FC Septemvri 98 Tervel - SFC Svetkavitsa Targovishte (4-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Septemvri 98 Tervel
Third League Northeast | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-01 | FC Septemvri 98 Tervel - FC Benkovski Isperih | 3 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | FC Lokomotiv 2022 Ruse - FC Septemvri 98 Tervel | 0 - 4 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | FC Septemvri 98 Tervel - FC Spartak 1918 II Varna | 2 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-11 | PFC Cherno More II Varna - FC Septemvri 98 Tervel | 2 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-08 | FC Septemvri 98 Tervel - PFC Ludogorets III Razgrad | 1 - 0 |
FC Septemvri 98 Tervel - SFC Svetkavitsa Targovishte
Bulgaria Amateur, Third League Northeast, match FC Septemvri 98 Tervel - SFC Svetkavitsa Targovishte, starttijd 2023-06-03 15:00:00 internationale tijd.
FC Septemvri 98 Tervel en SFC Svetkavitsa Targovishte neemt deel aan het kampioenschap Third League Northeast, Bulgaria Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SFC Svetkavitsa Targovishte
Third League Northeast | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-01 | SFC Svetkavitsa Targovishte - PFC Cherno More II Varna | 0 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | FC Dorostol Silistra - SFC Svetkavitsa Targovishte | 4 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-11 | SFC Svetkavitsa Targovishte - FC Dunav II Ruse | 2 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-01 | FK Kubrat 2016 - SFC Svetkavitsa Targovishte | 0 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-04-27 | SFC Svetkavitsa Targovishte - FC Septemvri 98 Tervel | 0 - 2 |
Klassement
Treta Liga - SI 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chernomorets Balchik | 28 | 25 | 2 | 1 | 86:13 | 77 |
2
|
FC Septemvri 98 Tervel | 28 | 21 | 5 | 2 | 70:18 | 68 |
3
|
SFC Svetkavitsa Targovishte | 28 | 17 | 5 | 6 | 42:23 | 56 |
4
|
FC Chernolomets 1919 Popovo | 28 | 17 | 4 | 7 | 68:24 | 55 |
5
|
PFC Ludogorets III Razgrad | 28 | 17 | 3 | 8 | 79:31 | 54 |
6
|
PFC Cherno More II Varna | 28 | 15 | 2 | 11 | 63:33 | 47 |
7
|
FC Riltsi Dobrich | 28 | 13 | 7 | 8 | 46:43 | 46 |
8
|
FC Spartak 1918 II Varna | 28 | 13 | 5 | 10 | 44:35 | 44 |
9
|
FC Dorostol Silistra | 28 | 12 | 4 | 12 | 28:40 | 40 |
10
|
FC Volov Shumen | 28 | 7 | 1 | 20 | 26:62 | 22 |
11
|
FC Dunav II Ruse | 28 | 6 | 4 | 18 | 26:63 | 22 |
12
|
FC Ustrem Donchevo | 28 | 6 | 3 | 19 | 28:67 | 21 |
13
|
FC Lokomotiv 2022 Ruse | 28 | 5 | 6 | 17 | 33:56 | 21 |
14
|
FC Sportist 2011 General Toshevo | 28 | 5 | 3 | 20 | 31:96 | 18 |
15
|
FC Botev Novi Pazar | 28 | 4 | 0 | 24 | 20:86 | 12 |