NK Mladost Obrezina - NK Bregana (3-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Mladost Obrezina
JŽNL Zagrebačka | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | NK Mladost Obrezina - NK Turopoljac Kuče | geannuleerd | |
Ronde 29 | |||
2024-06-05 | NK Sava Drenje Brdovečko - NK Mladost Obrezina | 1 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-02 | NK Mladost Obrezina - NK Inker Zaprešić | 1 - 5 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-26 | NK Polet Buševec - NK Mladost Obrezina | 4 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-19 | NK Mladost Obrezina - NK Sloga Križ | 1 - 6 |
NK Mladost Obrezina - NK Bregana
Croatia Amateur, JŽNL Zagrebačka , match NK Mladost Obrezina - NK Bregana, starttijd 2023-06-10 15:30:28 internationale tijd.
NK Mladost Obrezina en NK Bregana neemt deel aan het kampioenschap JŽNL Zagrebačka , Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Bregana
JŽNL Zagrebačka | |||
Ronde 30 | |||
2023-06-10 | NK Mladost Obrezina - NK Bregana | 3 - 5 | |
Ronde 29 | |||
2023-06-04 | NK Bregana - NK Jaska Vinogradar Jastrebarsko | 1 - 5 | |
Ronde 28 | |||
2023-05-28 | NK Lomnica - NK Bregana | 7 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2023-05-21 | NK Bregana - NK Vatrogasac Zdenci | 0 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2023-05-14 | NK Turopoljac Kuče - NK Bregana | 4 - 1 |
Klassement
JŽNL Zagrebačka 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Jaska Vinogradar Jastrebarsko | 30 | 26 | 4 | 0 | 113:16 | 82 |
2
|
NK Lomnica | 30 | 21 | 5 | 4 | 78:37 | 68 |
3
|
NK Sloga Križ | 30 | 14 | 5 | 11 | 84:63 | 47 |
4
|
NK Polet Buševec | 30 | 13 | 8 | 9 | 61:43 | 47 |
5
|
NK Zrinski Farkaševec | 30 | 14 | 4 | 12 | 49:55 | 46 |
6
|
NK Turopoljac Kuče | 30 | 13 | 4 | 13 | 54:47 | 43 |
7
|
NK Meštrica Gornja Lomnica | 30 | 12 | 6 | 12 | 42:54 | 42 |
8
|
NK Vatrogasac Zdenci | 30 | 11 | 8 | 11 | 47:37 | 41 |
9
|
NK Strmec Bedenica | 30 | 12 | 5 | 13 | 37:53 | 41 |
10
|
NK Mladost Obrezina | 30 | 11 | 6 | 13 | 64:70 | 39 |
11
|
NK Rakov Potok | 30 | 11 | 6 | 13 | 53:74 | 39 |
12
|
NK Klokočevac | 30 | 8 | 7 | 15 | 34:45 | 31 |
13
|
NK Kupa Pokupsko | 30 | 8 | 7 | 15 | 42:65 | 31 |
14
|
NK Bregana | 30 | 9 | 4 | 17 | 48:75 | 31 |
15
|
NK Klas Mičevec | 30 | 8 | 4 | 18 | 45:68 | 28 |
16
|
NK Dinamo Jakovlje | 30 | 5 | 5 | 20 | 29:78 | 20 |