FK ŽAK Kikinda - FK Crvena Zvezda Rusko Selo (1-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK ŽAK Kikinda
Vojvođanska Liga "Istok" | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-01 | FK ŽAK Kikinda - FK Vojvodina 1928 Perlez | 0 - 6 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | FK Polet Idvor - FK ŽAK Kikinda | 8 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | FK ŽAK Kikinda - FK Mladost Omoljica | 0 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-11 | FK Kozara Banatsko Veliko Selo - FK ŽAK Kikinda | 8 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-05 | FK Borac Starčevo - FK ŽAK Kikinda | 5 - 1 |
FK ŽAK Kikinda - FK Crvena Zvezda Rusko Selo
Serbia Amateur, Vojvođanska Liga "Istok", match FK ŽAK Kikinda - FK Crvena Zvezda Rusko Selo, starttijd 2023-06-10 15:30:00 internationale tijd.
FK ŽAK Kikinda en FK Crvena Zvezda Rusko Selo neemt deel aan het kampioenschap Vojvođanska Liga "Istok", Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Crvena Zvezda Rusko Selo
Vojvođanska Liga "Istok" | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | FK BAK Bela Crkva - FK Crvena Zvezda Rusko Selo | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | FK Crvena Zvezda Rusko Selo - FK Napredak Čestereg | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | OFK Proleter Banatski Karlovac - FK Crvena Zvezda Rusko Selo | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-01 | FK Radnički Kovin - FK Crvena Zvezda Rusko Selo | 3 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | FK Crvena Zvezda Rusko Selo - OFK Begej Žitište | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | FK Sloboda Novi Kozarci - FK Crvena Zvezda Rusko Selo | 1 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-12 | FK Crvena Zvezda Rusko Selo - FK Borac Starčevo | 0 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-04 | FK Crvena Zvezda Rusko Selo - FK Jedinstvo Banatsko Karađorđevo | 4 - 1 |
Klassement
Vojvođanska Liga "Istok" 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Kikinda 1909 | 30 | 21 | 5 | 4 | 67:17 | 68 |
2
|
FK Sloboda Novi Kozarci | 30 | 18 | 6 | 6 | 73:31 | 60 |
3
|
FK Jedinstvo Banatsko Karađorđevo | 30 | 17 | 5 | 8 | 60:38 | 56 |
4
|
FK Crvena Zvezda Rusko Selo | 30 | 16 | 4 | 10 | 52:33 | 52 |
5
|
FK Borac Starčevo | 30 | 15 | 7 | 8 | 59:49 | 52 |
6
|
FK Radnički Kovin | 30 | 13 | 6 | 11 | 56:31 | 45 |
7
|
FK Jedinstvo Vlajkovac | 30 | 14 | 0 | 16 | 45:50 | 42 |
8
|
FK Vojvodina 1928 Perlez | 30 | 10 | 11 | 9 | 48:35 | 41 |
9
|
FK Kozara Banatsko Veliko Selo | 30 | 11 | 6 | 13 | 35:45 | 39 |
10
|
OFK Proleter Banatski Karlovac | 30 | 11 | 5 | 14 | 46:65 | 38 |
11
|
FK Mladost Omoljica | 30 | 10 | 5 | 15 | 43:54 | 35 |
12
|
FK ŽAK Kikinda | 30 | 11 | 4 | 15 | 39:54 | 34 |
13
|
FK Polet Idvor | 30 | 9 | 7 | 14 | 42:64 | 34 |
14
|
OFK Begej Žitište | 30 | 9 | 4 | 17 | 45:72 | 31 |
15
|
FK Omladinac FAM Botoš | 30 | 8 | 6 | 16 | 35:60 | 30 |
16
|
FK Jedinstvo Stević Kačarevo | 30 | 5 | 3 | 22 | 38:85 | 18 |