FK Sloboda Lipe - FK Đerdap Golubac (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Sloboda Lipe
Podunavska Okružna Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | FK Crvena Zvezda Suvodol - FK Sloboda Lipe | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | FK Sloboda Lipe - FK Sloga Lugavčina | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | FK Osipaonica - FK Sloboda Lipe | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | FK Sloboda Lipe - FK Budućnost Ratari | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | FK Železničar Kusadak - FK Sloboda Lipe | - | |
Zona Podunavsko-Šumadijska | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-01 | FK Sloga Batočina - FK Sloboda Lipe | 6 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-25 | FK Sloboda Lipe - FK Šumadinac Natalinci | 0 - 4 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-18 | FK Šumadija Aranđelovac - FK Sloboda Lipe | 7 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-12 | FK Sloboda Lipe - FK Obilić Živica | 3 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-04 | FK VGSK Veliko Gradište - FK Sloboda Lipe | 13 - 0 |
FK Sloboda Lipe - FK Đerdap Golubac
Serbia Amateur, Zona Podunavsko-Šumadijska, match FK Sloboda Lipe - FK Đerdap Golubac, starttijd 2023-06-11 15:30:00 internationale tijd.
FK Sloboda Lipe en FK Đerdap Golubac neemt deel aan het kampioenschap Zona Podunavsko-Šumadijska, Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Đerdap Golubac
Zona Dunav | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | FK Mladi Radnik 1940 Radinac - FK Đerdap Golubac | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | FK Đerdap Golubac - OFK Aranđelovac 1979 | - | |
Zona Podunavsko-Šumadijska | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-01 | FK Karađorđe Topola - FK Đerdap Golubac | 6 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-25 | FK Đerdap Golubac - FK Omladinac Šetonje | 2 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-19 | FK RSK Rabrovo - FK Đerdap Golubac | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-11 | FK Đerdap Golubac - FK Morava Velika Plana | 3 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-04 | OFK Napredak Markovac - FK Đerdap Golubac | 6 - 1 |
Klassement
Zona Podunavsko-Šumadijska 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Sloga 33 Petrovac na Mlavi | 26 | 20 | 4 | 2 | 67:17 | 52 |
2
|
FK VGSK Veliko Gradište | 26 | 16 | 4 | 6 | 65:35 | 52 |
3
|
FK RSK Rabrovo | 26 | 15 | 1 | 10 | 47:38 | 46 |
4
|
FK Morava Velika Plana | 26 | 11 | 3 | 12 | 57:42 | 36 |
5
|
FK Šumadija Aranđelovac | 26 | 12 | 3 | 11 | 35:38 | 36 |
6
|
FK Sloga Batočina | 26 | 11 | 3 | 12 | 46:59 | 36 |
7
|
FK Karađorđe Topola | 26 | 10 | 4 | 12 | 35:41 | 34 |
8
|
FK Omladinac Šetonje | 26 | 9 | 4 | 13 | 39:43 | 31 |
9
|
FK Đerdap Golubac | 26 | 9 | 3 | 14 | 32:39 | 30 |
10
|
FK Sloboda Lipe | 26 | 9 | 3 | 14 | 30:44 | 30 |
11
|
FK Rudar Stamnica | 26 | 11 | 3 | 12 | 39:55 | 27 |
12
|
FK Pomoravlje 1946 | 26 | 13 | 4 | 9 | 52:35 | 25 |
13
|
FK Borac Ralja | 26 | 8 | 5 | 13 | 30:48 | 17 |
14
|
OFK Aranđelovac 1979 | 26 | 4 | 4 | 18 | 24:64 | 16 |