Libertatea Sălcioara - ACS Valea Măcrișului , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Libertatea Sălcioara
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | Libertatea Sălcioara - ACS Recolta Gheorghe Doja II | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | CS Amara - Libertatea Sălcioara | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Ronde 202 | |||
2024-08-25 | Libertatea Sălcioara - Spicul Milosesti | 1 - 0 | |
Ronde 201 | |||
2024-08-18 | Libertatea Sălcioara - Flacăra Andrasești | geannuleerd | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-16 | Victoria Muntenii Buzău II - Libertatea Sălcioara | 3 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | Libertatea Sălcioara - Avântul Grindu | 5 - 5 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | Libertatea Sălcioara - Olimpia Radulesti | 3 - 2 |
Libertatea Sălcioara - ACS Valea Măcrișului
Romania Amateur, Liga 5 Ialomita, match Libertatea Sălcioara - ACS Valea Măcrișului, starttijd 2023-06-11 15:00:00 internationale tijd.
Libertatea Sălcioara en ACS Valea Măcrișului neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Ialomita, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Valea Măcrișului
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | ACS Valea Măcrișului - Olimpia Radulesti | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | Unirea Ion Roată - ACS Valea Măcrișului | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-17 | ACS Valea Măcrișului - Olimpia Radulesti | geannuleerd | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-16 | Avântul Grindu - ACS Valea Măcrișului | 18 - 10 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | ACS Valea Măcrișului - Gloria Alexeni | 9 - 2 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | AS Juventus Borănești - ACS Valea Măcrișului | 5 - 3 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-19 | ACS Valea Măcrișului - Voința Maia | 2 - 2 |
Klassement
Liga 5 Ialomita - Centru 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Unirea Grivița | 18 | 14 | 3 | 1 | 71:26 | 45 |
2
|
CS Amara II | 18 | 11 | 5 | 2 | 68:30 | 38 |
3
|
FC Traian | 18 | 11 | 2 | 5 | 48:31 | 35 |
4
|
AS FC Bărăganul Ciulnița II | 18 | 8 | 3 | 7 | 57:56 | 27 |
5
|
AS Agronomia Bucu | 18 | 6 | 4 | 8 | 51:44 | 22 |
6
|
Voința Reviga | 18 | 7 | 1 | 10 | 38:41 | 22 |
7
|
FC Orezu | 18 | 6 | 3 | 9 | 28:43 | 21 |
8
|
Viitorul Valea Ciorii | 18 | 6 | 2 | 10 | 31:50 | 20 |
9
|
Spicul Milosesti | 18 | 5 | 0 | 13 | 35:69 | 15 |
10
|
FC Rapid Perieti | 18 | 3 | 3 | 12 | 25:62 | 12 |
Liga 5 Ialomita - Est 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS CS Junior Țăndărei | 18 | 12 | 4 | 2 | 50:22 | 40 |
2
|
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 18 | 12 | 2 | 4 | 68:29 | 38 |
3
|
Recolta Săveni | 18 | 10 | 4 | 4 | 62:36 | 34 |
4
|
Gloria Ograda | 18 | 10 | 4 | 4 | 49:29 | 34 |
5
|
AS Ialomița Sudiți | 18 | 10 | 3 | 5 | 54:29 | 33 |
6
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 18 | 10 | 2 | 6 | 65:36 | 32 |
7
|
FC Victoria Bordușani | 18 | 8 | 1 | 9 | 46:54 | 25 |
8
|
FC Movila | 18 | 2 | 2 | 14 | 39:77 | 8 |
9
|
FC Inter Stelnica | 18 | 2 | 2 | 14 | 23:73 | 8 |
10
|
Spicul Vlădeni | 18 | 2 | 0 | 16 | 25:96 | 6 |
Liga 5 Ialomita - Vest 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Staruinta Brosteni | 22 | 17 | 2 | 3 | 73:29 | 53 |
2
|
FC Dridu | 22 | 16 | 1 | 5 | 93:47 | 49 |
3
|
Unirea Garbovi | 22 | 15 | 0 | 7 | 96:64 | 45 |
4
|
Olimpia Radulesti | 22 | 14 | 2 | 6 | 71:44 | 44 |
5
|
AS Juventus Borănești | 22 | 13 | 3 | 6 | 74:41 | 42 |
6
|
Libertatea Sălcioara | 22 | 9 | 0 | 13 | 60:84 | 27 |
7
|
Voința Maia | 22 | 8 | 1 | 13 | 60:72 | 25 |
8
|
Victoria Muntenii Buzău II | 22 | 6 | 5 | 11 | 46:62 | 23 |
9
|
Avântul Grindu | 22 | 6 | 4 | 12 | 59:75 | 22 |
10
|
Fulgerul Fierbinți | 22 | 6 | 4 | 12 | 47:73 | 22 |
11
|
ACS Valea Măcrișului | 22 | 6 | 3 | 13 | 42:66 | 21 |
12
|
Gloria Alexeni | 22 | 2 | 3 | 17 | 34:98 | 9 |