AS Coșereni - AFC Iazu (4-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS Coșereni
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | AS Coșereni - Unirea Garbovi | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | Unirea Sărățeni - AS Coșereni | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-18 | AS Coșereni - AS Juventus Borănești | geannuleerd | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-16 | AS Juventus Borănești - AS Coșereni | 16 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | AS Coșereni - Voința Maia | 4 - 5 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | FC Dridu - AS Coșereni | 3 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-19 | AS Coșereni - Fulgerul Fierbinți | 3 - 0 |
AS Coșereni - AFC Iazu
Romania Amateur, Liga 4 Ialomița, match AS Coșereni - AFC Iazu, starttijd 2023-06-17 15:00:00 internationale tijd.
AS Coșereni en AFC Iazu neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Ialomița, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AFC Iazu
Liga 4 Ialomița | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | Infrățirea Jilavele - AFC Iazu | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | AFC Iazu - ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | FC Dridu - AFC Iazu | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | AFC Iazu - Secunda Adâncata | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | AS FC Bărăganul Ciulnița - AFC Iazu | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | AFC Iazu - Recolta Bărcăneşti | geannuleerd | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | ACS Unirea Scânteia - AFC Iazu | 0 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | Secunda Adâncata - AFC Iazu | 5 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-25 | AFC Iazu - ACS Unirea Scânteia | 8 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | AS Albești 08 - AFC Iazu | 0 - 11 |
Klassement
Liga 4 Ialomita - Seria Est 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS FC Bărăganul Ciulnița | 18 | 16 | 0 | 2 | 80:21 | 48 |
2
|
CSM Fetești | 18 | 12 | 2 | 4 | 62:26 | 38 |
3
|
CF Abatorul Slobozia | 18 | 12 | 0 | 6 | 59:49 | 36 |
4
|
CS Victoria Țăndărei | 18 | 10 | 4 | 4 | 64:37 | 34 |
5
|
AFC Iazu | 18 | 10 | 2 | 6 | 52:41 | 32 |
6
|
ACS Unirea Scânteia | 18 | 7 | 4 | 7 | 38:36 | 25 |
7
|
AS Albești 08 | 18 | 7 | 3 | 8 | 37:41 | 24 |
8
|
CS Real Cosâmbești | 18 | 3 | 1 | 14 | 23:45 | 10 |
9
|
ACS Gheorghe Lazăr | 18 | 3 | 1 | 14 | 17:47 | 10 |
10
|
AS Cazanești | 18 | 1 | 1 | 16 | 7:96 | 4 |
Liga 4 Ialomita - Seria Vest 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC 2018 Rovine | 18 | 15 | 3 | 0 | 68:19 | 48 |
2
|
Unirea Ion Roată | 18 | 13 | 0 | 5 | 60:27 | 39 |
3
|
Infrățirea Jilavele | 18 | 10 | 2 | 6 | 47:35 | 32 |
4
|
Victoria Muntenii Buzău | 18 | 10 | 2 | 6 | 37:38 | 32 |
5
|
FC Urziceni | 18 | 9 | 1 | 8 | 37:29 | 28 |
6
|
Recolta Bărcăneşti | 18 | 7 | 2 | 9 | 38:42 | 23 |
7
|
Secunda Adâncata | 18 | 7 | 2 | 9 | 30:47 | 23 |
8
|
Victoria Roşiori | 18 | 5 | 2 | 11 | 30:47 | 17 |
9
|
CS Viitorul Axintele | 18 | 4 | 2 | 12 | 26:40 | 14 |
10
|
AS Coșereni | 18 | 2 | 0 | 16 | 18:67 | 6 |
Liga 4 Ialomița - Playoff 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS FC Bărăganul Ciulnița | 7 | 6 | 0 | 1 | 29:10 | 42 |
2
|
CSM Fetești | 7 | 5 | 1 | 1 | 25:9 | 35 |
3
|
Unirea Ion Roată | 7 | 4 | 1 | 2 | 17:14 | 33 |
4
|
FC 2018 Rovine | 7 | 2 | 2 | 3 | 10:20 | 32 |
5
|
CS Victoria Țăndărei | 7 | 2 | 1 | 4 | 14:25 | 24 |
6
|
Infrățirea Jilavele | 7 | 2 | 1 | 4 | 15:17 | 23 |
7
|
Victoria Muntenii Buzău | 7 | 1 | 3 | 3 | 11:16 | 22 |
8
|
CF Abatorul Slobozia | 7 | 1 | 1 | 5 | 18:28 | 22 |
Liga 4 Ialomița - Playout 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Urziceni | 11 | 9 | 1 | 1 | 31:6 | 39 |
2
|
AFC Iazu | 11 | 5 | 2 | 4 | 25:26 | 33 |
3
|
Recolta Bărcăneşti | 11 | 7 | 1 | 3 | 48:19 | 32 |
4
|
CS Viitorul Axintele | 11 | 8 | 1 | 2 | 38:14 | 32 |
5
|
ACS Unirea Scânteia | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:24 | 28 |
6
|
Secunda Adâncata | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:31 | 27 |
7
|
Victoria Roşiori | 11 | 4 | 4 | 3 | 24:26 | 25 |
8
|
AS Albești 08 | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:30 | 24 |
9
|
CS Real Cosâmbești | 11 | 4 | 4 | 3 | 22:19 | 21 |
10
|
ACS Gheorghe Lazăr | 11 | 3 | 4 | 4 | 22:28 | 18 |
11
|
AS Coșereni | 11 | 3 | 0 | 8 | 15:32 | 12 |
12
|
AS Cazanești | 11 | 0 | 1 | 10 | 6:45 | 3 |