Hedensted IF - B1913 (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Hedensted IF
Danmarksserien | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Hedensted IF - SFB Oure FA | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | OKS - Hedensted IF | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Hedensted IF - Tarup-Paarup IF | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Horsens FS - Hedensted IF | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Hedensted IF - MG & BK | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-15 | Vri - Hedensted IF | 7 - 4 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-08 | Hedensted IF - AaB II | 1 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-01 | Varde IF - Hedensted IF | 2 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-25 | Hedensted IF - Ringkobing IF | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-18 | Hobro 2 - Hedensted IF | 0 - 3 |
Hedensted IF - B1913
Denemarken Amateur, Danmarksserien, match Hedensted IF - B1913, starttijd 2023-06-17 12:00:00 internationale tijd.
Hedensted IF en B1913 neemt deel aan het kampioenschap Danmarksserien, Denemarken Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: B1913
Danmarksserien | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | OKS - B1913 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | B1913 - Horsens FS | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | BK Marienlyst - B1913 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | B1913 - B. 1909 Odense | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | SFB Oure FA - B1913 | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-15 | Hobro 2 - B1913 | 0 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-08 | B1913 - Vri | 2 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-02 | AaB II - B1913 | 2 - 3 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-25 | B1913 - Varde IF | 0 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-20 | Ringkobing IF - B1913 | 5 - 2 |
Klassement
Danmarksserien 22/23, Group 1: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Holbaek B&I | 18 | 11 | 5 | 2 | 44:18 | 38 |
2
|
Brønshøj | 18 | 11 | 5 | 2 | 51:27 | 38 |
3
|
Karlslunde IF | 18 | 11 | 3 | 4 | 33:27 | 36 |
4
|
Taarnby FF | 18 | 8 | 5 | 5 | 28:18 | 29 |
5
|
Greve Fodbold | 18 | 7 | 6 | 5 | 31:21 | 27 |
6
|
KFUM Roskilde | 18 | 6 | 5 | 7 | 28:30 | 23 |
7
|
Gørslev IF | 18 | 5 | 3 | 10 | 21:33 | 18 |
8
|
GVI | 18 | 3 | 5 | 10 | 25:42 | 14 |
9
|
B 1908 | 18 | 2 | 7 | 9 | 26:38 | 13 |
10
|
Herstedoster IC | 18 | 1 | 6 | 11 | 26:59 | 9 |
Danmarksserien 22/23, Group 2: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BK Avarta | 18 | 13 | 3 | 2 | 41:16 | 42 |
2
|
Frederikssund IK | 18 | 12 | 1 | 5 | 34:16 | 37 |
3
|
Ledøje-Smørum Fodbold | 18 | 8 | 2 | 8 | 34:33 | 26 |
4
|
Næstved IF | 18 | 7 | 4 | 7 | 37:39 | 25 |
5
|
Allerod FK | 18 | 7 | 3 | 8 | 32:27 | 24 |
6
|
BK Skjold | 18 | 6 | 6 | 6 | 23:24 | 24 |
7
|
Slagelse BI | 17 | 7 | 1 | 9 | 32:34 | 22 |
8
|
Herlev IF | 18 | 5 | 4 | 9 | 28:39 | 19 |
9
|
Værebro BK | 17 | 5 | 3 | 9 | 25:36 | 18 |
10
|
Kfums Boldklub Kopenhagen | 18 | 3 | 5 | 10 | 18:40 | 14 |
Danmarksserien 22/23, Group 3: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BK Marienlyst | 18 | 12 | 2 | 4 | 42:24 | 38 |
2
|
Ringkobing IF | 18 | 11 | 3 | 4 | 49:28 | 36 |
3
|
