Evenementen: Wigry Suwalki
IV. Liga - Podlaska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Sparta 1951 Szepietowo - Wigry Suwalki | geannuleerd | |
Ronde 33 | |||
2024-06-07 | Wigry Suwalki - KS Michałowo | geannuleerd | |
Ronde 32 | |||
2024-06-02 | Wigry Suwalki - MLKS Wissa Szczuczyn | 5 - 0 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-29 | Cresovia Siemiatycze - Wigry Suwalki | 0 - 5 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | Wigry Suwalki - Czarni Czarna Białostocka | 13 - 0 |
Wigry Suwalki - MKS Znicz Pruszkow
Polen, II Liga, match Wigry Suwalki - MKS Znicz Pruszkow, starttijd 2023-06-03 17:00:00 internationale tijd.
Wigry Suwalki en MKS Znicz Pruszkow neemt deel aan het kampioenschap II Liga, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MKS Znicz Pruszkow
I Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | MKS Znicz Pruszkow - Gornik Leczna | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | MKS Arka Gdynia - MKS Znicz Pruszkow | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | MKS Znicz Pruszkow - Wisla Krakow SA | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-28 | Ruch Chorzow SA - MKS Znicz Pruszkow | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-19 | Polonia Warschau - MKS Znicz Pruszkow | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-06-29 | Pogon Grodzisk Mazowiecki - MKS Znicz Pruszkow | 1 - 2 | |
2024-06-26 | Gornik Leczna - MKS Znicz Pruszkow | 2 - 1 | |
I Liga | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-26 | OKS Odra Opole - MKS Znicz Pruszkow | 2 - 0 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-17 | MKS Znicz Pruszkow - Wisla Plock SA | 2 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-10 | LKP Motor Lublin - MKS Znicz Pruszkow | 3 - 3 |
Klassement
II Liga 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polonia Warschau | 34 | 18 | 11 | 5 | 57:36 | 65 |
2
|
MKS Znicz Pruszkow | 34 | 18 | 5 | 11 | 49:37 | 59 |
3
|
MKP Kotwica Kolobrzeg | 34 | 17 | 8 | 9 | 45:33 | 59 |
4
|
Stomil Olsztyn | 34 | 14 | 15 | 5 | 51:32 | 57 |
5
|
KS Wisla Pulawy | 34 | 16 | 8 | 10 | 56:38 | 56 |
6
|
LKP Motor Lublin | 34 | 15 | 10 | 9 | 52:37 | 55 |
7
|
KKS 1925 Kalisz | 34 | 15 | 9 | 10 | 63:45 | 54 |
8
|
Pogon Siedlce | 34 | 13 | 9 | 12 | 41:42 | 48 |
9
|
PKS Olimpia Elblag | 34 | 12 | 11 | 11 | 40:36 | 47 |
10
|
GKS Jastrzebie Zdroj | 34 | 13 | 8 | 13 | 41:45 | 47 |
11
|
Lech Poznań II | 34 | 10 | 12 | 12 | 45:60 | 42 |
12
|
KS Hutnik Krakow SSA | 34 | 10 | 10 | 14 | 41:48 | 40 |
13
|
Radunia Stężyca | 34 | 10 | 9 | 15 | 47:57 | 39 |
14
|
Zagłębie Lubin II | 34 | 11 | 5 | 18 | 44:68 | 38 |
15
|
KS Gornik Polkowice | 34 | 10 | 7 | 17 | 46:52 | 37 |
16
|
Siarka Tarnobrzeg | 34 | 8 | 9 | 17 | 37:57 | 33 |
17
|
Garbarnia Kraków | 34 | 9 | 5 | 20 | 52:65 | 32 |
18
|
Slask Wroclaw II | 34 | 8 | 7 | 19 | 38:57 | 31 |