NK Budućnost Šiškovci - NK Slavonac Prkovci (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Budućnost Šiškovci
2. ŽNL Županja | |||
Ronde 20 | |||
2024-06-02 | NK Jadran Gunja - NK Budućnost Šiškovci | 3 - 4 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-26 | NK Budućnost Šiškovci - NK Tomislav Cerna | 6 - 1 | |
Ronde 18 | |||
2024-05-19 | NK Srijemac Strošinci - NK Budućnost Šiškovci | 2 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-12 | NK Budućnost Šiškovci - NK Sloga Račinovci | 3 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-05 | NK RAŠK Rajevo Selo - NK Budućnost Šiškovci | 2 - 1 |
NK Budućnost Šiškovci - NK Slavonac Prkovci
Croatia Amateur, 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska, match NK Budućnost Šiškovci - NK Slavonac Prkovci, starttijd 2023-06-04 16:00:04 internationale tijd.
NK Budućnost Šiškovci en NK Slavonac Prkovci neemt deel aan het kampioenschap 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Slavonac Prkovci
2. ŽNL Vukovarsko-srijemska NS Vinkovci | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-02 | NK Slavonac Prkovci - NK Sloga Novi Mikanovci | 3 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-26 | NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - NK Slavonac Prkovci | 7 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-19 | NK Slavonac Prkovci - NK Mladost Antin | 3 - 3 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-12 | NK Borac Retkovci - NK Slavonac Prkovci | 8 - 2 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-05 | NK Slavonac Prkovci - NK Croatia Novi Jankovci | 1 - 2 |
Klassement
1. ŽNL Vukovarsko-srijemska 2022: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Nosteria Nuštar | 30 | 19 | 9 | 2 | 79:26 | 66 |
2
|
NK Sloga Štitar | 30 | 21 | 2 | 7 | 58:27 | 65 |
3
|
NK Mladost Vođinci | 30 | 19 | 5 | 6 | 85:30 | 62 |
4
|
HNK Mitnica Vukovar | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:35 | 54 |
5
|
NK Croatia Bogdanovci | 30 | 15 | 7 | 8 | 56:37 | 52 |
6
|
NK Negoslavci | 30 | 14 | 7 | 9 | 52:44 | 49 |
7
|
NK Sinđelić Trpinja | 30 | 12 | 5 | 13 | 56:45 | 41 |
8
|
NK Mladost Cerić | 30 | 10 | 9 | 11 | 49:43 | 39 |
9
|
NK Slavonac Gradište | 30 | 10 | 8 | 12 | 50:46 | 38 |
10
|
NK Borac Drenovci | 30 | 9 | 8 | 13 | 50:67 | 35 |
11
|
HNK Fruškogorac Ilok | 30 | 9 | 7 | 14 | 57:68 | 34 |
12
|
NK Županja 77 | 30 | 9 | 7 | 14 | 32:70 | 34 |
13
|
NK Vrbanja | 30 | 9 | 4 | 17 | 44:62 | 31 |
14
|
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci | 30 | 8 | 6 | 16 | 46:59 | 30 |
15
|
NK Budućnost Šiškovci | 30 | 7 | 4 | 19 | 38:73 | 25 |
16
|
NK Slavonac Prkovci | 30 | 2 | 7 | 21 | 25:102 | 13 |