FK Orlovi Jasenovo - FK Jedinstvo 1936 Kruševac (7-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Orlovi Jasenovo
Zona "Zapad" | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | FK Mladost Jovac - FK Orlovi Jasenovo | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | FK Orlovi Jasenovo - OFK Lugomir Rakitovo | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | GFK Tabane - FK Orlovi Jasenovo | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | FK Orlovi Jasenovo - FK Mladi Borac Sedlare | 5 - 4 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-09 | Trstenik PPT - FK Orlovi Jasenovo | 6 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | FK Orlovi Jasenovo - FK Mladi Borac Sedlare | 1 - 3 |
FK Orlovi Jasenovo - FK Jedinstvo 1936 Kruševac
Serbia Amateur, Zona "Zapad", match FK Orlovi Jasenovo - FK Jedinstvo 1936 Kruševac, starttijd 2023-06-10 15:30:00 internationale tijd.
FK Orlovi Jasenovo en FK Jedinstvo 1936 Kruševac neemt deel aan het kampioenschap Zona "Zapad", Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Jedinstvo 1936 Kruševac
Srpska Liga Istok | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | FK Jedinstvo Paraćin - FK Jedinstvo 1936 Kruševac | live | 0 - 0 |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | FK Jedinstvo 1936 Kruševac - Trstenik PPT | 2 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | FK Đerdap Kladovo - FK Jedinstvo 1936 Kruševac | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | FK Jedinstvo 1936 Kruševac - FK Radnički Pirot | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | FK Vlasina Vlasotince - FK Jedinstvo 1936 Kruševac | 0 - 0 |
Klassement
Zona "Zapad" 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jedinstvo 1936 Kruševac | 28 | 23 | 3 | 2 | 89:27 | 72 |
2
|
FK Rembas Resavica | 28 | 23 | 1 | 4 | 87:32 | 70 |
3
|
FK Morava 1918 Ćuprija | 28 | 22 | 1 | 5 | 101:39 | 67 |
4
|
Trstenik PPT | 28 | 19 | 5 | 4 | 70:21 | 62 |
5
|
FK Vinogradar Zleginje | 28 | 12 | 3 | 13 | 55:61 | 39 |
6
|
FK Orlovi Jasenovo | 28 | 12 | 2 | 14 | 64:57 | 37 |
7
|
FK Mladi Borac Sedlare | 28 | 10 | 5 | 13 | 62:58 | 35 |
8
|
FK Blagotin Poljna | 28 | 10 | 5 | 13 | 42:52 | 35 |
9
|
FK Župa Aleksandrovac | 28 | 10 | 4 | 14 | 54:46 | 34 |
10
|
FK Kušiljevo | 28 | 9 | 6 | 13 | 42:48 | 33 |
11
|
FK Sloga Despotovac | 28 | 10 | 3 | 15 | 38:54 | 33 |
12
|
FK Sloga-Majdevo | 28 | 9 | 4 | 15 | 47:62 | 31 |
13
|
FK Levač Rekovac | 28 | 8 | 3 | 17 | 37:53 | 27 |
14
|
OFK Lugomir Rakitovo | 28 | 5 | 2 | 21 | 20:100 | 17 |
15
|
FK Jedinstvo Mijatovac | 28 | 4 | 1 | 23 | 28:126 | 13 |
16
|
FK Juhor Obrež | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |