FK Morava Velika Plana - FK RSK Rabrovo (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Morava Velika Plana
Zona Dunav | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | FK Sloga 33 Petrovac na Mlavi - FK Morava Velika Plana | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | FK Gruža - FK Morava Velika Plana | - | |
Zona Podunavsko-Šumadijska | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-01 | FK Morava Velika Plana - FK RSK Rabrovo | 3 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-29 | OFK Napredak Markovac - FK Morava Velika Plana | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-18 | FK Morava Velika Plana - FK Omladinac Šetonje | 1 - 1 | |
FS RZS Kup | |||
Ronde 28 | |||
2024-05-15 | FK Morava Velika Plana - FK Real Podunavci | 0 - 3 | |
Zona Podunavsko-Šumadijska | |||
Ronde 2 | |||
2024-05-11 | FK Đerdap Golubac - FK Morava Velika Plana | 3 - 1 |
FK Morava Velika Plana - FK RSK Rabrovo
Serbia Amateur, Zona Podunavsko-Šumadijska, match FK Morava Velika Plana - FK RSK Rabrovo, starttijd 2023-06-11 15:30:00 internationale tijd.
FK Morava Velika Plana en FK RSK Rabrovo neemt deel aan het kampioenschap Zona Podunavsko-Šumadijska, Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK RSK Rabrovo
Zona Dunav | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | FK RSK Rabrovo - FK Sloga Batočina | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | OFK Mihajlovac - FK RSK Rabrovo | - | |
Zona Podunavsko-Šumadijska | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-01 | FK Morava Velika Plana - FK RSK Rabrovo | 3 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-25 | FK RSK Rabrovo - FK Karađorđe Topola | 2 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-19 | FK RSK Rabrovo - FK Đerdap Golubac | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-11 | OFK Napredak Markovac - FK RSK Rabrovo | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-04 | FK RSK Rabrovo - FK Omladinac Šetonje | 1 - 0 |
Klassement
Zona Podunavsko-Šumadijska 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Sloga 33 Petrovac na Mlavi | 26 | 20 | 4 | 2 | 67:17 | 52 |
2
|
FK VGSK Veliko Gradište | 26 | 16 | 4 | 6 | 65:35 | 52 |
3
|
FK RSK Rabrovo | 26 | 15 | 1 | 10 | 47:38 | 46 |
4
|
FK Morava Velika Plana | 26 | 11 | 3 | 12 | 57:42 | 36 |
5
|
FK Šumadija Aranđelovac | 26 | 12 | 3 | 11 | 35:38 | 36 |
6
|
FK Sloga Batočina | 26 | 11 | 3 | 12 | 46:59 | 36 |
7
|
FK Karađorđe Topola | 26 | 10 | 4 | 12 | 35:41 | 34 |
8
|
FK Omladinac Šetonje | 26 | 9 | 4 | 13 | 39:43 | 31 |
9
|
FK Đerdap Golubac | 26 | 9 | 3 | 14 | 32:39 | 30 |
10
|
FK Sloboda Lipe | 26 | 9 | 3 | 14 | 30:44 | 30 |
11
|
FK Rudar Stamnica | 26 | 11 | 3 | 12 | 39:55 | 27 |
12
|
FK Pomoravlje 1946 | 26 | 13 | 4 | 9 | 52:35 | 25 |
13
|
FK Borac Ralja | 26 | 8 | 5 | 13 | 30:48 | 17 |
14
|
OFK Aranđelovac 1979 | 26 | 4 | 4 | 18 | 24:64 | 16 |