IK Junkeren - Sotra SK (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: IK Junkeren
2nd Division Group 2 | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-24 | IK Junkeren - Valerenga IF 2 | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-16 | Strommen IF - IK Junkeren | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-09 | IK Junkeren - Ullensaker/Kisa | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | Kjelsaas - IK Junkeren | - | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | IK Junkeren - Follo | 3 - 4 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-20 | Alta IF - IK Junkeren | 5 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-12 | IK Junkeren - Skeid Fotball | 0 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-05 | Strindheim TF - IK Junkeren | 4 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-04-28 | IK Junkeren - Stjordals-Blink | 0 - 3 |
IK Junkeren - Sotra SK
Noorwegen, 2nd Division Group 2, match IK Junkeren - Sotra SK, starttijd 2023-06-04 13:00:00 internationale tijd.
IK Junkeren en Sotra SK neemt deel aan het kampioenschap 2nd Division Group 2, Noorwegen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Sotra SK
2nd Division Group 1 | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-30 | Sotra SK - Brattvaag | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-23 | Hodd - Sotra SK | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Sotra SK - FK Orn-Horten | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | SK Brann 2 - Sotra SK | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | Sotra SK - Viking FK 2 | - | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | Sotra SK - Arendal FK | 2 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-20 | Flekkeroy IL - Sotra SK | 0 - 3 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-11 | Sotra SK - Lysekloster | 1 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-05 | FK Eik-Tonsberg - Sotra SK | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-04-27 | Sotra SK - FK Jerv | 0 - 2 |
Klassement
2. Division 2023, Group 2: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Levanger FK | 26 | 22 | 4 | 0 | 74:17 | 70 |
2
|
Tromsdalen UIL | 26 | 15 | 5 | 6 | 56:29 | 50 |
3
|
Sotra SK | 26 | 12 | 9 | 5 | 43:30 | 45 |
4
|
Strommen IF | 26 | 14 | 3 | 9 | 39:35 | 45 |
5
|
Ullensaker/Kisa | 26 | 11 | 8 | 7 | 43:34 | 41 |
6
|
Alta IF | 26 | 12 | 3 | 11 | 51:53 | 39 |
7
|
Stjordals-Blink | 26 | 10 | 8 | 8 | 54:42 | 38 |
8
|
Kvik Halden | 26 | 9 | 4 | 13 | 43:51 | 31 |
9
|
SK Brann 2 | 26 | 7 | 7 | 12 | 52:65 | 28 |
10
|
IK Junkeren | 26 | 6 | 9 | 11 | 40:54 | 27 |
11
|
FK Gjovik-Lyn | 26 | 7 | 9 | 10 | 37:50 | 26 |
12
|
Baerum | 26 | 7 | 5 | 14 | 44:61 | 26 |
13
|
Stromsgodset II | 26 | 5 | 5 | 16 | 35:57 | 20 |
14
|
Ullern | 26 | 2 | 7 | 17 | 26:59 | 13 |