Tarup-Paarup IF | 18 | 10 | 5 | 3 | 40:22 | 35 |
4
|
OKS | 18 | 7 | 7 | 4 | 30:24 | 28 |
5
|
Hedensted IF | 18 | 8 | 3 | 7 | 29:23 | 27 |
6
|
B. 1909 Odense | 18 | 5 | 6 | 7 | 24:24 | 21 |
7
|
Varde IF | 18 | 5 | 6 | 7 | 22:30 | 21 |
8
|
B1913 | 18 | 4 | 6 | 8 | 20:29 | 18 |
9
|
Brabrand IF 2 | 18 | 3 | 6 | 9 | 22:38 | 15 |
10
|
Otterup B & IK | 18 | 1 | 4 | 13 | 16:52 | 7 |
Danmarksserien 22/23, Group 4: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vejgaard BK | 18 | 14 | 3 | 1 | 49:17 | 45 |
2
|
Odder | 18 | 12 | 4 | 2 | 42:20 | 40 |
3
|
AaB II | 18 | 10 | 6 | 2 | 35:18 | 36 |
4
|
Viby IF | 18 | 9 | 3 | 6 | 46:28 | 30 |
5
|
Aarhus Fremad 2 | 18 | 8 | 4 | 6 | 38:20 | 28 |
6
|
Nørresundby FB | 18 | 6 | 3 | 9 | 30:37 | 21 |
7
|
Vri | 18 | 4 | 6 | 8 | 24:33 | 18 |
8
|
ASA Aarhus | 18 | 4 | 5 | 9 | 36:45 | 17 |
9
|
Kjellerup IF | 18 | 4 | 0 | 14 | 21:64 | 12 |
10
|
FC Djursland | 18 | 1 | 2 | 15 | 17:56 | 5 |
Danmarksserien 22/23, Promotion Round: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Holbaek B&I | 14 | 9 | 2 | 3 | 25:14 | 32 |
2
|
Vejgaard BK | 14 | 8 | 3 | 3 | 22:9 | 30 |
3
|
BK Avarta | 14 | 6 | 5 | 3 | 16:11 | 26 |
4
|
BK Marienlyst | 14 | 6 | 2 | 6 | 23:21 | 23 |
5
|
Frederikssund IK | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:29 | 17 |
6
|
Brønshøj | 14 | 3 | 5 | 6 | 12:14 | 14 |
7
|
Odder | 14 | 3 | 5 | 6 | 17:25 | 14 |
8
|
Ringkobing IF | 14 | 3 | 2 | 9 | 20:31 | 11 |
Danmarksserien 22/23, Relegation Round, Group 1: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Greve Fodbold | 32 | 16 | 8 | 8 | 49:38 | 56 |
2
|
Karlslunde IF | 32 | 16 | 6 | 10 | 55:44 | 54 |
3
|
Taarnby FF | 32 | 13 | 8 | 11 | 50:40 | 47 |
4
|
B 1908 | 32 | 11 | 10 | 11 | 48:55 | 43 |
5
|
KFUM Roskilde | 32 | 10 | 9 | 13 | 43:48 | 39 |
6
|
Gørslev IF | 32 | 9 | 6 | 17 | 39:53 | 33 |
7
|
GVI | 32 | 6 | 9 | 17 | 39:63 | 27 |
8
|
Herstedoster IC | 32 | 6 | 8 | 18 | 54:86 | 26 |
Danmarksserien 22/23, Relegation Round, Group 4: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Aarhus Fremad 2 | 32 | 20 | 5 | 7 | 81:29 | 65 |
2
|
AaB II | 32 | 15 | 10 | 7 | 60:47 | 55 |
3
|
Viby IF | 32 | 15 | 9 | 8 | 70:44 | 54 |
4
|
Nørresundby FB | 32 | 9 | 7 | 16 | 47:62 | 34 |
5
|
Kjellerup IF | 32 | 10 | 3 | 19 | 47:101 | 33 |
6
|
Vri | 32 | 7 | 9 | 16 | 42:59 | 30 |
7
|
ASA Aarhus | 32 | 6 | 9 | 17 | 50:70 | 27 |
8
|
FC Djursland | 32 | 5 | 7 | 20 | 45:84 | 22 |
Danmarksserien 22/23, Relegation Round, Group 2: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ledoje Smorum Fodbold | 32 | 15 | 6 | 11 | 60:51 | 51 |
2
|
BK Skjold | 32 | 13 | 11 | 8 | 55:44 | 50 |
3
|
Allerod FK | 32 | 13 | 6 | 13 | 58:52 | 45 |
4
|
Værebro BK | 31 | 12 | 5 | 14 | 52:54 | 41 |
5
|
Næstved IF | 32 | 11 | 8 | 13 | 60:69 | 41 |
6
|
Herlev IF | 32 | 10 | 7 | 15 | 49:58 | 37 |
7
|
Slagelse BI | 31 | 10 | 3 | 18 | 46:65 | 33 |
8
|
Kfums Boldklub Kopenhagen | 32 | 7 | 8 | 17 | 34:64 | 29 |
Danmarksserien 22/23, Relegation Round, Group 3: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OKS | 32 | 18 | 8 | 6 | 68:41 | 62 |
2
|
Tarup-Paarup IF | 32 | 16 | 8 | 8 | 68:40 | 56 |
3
|
Hedensted IF | 32 | 16 | 5 | 11 | 59:41 | 53 |
4
|
Varde IF | 31 | 12 | 9 | 10 | 48:48 | 45 |
5
|
B. 1909 Odense | 32 | 8 | 12 | 12 | 42:50 | 36 |
6
|
B1913 | 32 | 8 | 8 | 16 | 42:58 | 32 |
7
|
Brabrand IF 2 | 31 | 6 | 11 | 15 | 38:64 | 29 |
8
|
Otterup B & IK | 32 | 3 | 5 | 24 | 33:95 | 14 |