
|
NK Polet Sveta Klara | 30 | 11 | 6 | 13 | 50:52 | 39 |
12
|
NK Rudar Dubrava Zabočka | 30 | 9 | 7 | 14 | 45:52 | 34 |
13
|
NK Straža | 30 | 9 | 7 | 14 | 51:61 | 34 |
14
|
NK Vojnić 95 | 30 | 8 | 4 | 18 | 30:64 | 28 |
15
|
NK Klanjec | 30 | 8 | 3 | 19 | 34:64 | 27 |
16
|
NK Stubica | 30 | 7 | 5 | 18 | 37:61 | 26 |