NK Osvit Đelekovec - NK Mladost Sigetec (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Osvit Đelekovec
Elitna ŽNL Koprivničko-križevačka | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | NK Prugovac - NK Osvit Đelekovec | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Osvit Đelekovec - NK Ferdinandovac | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Borac Imbriovec - NK Osvit Đelekovec | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Osvit Đelekovec - NK Graničar Legrad | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Osvit Đelekovec - NK Močile Koprivnica | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | NK Mladost Molve - NK Osvit Đelekovec | 3 - 5 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | NK Osvit Đelekovec - NK Mladost Kloštar Podravski | 0 - 2 | |
1. ŽNL Koprivničko-križevačka | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-09 | NK Lipa Hlebine - NK Osvit Đelekovec | 1 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | NK Osvit Đelekovec - NK Miklinovec Koprivnica 1978 | 2 - 2 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | NK Tomislav Drnje - NK Osvit Đelekovec | 1 - 1 |
NK Osvit Đelekovec - NK Mladost Sigetec
Croatia Amateur, 1. ŽNL Koprivničko-križevačka, match NK Osvit Đelekovec - NK Mladost Sigetec, starttijd 2023-05-28 08:00:00 internationale tijd.
NK Osvit Đelekovec en NK Mladost Sigetec neemt deel aan het kampioenschap 1. ŽNL Koprivničko-križevačka, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Mladost Sigetec
2. ŽNL Koprivničko-križevačka | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | NK Mladost Sigetec - NK Hrvatski Bojovnik | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Rasinja - NK Mladost Sigetec | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Mladost Sigetec - NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Fugaplast Gola - NK Mladost Sigetec | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Mladost Sigetec - HNK Sokol Sokolovac | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | NK Mladost Carevdar - NK Mladost Sigetec | 1 - 6 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | NK Mladost Sigetec - NK Ratar Miholec | 3 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-06-09 | NK Čvrstec Sveti Petar Čvrstec - NK Mladost Sigetec | 0 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | NK Mladost Sigetec - NK Podravec Torčec | 0 - 4 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | NK Prekodravac Ždala - NK Mladost Sigetec | 3 - 1 |
Klassement
1. ŽNL Koprivničko-križevačka 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Bratstvo Kunovec | 26 | 20 | 1 | 5 | 83:25 | 61 |
2
|
NK Graničar Đurđevac | 26 | 16 | 5 | 5 | 62:29 | 53 |
3
|
NK Tomislav Drnje | 26 | 14 | 4 | 8 | 43:37 | 46 |
4
|
NK Osvit Đelekovec | 26 | 12 | 5 | 9 | 56:43 | 41 |
5
|
NK Močile Koprivnica | 26 | 12 | 1 | 13 | 37:54 | 37 |
6
|
NK Kalinovac | 26 | 10 | 6 | 10 | 57:56 | 36 |
7
|
NK Tomislav Radnik Sveti Ivan Žabno | 26 | 10 | 6 | 10 | 51:52 | 36 |
8
|
NK Panonija Peteranec | 26 | 11 | 2 | 13 | 45:67 | 35 |
9
|
NK Miklinovec Koprivnica 1978 | 26 | 9 | 6 | 11 | 42:45 | 33 |
10
|
NK Sloga Koprivnički Ivanec | 26 | 9 | 6 | 11 | 45:55 | 33 |
11
|
NK Lipa Hlebine | 26 | 10 | 3 | 13 | 47:60 | 33 |
12
|
NK Drava Novigrad Podravski | 26 | 9 | 5 | 12 | 37:40 | 32 |
13
|
NK Starigrad | 26 | 6 | 6 | 14 | 45:62 | 24 |
14
|
NK Mladost Sigetec | 26 | 4 | 4 | 18 | 27:52 | 16 |