MKP Carina Gubin - Miedź Legnica II (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: MKP Carina Gubin
III Liga, Group 3 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-08 | MKP Carina Gubin - Gwarek Tarnowskie Gory | - | |
Ronde 33 | |||
2024-05-31 | Gornik Zagreb II - MKP Carina Gubin | 2 - 2 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-24 | MKP Carina Gubin - Warta Gorzów Wielkopolski | 0 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-18 | Odra Bytom Odrzanski - MKP Carina Gubin | 0 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-15 | MKP Carina Gubin - LKS Goczałkowice-Zdrój | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-11 | LZS Starowice - MKP Carina Gubin | 2 - 1 |
MKP Carina Gubin - Miedź Legnica II
Polen, III Liga, Group 3, match MKP Carina Gubin - Miedź Legnica II, starttijd 2023-06-10 12:00:00 internationale tijd.
MKP Carina Gubin en Miedź Legnica II neemt deel aan het kampioenschap III Liga, Group 3, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Miedź Legnica II
Puchar Polski | |||
Ronde 1 | |||
2023-09-19 | Miedź Legnica II - ZKS Stal Rzeszow | 0 - 3 | |
III Liga, Group 3 | |||
Ronde 34 | |||
2023-06-17 | Miedź Legnica II - GKS Pniwek Pawlowice | 1 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2023-06-10 | MKP Carina Gubin - Miedź Legnica II | 2 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2023-06-03 | Miedź Legnica II - KS Polonia Nysa | 3 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2023-05-27 | MKS Odra Wodzislaw Slaski - Miedź Legnica II | 2 - 4 |
Klassement
III Liga, Group 3 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Polonia Bytom SA | 34 | 24 | 3 | 7 | 68:35 | 75 |
2
|
Raków Częstochowa II | 34 | 19 | 8 | 7 | 64:34 | 65 |
3
|
Rekord Bielsko Biala | 34 | 19 | 8 | 7 | 69:42 | 65 |
4
|
KS Sleza Wroclaw | 34 | 19 | 3 | 12 | 73:55 | 60 |
5
|
MKP Carina Gubin | 34 | 16 | 6 | 12 | 47:45 | 54 |
6
|
Gwarek Tarnowskie Gory | 34 | 14 | 9 | 11 | 60:52 | 51 |
7
|
Gornik Zagreb II | 34 | 15 | 6 | 13 | 68:61 | 51 |
8
|
MKS Kluczbork | 34 | 14 | 6 | 14 | 61:55 | 48 |
9
|
KS Lechia Zielona Gora | 34 | 12 | 11 | 11 | 51:51 | 47 |
10
|
LKS Goczałkowice-Zdrój | 34 | 12 | 10 | 12 | 41:43 | 46 |
11
|
GKS Pniwek Pawlowice | 34 | 12 | 10 | 12 | 64:60 | 46 |
12
|
Stilon Gorzów Wielkopolski | 34 | 13 | 5 | 16 | 51:61 | 44 |
13
|
Warta Gorzów Wielkopolski | 34 | 11 | 10 | 13 | 42:56 | 43 |
14
|
Stal Brzeg | 34 | 10 | 7 | 17 | 51:75 | 37 |
15
|
KS Polonia Nysa | 34 | 8 | 12 | 14 | 42:50 | 36 |
16
|
Miedź Legnica II | 34 | 7 | 9 | 18 | 45:63 | 30 |
17
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 34 | 7 | 7 | 20 | 57:88 | 28 |
18
|
Chrobry Głogów II | 34 | 7 | 4 | 23 | 42:70 | 25 |