FC Ustrem Donchevo - Chernomorets Balchik , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Ustrem Donchevo
Third League Northeast | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-01 | FC Fratria Benkovski - FC Ustrem Donchevo | 4 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | FC Ustrem Donchevo - FC Dorostol Silistra | 4 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | FC Ustrem Donchevo - PFC Ludogorets III Razgrad | 0 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-11 | FC Riltsi Dobrich - FC Ustrem Donchevo | 4 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-01 | FC Ustrem Donchevo - FC Benkovski Isperih | 1 - 2 |
FC Ustrem Donchevo - Chernomorets Balchik
Bulgaria Amateur, Third League Northeast, match FC Ustrem Donchevo - Chernomorets Balchik, starttijd 2023-06-03 15:00:00 internationale tijd.
FC Ustrem Donchevo en Chernomorets Balchik neemt deel aan het kampioenschap Third League Northeast, Bulgaria Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Chernomorets Balchik
Vtora Liga | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-24 | FK Septemvri Sofia - Chernomorets Balchik | 3 - 0 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-18 | Chernomorets Balchik - FC Dunav 2010 | 2 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-11 | FC Maritsa Plovdiv - Chernomorets Balchik | 0 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-02 | Chernomorets Balchik - FK Spartak 1918 Varna | 4 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-27 | PFC Belasitsa Petrich - Chernomorets Balchik | 3 - 0 |
Klassement
Treta Liga - SI 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chernomorets Balchik | 28 | 25 | 2 | 1 | 86:13 | 77 |
2
|
FC Septemvri 98 Tervel | 28 | 21 | 5 | 2 | 70:18 | 68 |
3
|
SFC Svetkavitsa Targovishte | 28 | 17 | 5 | 6 | 42:23 | 56 |
4
|
FC Chernolomets 1919 Popovo | 28 | 17 | 4 | 7 | 68:24 | 55 |
5
|
PFC Ludogorets III Razgrad | 28 | 17 | 3 | 8 | 79:31 | 54 |
6
|
PFC Cherno More II Varna | 28 | 15 | 2 | 11 | 63:33 | 47 |
7
|
FC Riltsi Dobrich | 28 | 13 | 7 | 8 | 46:43 | 46 |
8
|
FC Spartak 1918 II Varna | 28 | 13 | 5 | 10 | 44:35 | 44 |
9
|
FC Dorostol Silistra | 28 | 12 | 4 | 12 | 28:40 | 40 |
10
|
FC Volov Shumen | 28 | 7 | 1 | 20 | 26:62 | 22 |
11
|
FC Dunav II Ruse | 28 | 6 | 4 | 18 | 26:63 | 22 |
12
|
FC Ustrem Donchevo | 28 | 6 | 3 | 19 | 28:67 | 21 |
13
|
FC Lokomotiv 2022 Ruse | 28 | 5 | 6 | 17 | 33:56 | 21 |
14
|
FC Sportist 2011 General Toshevo | 28 | 5 | 3 | 20 | 31:96 | 18 |
15
|
FC Botev Novi Pazar | 28 | 4 | 0 | 24 | 20:86 | 12 |