NK Sloga Bosanska Otoka - NK Vitez Bužim (3-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Sloga Bosanska Otoka
2. Liga FBiH Zapad | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | GNK Bratstvo 1918 - NK Sloga Bosanska Otoka | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | NK Sloga Bosanska Otoka - NK Ključ | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | NK Sloga Bosanska Otoka - NK Rudar Kamengrad | 2 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | NK Brnjaci - NK Sloga Bosanska Otoka | 4 - 0 | |
Kup NS USK | |||
Ronde 28 | |||
2024-05-29 | GNK Bratstvo 1918 - NK Sloga Bosanska Otoka | 7 - 1 | |
2. Liga FBiH Zapad | |||
2024-05-25 | NK Sloga Bosanska Otoka - FK Vitez | 2 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | FK Krajina Cazin - NK Sloga Bosanska Otoka | 4 - 4 |
NK Sloga Bosanska Otoka - NK Vitez Bužim
Bosnia & Herzegovina Amateurs, 2. Liga FBiH Zapad, match NK Sloga Bosanska Otoka - NK Vitez Bužim, starttijd 2023-05-27 15:30:00 internationale tijd.
NK Sloga Bosanska Otoka en NK Vitez Bužim neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga FBiH Zapad, Bosnia & Herzegovina Amateurs.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Vitez Bužim
2. Liga FBiH Zapad | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | NK Podgrmeč Sanski Most - NK Vitez Bužim | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | NK Vitez Bužim - NK Kiseljak | - | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | NK Travnik - NK Vitez Bužim | 5 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | NK Vitez Bužim - NK Rudar Kamengrad | 1 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-19 | NK Brnjaci - NK Vitez Bužim | 6 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-11 | NK Vitez Bužim - FK Vitez | 3 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-08 | FK Krajina Cazin - NK Vitez Bužim | 0 - 1 |
Klassement
2. Liga FBiH Zapad 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GNK Bratstvo 1918 | 28 | 21 | 5 | 2 | 73:22 | 68 |
2
|
NK Rudar Kamengrad | 28 | 19 | 4 | 5 | 60:26 | 61 |
3
|
NK Kiseljak | 28 | 14 | 10 | 4 | 63:40 | 52 |
4
|
NK Iskra Bugojno | 28 | 15 | 3 | 10 | 43:41 | 48 |
5
|
NK Sloga Bosanska Otoka | 28 | 13 | 6 | 9 | 69:54 | 45 |
6
|
FK Vitez | 28 | 10 | 10 | 8 | 47:42 | 40 |
7
|
NK Romari Vitez | 28 | 11 | 5 | 12 | 61:37 | 38 |
8
|
NK Brnjaci | 28 | 10 | 7 | 11 | 42:36 | 37 |
9
|
NK Vitez | 28 | 11 | 3 | 14 | 38:54 | 36 |
10
|
FK Rudar Han Bila | 28 | 10 | 5 | 13 | 56:54 | 35 |
11
|
FK Krajina Cazin | 28 | 10 | 5 | 13 | 54:53 | 35 |
12
|
NK Novi Travnik | 28 | 8 | 8 | 12 | 44:45 | 32 |
13
|
NK Vitez Bužim | 28 | 8 | 5 | 15 | 38:78 | 29 |
14
|
NK Podgrmeč Sanski Most | 28 | 7 | 1 | 20 | 33:70 | 22 |
15
|
NK Vlašić Turbe | 28 | 2 | 5 | 21 | 29:98 | 11 |