Kotwica II Kołobrzeg - Orzeł Łożnica (5-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Kotwica II Kołobrzeg
IV. Liga - Zachodniopomorski | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | Baltyk Koszalin - Kotwica II Kołobrzeg | geannuleerd | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | Kotwica II Kołobrzeg - Biali Sądów | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Chemik Police - Kotwica II Kołobrzeg | 5 - 0 | |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Ronde 30 | |||
2023-06-10 | Akademia Pilkarska Kotwica Kołobrzeg - Kotwica II Kołobrzeg | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2023-06-07 | Kotwica II Kołobrzeg - Prawobrzeże Świnoujście | geannuleerd |
Kotwica II Kołobrzeg - Orzeł Łożnica
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska, match Kotwica II Kołobrzeg - Orzeł Łożnica, starttijd 2023-06-04 15:00:00 internationale tijd.
Kotwica II Kołobrzeg en Orzeł Łożnica neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Orzeł Łożnica
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-05 | Orzeł Łożnica - Jantar Dziwnów | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Łożnica | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | Orzeł Łożnica - Rega Trzebiatów | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | KS Rolpol Chlebowo - Orzeł Łożnica | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Orzeł Łożnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | Sarmata Dobra - Orzeł Łożnica | 1 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | Orzeł Łożnica - Mewa Resko | 2 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Łożnica | 4 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | Orzeł Łożnica - OKS Center MD Goleniów | 6 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-30 | Jantar Dziwnów - Orzeł Łożnica | 0 - 0 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 1 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ina Goleniów | 29 | 27 | 0 | 2 | 134:26 | 81 |
2
|
Gryf Kamień Pomorski | 29 | 23 | 2 | 4 | 150:28 | 71 |
3
|
Rega Trzebiatów | 29 | 22 | 2 | 5 | 106:36 | 68 |
4
|
Sparta Gryfice | 29 | 20 | 2 | 7 | 86:33 | 62 |
5
|
Orzeł Łożnica | 29 | 16 | 6 | 7 | 61:46 | 54 |
6
|
Jantar Dziwnów | 29 | 16 | 4 | 9 | 87:60 | 52 |
7
|
Kotwica II Kołobrzeg | 28 | 14 | 2 | 12 | 118:64 | 44 |
8
|
Iskra Golczewo | 29 | 13 | 2 | 14 | 65:65 | 41 |
9
|
Prawobrzeże Świnoujście | 28 | 11 | 3 | 14 | 56:69 | 36 |
10
|
Astra Ustronie Morskie | 29 | 10 | 4 | 15 | 56:71 | 34 |
11
|
Sarmata Dobra | 29 | 10 | 3 | 16 | 65:72 | 33 |
12
|
Akademia Pilkarska Kotwica Kołobrzeg | 29 | 10 | 2 | 17 | 44:86 | 32 |
13
|
Pomorzanin Sławoborze | 29 | 9 | 3 | 17 | 51:123 | 30 |
14
|
Polonia Płoty | 29 | 7 | 3 | 19 | 74:101 | 24 |
15
|
Mewa Resko | 29 | 3 | 2 | 24 | 38:122 | 11 |
16
|
Płomień Myślino | 29 | 0 | 0 | 29 | 30:219 | 0 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 2 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Odra Chojna | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:1 | 6 |
2
|
Arkonia Szczecin | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 |
3
|
Iskra Banie | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:4 | 6 |
4
|
Stal Szczecin | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:5 | 4 |
5
|
Jeziorak Szczecin | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 4 |
6
|
Rurzyca Nawodna | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
7
|
Kasta Szczecin-Majowe | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
8
|
KP Przecław | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
9
|
Czcibor Cedynia | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 3 |
10
|
Morzycko Moryń | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
11
|
Osadnik Myślibórz | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
12
|
Ehrle Dobra | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | 1 |
13
|
Mierzynianka Mierzyn | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | 1 |
14
|
Ogniwo Babinek | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
15
|
Orzeł Grzędzice | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:10 | 0 |
16
|
Łabędź Widuchowa | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:9 | 0 |