CA Pero Pinheiro - Atletico CP (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CA Pero Pinheiro
Liga Portugal 3 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-04 | FC Oliveira do Hospital - CA Pero Pinheiro | 2 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-04-28 | CA Pero Pinheiro - Sporting Lissabon B | 1 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-04-13 | 1º Dezembro - CA Pero Pinheiro | 1 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-07 | CA Pero Pinheiro - Caldas SC | 1 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-03-30 | Amora FC - CA Pero Pinheiro | 4 - 1 |
CA Pero Pinheiro - Atletico CP
Portugal, Campeonato de Portugal, match CA Pero Pinheiro - Atletico CP, starttijd 2023-06-04 14:00:00 internationale tijd.
CA Pero Pinheiro en Atletico CP neemt deel aan het kampioenschap Campeonato de Portugal, Portugal.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Atletico CP
Liga Portugal 3 | |||
Ronde 14 | |||
2024-05-19 | SC Braga B - Atletico CP | 0 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-12 | Atletico CP - Lusitânia Lourosa | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-04 | Academica de Coimbra - Atletico CP | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-04-28 | Atletico CP - SC Covilha | 1 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-20 | Varzim SC - Atletico CP | 1 - 1 |
Klassement
Campeonato de Portugal 22/23, Group A: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vianense | 26 | 16 | 5 | 5 | 37:19 | 53 |
2
|
Amarante FC | 26 | 14 | 9 | 3 | 43:25 | 51 |
3
|
FC Tirsense | 26 | 14 | 2 | 10 | 39:25 | 44 |
4
|
Pevidém SC | 26 | 13 | 4 | 9 | 37:30 | 43 |
5
|
Atletico de Vila Mea | 26 | 11 | 6 | 9 | 39:30 | 39 |
6
|
CD Vilar Perdizes | 26 | 8 | 12 | 6 | 33:32 | 36 |
7
|
Brito SC | 26 | 9 | 8 | 9 | 21:28 | 35 |
8
|
Dumiense FC/CJPII | 26 | 9 | 7 | 10 | 34:35 | 34 |
9
|
Merelinense FC | 26 | 8 | 9 | 9 | 32:32 | 33 |
10
|
Pedras Salgadas | 26 | 8 | 8 | 10 | 27:28 | 32 |
11
|
Desportivo de Monção | 26 | 7 | 6 | 13 | 34:45 | 27 |
12
|
SC Maria da Fonte | 26 | 6 | 7 | 13 | 27:45 | 25 |
13
|
AR São Martinho | 26 | 5 | 9 | 12 | 24:34 | 24 |
14
|
GD Braganca | 26 | 5 | 6 | 15 | 20:39 | 21 |
Campeonato de Portugal 22/23, Group B: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sport Comércio e Salgueiros | 26 | 15 | 7 | 4 | 39:25 | 52 |
2
|
Lusitânia Lourosa | 26 | 15 | 7 | 4 | 49:23 | 52 |
3
|
Rebordosa AC | 26 | 14 | 9 | 3 | 42:23 | 51 |
4
|
SC Beira Mar | 26 | 13 | 9 | 4 | 35:21 | 48 |
5
|
CS Maritimo Madeira | 26 | 12 | 7 | 7 | 39:26 | 43 |
6
|
Valadares Gaia FC | 26 | 10 | 10 | 6 | 39:29 | 40 |
7
|
Gondomar SC | 26 | 10 | 8 | 8 | 33:32 | 38 |
8
|
AD Camacha | 26 | 9 | 7 | 10 | 30:34 | 34 |
9
|
Leça FC | 26 | 10 | 3 | 13 | 29:29 | 33 |
10
|
AD Machico | 26 | 7 | 8 | 11 | 31:40 | 29 |
11
|
FC Alpendorada | 26 | 8 | 5 | 13 | 30:43 | 29 |
12
|
AD Castro Daire | 26 | 4 | 8 | 14 | 23:34 | 20 |
13
|
GD Resende | 26 | 4 | 5 | 17 | 30:50 | 17 |
14
|
Guarda Desportiva FC | 26 | 2 | 5 | 19 | 21:61 | 8 |
Campeonato de Portugal 22/23, Group C: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
1º Dezembro | 25 | 15 | 5 | 5 | 37:19 | 50 |
2
|
CA Pero Pinheiro | 25 | 14 | 7 | 4 | 34:24 | 49 |
3
|
UD Santarém | 25 | 13 | 9 | 3 | 40:14 | 48 |
4
|
AC Marinhense | 25 | 12 | 6 | 7 | 31:24 | 42 |
5
|
Sport Benfica Castelo Branco | 25 | 10 | 10 | 5 | 33:27 | 40 |
6
|
Mortagua | 25 | 9 | 9 | 7 | 41:38 | 36 |
7
|
Sertanense FC | 25 | 9 | 9 | 7 | 30:25 | 36 |
8
|
Sintrense | 25 | 9 | 9 | 7 | 34:25 | 36 |
9
|
Coruchense | 25 | 7 | 9 | 9 | 30:28 | 30 |
10
|
União Desportiva da Serra | 25 | 9 | 3 | 13 | 31:40 | 30 |
11
|
GS Loures | 25 | 6 | 7 | 12 | 26:41 | 25 |
12
|
Sport Arronches e Benfica | 25 | 5 | 4 | 16 | 15:39 | 19 |
13
|
CD Alcains | 25 | 4 | 2 | 19 | 23:47 | 14 |
Campeonato de Portugal 22/23, Group D: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico CP | 26 | 15 | 7 | 4 | 43:22 | 52 |
2
|
Lusitano Évora | 26 | 15 | 6 | 5 | 35:22 | 51 |
3
|
Juventude SC Evora | 26 | 13 | 7 | 6 | 37:16 | 46 |
4
|
CR Rabo Peixe | 26 | 13 | 6 | 7 | 33:19 | 45 |
5
|
Imortal DC | 26 | 9 | 12 | 5 | 31:22 | 39 |
6
|
GD Fabril do Barreiro | 26 | 11 | 6 | 9 | 31:26 | 39 |
7
|
Vasco da Gama Vidigueira | 26 | 10 | 9 | 7 | 37:33 | 39 |
8
|
FC Serpa | 26 | 10 | 6 | 10 | 44:36 | 36 |
9
|
Oriental Dragon FC | 26 | 10 | 6 | 10 | 35:36 | 36 |
10
|
Praiense | 26 | 9 | 7 | 10 | 31:32 | 34 |
11
|
CF Esperanca de Lagos | 26 | 7 | 10 | 9 | 28:38 | 31 |
12
|
SC Angrense | 26 | 4 | 5 | 17 | 17:46 | 17 |
13
|
SC Olhanense | 26 | 5 | 2 | 19 | 18:50 | 17 |
14
|
FC Ferreiras | 26 | 3 | 7 | 16 | 17:39 | 16 |
Campeonato de Portugal 22/23, Promotion Round, Serie 1: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vianense | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:6 | 11 |
2
|
Lusitânia Lourosa | 6 | 1 | 4 | 1 | 6:6 | 7 |
3
|
Sport Comércio e Salgueiros | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:8 | 6 |
4
|
Amarante FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 2:4 | 6 |
Campeonato de Portugal 22/23, Promotion Round, Serie 2: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico CP | 6 | 3 | 3 | 0 | 10:4 | 12 |
2
|
1º Dezembro | 6 | 2 | 4 | 0 | 6:3 | 10 |
3
|
CA Pero Pinheiro | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 8 |
4
|
Lusitano Évora | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:14 | 1 |