NK Lobor - NK Inkop Poznanovec (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Lobor
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-13 | NK Lobor - NK Zagorec Veliko Trgovišće | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | NK Đalski Gubaševo - NK Lobor | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Lobor - NK Desinić | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Mladost Belec - NK Lobor | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Lobor - NK Mladost Marija Bistrica | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Lobor - NK Vatrogasac Brezova | 2 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | NK Sloga Konjščina - NK Lobor | 8 - 0 | |
Kup NSKZŽ | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-29 | NK Oštrc Zlatar - NK Lobor | 4 - 1 | |
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | NK Lobor - NK Toplice Krapinske Toplice | 3 - 0 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-19 | NK Lobor - NK Rudar Mihovljan | 4 - 2 |
NK Lobor - NK Inkop Poznanovec
Croatia Amateur, 1. ŽNL Krapinsko-zagorska, match NK Lobor - NK Inkop Poznanovec, starttijd 2023-06-04 16:00:00 internationale tijd.
NK Lobor en NK Inkop Poznanovec neemt deel aan het kampioenschap 1. ŽNL Krapinsko-zagorska, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Inkop Poznanovec
1. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | NK Inkop Poznanovec - NK Stubica | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Pregrada - NK Inkop Poznanovec | - | |
Kup NSKZŽ | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-25 | NK Inkop Poznanovec - NK Rudar Dubrava Zabočka | - | |
1. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
2024-09-22 | NK Inkop Poznanovec - NK Straža | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Ivančica Zlatar Bistrica - NK Inkop Poznanovec | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Matija Gubec Gornja Stubica - NK Inkop Poznanovec | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | NK Inkop Poznanovec - NK Radoboj | 2 - 0 | |
Kup NSKZŽ | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | NK Inkop Poznanovec - NK Klanjec | 3 - 2 | |
1. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | NK Oroslavje - NK Inkop Poznanovec | 1 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-08 | NK Klanjec - NK Inkop Poznanovec | 4 - 1 |
Klassement
1. ŽNL Krapinsko-zagorska 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Ivančica Zlatar Bistrica | 22 | 14 | 6 | 2 | 64:26 | 48 |
2
|
NK Oštrc Zlatar | 22 | 12 | 4 | 6 | 39:28 | 40 |
3
|
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje | 22 | 10 | 7 | 5 | 44:29 | 37 |
4
|
NK Pregrada | 22 | 10 | 5 | 7 | 44:21 | 35 |
5
|
NK Oroslavje | 22 | 10 | 5 | 7 | 35:29 | 35 |
6
|
NK Inkop Poznanovec | 22 | 9 | 4 | 9 | 38:43 | 31 |
7
|
NK Zagorec Veliko Trgovišće | 22 | 7 | 7 | 8 | 27:31 | 28 |
8
|
NK Mladost Marija Bistrica | 22 | 7 | 7 | 8 | 22:26 | 28 |
9
|
NK Rudar Mihovljan | 22 | 8 | 4 | 10 | 24:38 | 28 |
10
|
NK Sloga Konjščina | 22 | 6 | 4 | 12 | 25:46 | 22 |
11
|
NK Matija Gubec Gornja Stubica | 22 | 4 | 5 | 13 | 21:50 | 17 |
12
|
NK Lobor | 22 | 4 | 4 | 14 | 25:41 | 16 |