NK Spartak Mala Subotica - NK Plavi Peklenica (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Spartak Mala Subotica
1. ŽNL Međimurje | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Spartak Mala Subotica - NK Mladost KOMET Prelog | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-21 | NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu - NK Spartak Mala Subotica | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Spartak Mala Subotica - NK Dubravčan Donja Dubrava | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK BSK Belica - NK Spartak Mala Subotica | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | NK Spartak Mala Subotica - NK Kraljevčan 38 Donji Kraljevec | - | |
Kup MNS | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | NK Spartak Mala Subotica - NK Rudar Mursko Središće | 0 - 3 | |
1. ŽNL Međimurje | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | NK Dinamo Palovec - NK Spartak Mala Subotica | 0 - 2 | |
Kup MNS | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-18 | NK Omladinac Mačkovec - NK Spartak Mala Subotica | 0 - 2 | |
1. ŽNL Međimurje | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-02 | NK Mladost Sveta Marija - NK Spartak Mala Subotica | 1 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-26 | NK Spartak Mala Subotica - NK Bratstvo Jurovec | 1 - 2 |
NK Spartak Mala Subotica - NK Plavi Peklenica
Croatia Amateur, 2. ŽNL Međimurje - A, match NK Spartak Mala Subotica - NK Plavi Peklenica, starttijd 2023-06-04 13:00:00 internationale tijd.
NK Spartak Mala Subotica en NK Plavi Peklenica neemt deel aan het kampioenschap 2. ŽNL Međimurje - A, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Plavi Peklenica
2. ŽNL Međimurje - A | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-28 | NK Plavi Peklenica - NK Croatia Orehovica | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Mladost Sveta Marija - NK Plavi Peklenica | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | NK Plavi Peklenica - NK Sloga Čakovec | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Zasadbreg 77 - NK Plavi Peklenica | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | NK Plavi Peklenica - NK Bratstvo Savska Ves | - | |
Kup MNS | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | NK Plavi Peklenica - NK Nedelišće | 1 - 1 | |
2. ŽNL Međimurje - A | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | NK Sokol Vratišinec - NK Plavi Peklenica | 1 - 1 | |
Kup MNS | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-17 | NK Trnava Goričan - NK Plavi Peklenica | 2 - 2 | |
Ronde 32 | |||
2024-08-10 | NK Napredak Gornji Kraljevec - NK Plavi Peklenica | 0 - 6 | |
2. ŽNL Međimurje - A | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-02 | NK Plavi Peklenica - NK Hodošan | 2 - 0 |
Klassement
1. Međimurska NL 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Spartak Mala Subotica | 30 | 20 | 5 | 5 | 81:34 | 65 |
2
|
NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu | 30 | 20 | 4 | 6 | 73:43 | 64 |
3
|
NK Polet Pribislavec | 30 | 17 | 6 | 7 | 68:33 | 57 |
4
|
NK Plavi Peklenica | 30 | 17 | 4 | 9 | 69:40 | 55 |
5
|
NK Zasadbreg 77 | 30 | 17 | 4 | 9 | 67:45 | 55 |
6
|
NK Dubravčan Donja Dubrava | 30 | 16 | 6 | 8 | 62:48 | 54 |
7
|
NK Hodošan | 30 | 14 | 8 | 8 | 75:53 | 50 |
8
|
NK Omladinac Novo Selo Rok | 30 | 15 | 2 | 13 | 58:57 | 47 |
9
|
NK Trnava Goričan | 30 | 12 | 9 | 9 | 48:41 | 45 |
10
|
NK Sokol Vratišinec | 30 | 14 | 3 | 13 | 62:62 | 45 |
11
|
NK Strahoninec | 30 | 11 | 4 | 15 | 68:71 | 37 |
12
|
NK Kraljevčan 38 Donji Kraljevec | 30 | 9 | 3 | 18 | 45:68 | 30 |
13
|
NK ČSK Čehovec | 30 | 8 | 3 | 19 | 57:90 | 27 |
14
|
NK Sloga Čakovec | 30 | 6 | 5 | 19 | 36:78 | 23 |
15
|
NK Hajduk Brezje | 30 | 5 | 3 | 22 | 49:95 | 18 |
16
|
NK Mladost Ivanovec | 30 | 3 | 3 | 24 | 28:88 | 12 |