FC Dunav II Ruse - FC Spartak 1918 II Varna (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Dunav II Ruse
Third League Northeast | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-29 | FC Dunav II Ruse - FC Spartak 1918 II Varna | 0 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | PFC Cherno More II Varna - FC Dunav II Ruse | 3 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-11 | SFC Svetkavitsa Targovishte - FC Dunav II Ruse | 2 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-01 | FC Dorostol Silistra - FC Dunav II Ruse | 2 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-04-28 | FC Dunav II Ruse - FK Kubrat 2016 | 6 - 0 |
FC Dunav II Ruse - FC Spartak 1918 II Varna
Bulgaria Amateur, Third League Northeast, match FC Dunav II Ruse - FC Spartak 1918 II Varna, starttijd 2023-05-28 15:00:00 internationale tijd.
FC Dunav II Ruse en FC Spartak 1918 II Varna neemt deel aan het kampioenschap Third League Northeast, Bulgaria Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Spartak 1918 II Varna
Third League Northeast | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-29 | FC Dunav II Ruse - FC Spartak 1918 II Varna | 0 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | FC Spartak 1918 II Varna - FK Kubrat 2016 | 5 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | FC Septemvri 98 Tervel - FC Spartak 1918 II Varna | 2 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | FC Spartak 1918 II Varna - FC Chernolomets 1919 Popovo | 5 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-04-27 | FC Spartak 1918 II Varna - FC Fratria Benkovski | 0 - 1 |
Klassement
Treta Liga - SI 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chernomorets Balchik | 28 | 25 | 2 | 1 | 86:13 | 77 |
2
|
FC Septemvri 98 Tervel | 28 | 21 | 5 | 2 | 70:18 | 68 |
3
|
SFC Svetkavitsa Targovishte | 28 | 17 | 5 | 6 | 42:23 | 56 |
4
|
FC Chernolomets 1919 Popovo | 28 | 17 | 4 | 7 | 68:24 | 55 |
5
|
PFC Ludogorets III Razgrad | 28 | 17 | 3 | 8 | 79:31 | 54 |
6
|
PFC Cherno More II Varna | 28 | 15 | 2 | 11 | 63:33 | 47 |
7
|
FC Riltsi Dobrich | 28 | 13 | 7 | 8 | 46:43 | 46 |
8
|
FC Spartak 1918 II Varna | 28 | 13 | 5 | 10 | 44:35 | 44 |
9
|
FC Dorostol Silistra | 28 | 12 | 4 | 12 | 28:40 | 40 |
10
|
FC Volov Shumen | 28 | 7 | 1 | 20 | 26:62 | 22 |
11
|
FC Dunav II Ruse | 28 | 6 | 4 | 18 | 26:63 | 22 |
12
|
FC Ustrem Donchevo | 28 | 6 | 3 | 19 | 28:67 | 21 |
13
|
FC Lokomotiv 2022 Ruse | 28 | 5 | 6 | 17 | 33:56 | 21 |
14
|
FC Sportist 2011 General Toshevo | 28 | 5 | 3 | 20 | 31:96 | 18 |
15
|
FC Botev Novi Pazar | 28 | 4 | 0 | 24 | 20:86 | 12 |