FK Vinogradar Zleginje - FK Blagotin Poljna , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Vinogradar Zleginje
Zona "Zapad" | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | OFK Lugomir Rakitovo - FK Vinogradar Zleginje | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | FK Vinogradar Zleginje - GFK Tabane | 4 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | FK Mladi Borac Sedlare - FK Vinogradar Zleginje | 5 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | FK Vinogradar Zleginje - FK Sloga Despotovac | 2 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-09 | FK Mladi Borac Sedlare - FK Vinogradar Zleginje | 6 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | FK Vinogradar Zleginje - FK Temnić 1924 | 2 - 2 |
FK Vinogradar Zleginje - FK Blagotin Poljna
Serbia Amateur, Zona "Zapad", match FK Vinogradar Zleginje - FK Blagotin Poljna, starttijd 2023-06-03 15:30:00 internationale tijd.
FK Vinogradar Zleginje en FK Blagotin Poljna neemt deel aan het kampioenschap Zona "Zapad", Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Blagotin Poljna
Prva Rasinska Okružna Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | FK Beli Orlovi Tobolac - FK Blagotin Poljna | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | FK Blagotin Poljna - FK Polet 57 Milutovac | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-28 | FK Parunovac - FK Blagotin Poljna | 1 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | FK Blagotin Poljna - FK Mačkovac | 4 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | FK Blagotin Poljna - FK BSK Bela Voda | 1 - 0 | |
Zona "Zapad" | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-09 | FK Blagotin Poljna - FK Juhor Glavinci | 1 - 2 |
Klassement
Zona "Zapad" 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jedinstvo 1936 Kruševac | 28 | 23 | 3 | 2 | 89:27 | 72 |
2
|
FK Rembas Resavica | 28 | 23 | 1 | 4 | 87:32 | 70 |
3
|
FK Morava 1918 Ćuprija | 28 | 22 | 1 | 5 | 101:39 | 67 |
4
|
Trstenik PPT | 28 | 19 | 5 | 4 | 70:21 | 62 |
5
|
FK Vinogradar Zleginje | 28 | 12 | 3 | 13 | 55:61 | 39 |
6
|
FK Orlovi Jasenovo | 28 | 12 | 2 | 14 | 64:57 | 37 |
7
|
FK Mladi Borac Sedlare | 28 | 10 | 5 | 13 | 62:58 | 35 |
8
|
FK Blagotin Poljna | 28 | 10 | 5 | 13 | 42:52 | 35 |
9
|
FK Župa Aleksandrovac | 28 | 10 | 4 | 14 | 54:46 | 34 |
10
|
FK Kušiljevo | 28 | 9 | 6 | 13 | 42:48 | 33 |
11
|
FK Sloga Despotovac | 28 | 10 | 3 | 15 | 38:54 | 33 |
12
|
FK Sloga-Majdevo | 28 | 9 | 4 | 15 | 47:62 | 31 |
13
|
FK Levač Rekovac | 28 | 8 | 3 | 17 | 37:53 | 27 |
14
|
OFK Lugomir Rakitovo | 28 | 5 | 2 | 21 | 20:100 | 17 |
15
|
FK Jedinstvo Mijatovac | 28 | 4 | 1 | 23 | 28:126 | 13 |
16
|
FK Juhor Obrež | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |