Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
87.3 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
71 | Gregor Pürg | G | 16 | ||
3 | Samuel Merilai | D | 17 | ||
4 | Aleksandr Alteberg | D | 17 | ||
28 | Steven Salmistu | D | 22 | 49.5 | |
17 | Ander Sikk | M | |||
76 | Daniel Tuhkanen | M | 22 | ||
11 | Tristan Vendelin | M | 17 | ||
30 | Markus Riisenberg | M | 19 | 55.7 | |
7 | Aleksander Švedovski | M | 18 | 53.7 | |
33 | Jevgeni Demidov | F | 23 | 0,0M+ | 59.5 |
10 | Henri Leoke | F | 19 | 58.9 |
Startopstellingen bevestigd
4-1-4-1
Opstelling formaties
66.9 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
42 | Kaarel Rumberg | G | 23 | 57.1 | |
44 | Frank Annion | D | |||
26 | Hans Oliver Vuks | D | 17 | ||
2 | Valeri Makarov | D | 26 | ||
12 | Sigvard Suppi | D | 16 | ||
13 | Märten Subka | D | 21 | 49.1 | |
7 | Joosep Põder | F | 17 | ||
4 | Joel Kokla | M | 22 | 0,1M+ | 50.3 |
6 | Tomi Linde | M | 23 | 48.9 | |
14 | Martin Tilk | F | |||
11 | Jaagup Luts | F | 21 | 45.7 |
Evenementen: FC Nomme United
Cup | |||
Ronde 32 | |||
2024-07-31 | FC Nomme United - Kohtla-Jarve Linnameeskond | - | |
Premium Liiga | |||
Ronde 21 | |||
2024-07-26 | Narva JK Trans - FC Nomme United | - | |
Ronde 20 | |||
2024-07-19 | FC Nomme United - Nomme Kalju FC | - | |
Ronde 19 | |||
2024-07-13 | Parnu JK Vaprus - FC Nomme United | - | |
Ronde 18 | |||
2024-07-04 | Tartu JK Tammeka - FC Nomme United | - | |
Ronde 17 | |||
2024-06-29 | FC Nomme United - FC Flora Tallinn | 1 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2024-06-19 | FC Nomme United - FCI Levadia Tallinn | 0 - 6 | |
Ronde 15 | |||
2024-06-16 | FC Kuressaare - FC Nomme United | 1 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-31 | FC Nomme United - Parnu JK Vaprus | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-28 | Nomme Kalju FC - FC Nomme United | 1 - 1 |
Match statistieken
1.43 | Expected goals | 0.21 |
69% | Balbezit | 31% |
12 | Schoten | 7 |
6 | Schoten op doel | 0 |
3 | Schoten naast doel | 5 |
2 | Geblokkeerde schoten | 2 |
7 | Hoekschoppen | 2 |
4 | Buitenspel | 4 |
10 | Overtredingen | 7 |
3 | Gele kaart | 3 |
0 | Rode kaarten | 0 |
1 | Paal of lat geraakt | 0 |
2 | Counteraanvallen | 2 |
9 | Schoten binnen de 16-meter | 2 |
3 | Schoten buiten de 16-meter | 5 |
0 | Reddingen keeper | 4 |
483 | Passes | 230 |
392 (81%) | Nauwkeurige passes | 142 (61%) |
27/53 (50%) | Lange ballen | 25/49 (51%) |
4/9 (44%) | Voorzetten | 2/13 (15%) |
32/47 (68%) | Dribbels | 13/24 (54%) |
134 | Balbezit verloren | 129 |
107 | Gewonnen duels | 81 |
12 | Luchtduels gewonnen | 10 |
6 | Tackles | 4 |
45 | Onderscheppingen | 55 |
15 | Reddingen | 18 |
FC Nomme United - JK Tabasalu
Estland, Esiliiga, match FC Nomme United - JK Tabasalu, starttijd 2023-06-04 16:00:00 internationale tijd.
FC Nomme United en JK Tabasalu neemt deel aan het kampioenschap Esiliiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: JK Tabasalu
Cup | |||
Ronde 32 | |||
2024-07-27 | Vastseliina FC Tannem - JK Tabasalu | - | |
Esiliiga | |||
Ronde 20 | |||
2024-07-27 | Harju Jalgpallikool - JK Tabasalu | - | |
Ronde 19 | |||
2024-07-20 | Tallinna FC Flora U21 - JK Tabasalu | - | |
Ronde 18 | |||
2024-07-13 | JK Tabasalu - FC Elva | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-06 | FCI Levadia Tallinn - JK Tabasalu | - | |
Ronde 16 | |||
2024-06-29 | JK Tabasalu - Viimsi JK | 0 - 3 | |
Ronde 15 | |||
2024-06-16 | Tallinna FC Flora U21 - JK Tabasalu | 4 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-06-03 | JK Tallinna Kalev U21 - JK Tabasalu | 0 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-30 | JK Tabasalu - Tartu JK Welco | 1 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-26 | Harju Jalgpallikool - JK Tabasalu | 4 - 3 |
Klassement
Esiliiga 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Nomme United | 36 | 28 | 6 | 2 | 114:29 | 90 |
2
|
Viimsi JK | 36 | 21 | 8 | 7 | 67:35 | 71 |
3
|
Tallinna FC Flora U21 | 36 | 22 | 3 | 11 | 86:53 | 69 |
4
|
FCI Levadia Tallinn | 36 | 16 | 9 | 11 | 57:46 | 57 |
5
|
JK Tabasalu | 36 | 18 | 1 | 17 | 81:70 | 55 |
6
|
FC Tallinn | 36 | 16 | 4 | 16 | 72:65 | 52 |
7
|
Paide Linnameeskond U21 | 36 | 12 | 5 | 19 | 66:82 | 41 |
8
|
FC Elva | 36 | 12 | 4 | 20 | 45:75 | 40 |
9
|
Tallinna JK Legion | 36 | 5 | 6 | 25 | 37:97 | 21 |
10
|
Ida-Virumaa FC Alliance | 36 | 6 | 2 | 28 | 50:123 | 20 |