Secunda Adâncata - AS Cazanești (6-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Secunda Adâncata
Liga 4 Ialomița | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | Secunda Adâncata - CS Viitorul Axintele | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | FC 2018 Rovine - Secunda Adâncata | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | Secunda Adâncata - CS Real Cosâmbești | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | AFC Iazu - Secunda Adâncata | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | Secunda Adâncata - Staruinta Brosteni | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | Victoria Muntenii Buzău - Secunda Adâncata | geannuleerd | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | Secunda Adâncata - Infrățirea Jilavele | 0 - 4 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | Secunda Adâncata - AFC Iazu | 5 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-25 | Victoria Muntenii Buzău - Secunda Adâncata | 5 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | Secunda Adâncata - CS Unirea Grivița | 6 - 2 |
Secunda Adâncata - AS Cazanești
Romania Amateur, Liga 4 Ialomița, match Secunda Adâncata - AS Cazanești, starttijd 2023-06-17 15:00:00 internationale tijd.
Secunda Adâncata en AS Cazanești neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Ialomița, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Cazanești
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | AS Albești 08 - AS Cazanești | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | AS Cazanești - Recolta Buesti | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Ronde 202 | |||
2024-08-25 | AS Cazanești - FC Rapid Perieti | 0 - 0 | |
Ronde 201 | |||
2024-08-18 | AS Cazanești - Recolta Buesti | geannuleerd | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-16 | AS Cazanești - Spicul Milosesti | 1 - 1 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-02 | FC Rapid Perieti - AS Cazanești | 2 - 3 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-26 | AS Cazanești - Voința Reviga | 3 - 2 |
Klassement
Liga 4 Ialomita - Seria Est 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS FC Bărăganul Ciulnița | 18 | 16 | 0 | 2 | 80:21 | 48 |
2
|
CSM Fetești | 18 | 12 | 2 | 4 | 62:26 | 38 |
3
|
CF Abatorul Slobozia | 18 | 12 | 0 | 6 | 59:49 | 36 |
4
|
CS Victoria Țăndărei | 18 | 10 | 4 | 4 | 64:37 | 34 |
5
|
AFC Iazu | 18 | 10 | 2 | 6 | 52:41 | 32 |
6
|
ACS Unirea Scânteia | 18 | 7 | 4 | 7 | 38:36 | 25 |
7
|
AS Albești 08 | 18 | 7 | 3 | 8 | 37:41 | 24 |
8
|
CS Real Cosâmbești | 18 | 3 | 1 | 14 | 23:45 | 10 |
9
|
ACS Gheorghe Lazăr | 18 | 3 | 1 | 14 | 17:47 | 10 |
10
|
AS Cazanești | 18 | 1 | 1 | 16 | 7:96 | 4 |
Liga 4 Ialomita - Seria Vest 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC 2018 Rovine | 18 | 15 | 3 | 0 | 68:19 | 48 |
2
|
Unirea Ion Roată | 18 | 13 | 0 | 5 | 60:27 | 39 |
3
|
Infrățirea Jilavele | 18 | 10 | 2 | 6 | 47:35 | 32 |
4
|
Victoria Muntenii Buzău | 18 | 10 | 2 | 6 | 37:38 | 32 |
5
|
FC Urziceni | 18 | 9 | 1 | 8 | 37:29 | 28 |
6
|
Recolta Bărcăneşti | 18 | 7 | 2 | 9 | 38:42 | 23 |
7
|
Secunda Adâncata | 18 | 7 | 2 | 9 | 30:47 | 23 |
8
|
Victoria Roşiori | 18 | 5 | 2 | 11 | 30:47 | 17 |
9
|
CS Viitorul Axintele | 18 | 4 | 2 | 12 | 26:40 | 14 |
10
|
AS Coșereni | 18 | 2 | 0 | 16 | 18:67 | 6 |
Liga 4 Ialomița - Playoff 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS FC Bărăganul Ciulnița | 7 | 6 | 0 | 1 | 29:10 | 42 |
2
|
CSM Fetești | 7 | 5 | 1 | 1 | 25:9 | 35 |
3
|
Unirea Ion Roată | 7 | 4 | 1 | 2 | 17:14 | 33 |
4
|
FC 2018 Rovine | 7 | 2 | 2 | 3 | 10:20 | 32 |
5
|
CS Victoria Țăndărei | 7 | 2 | 1 | 4 | 14:25 | 24 |
6
|
Infrățirea Jilavele | 7 | 2 | 1 | 4 | 15:17 | 23 |
7
|
Victoria Muntenii Buzău | 7 | 1 | 3 | 3 | 11:16 | 22 |
8
|
CF Abatorul Slobozia | 7 | 1 | 1 | 5 | 18:28 | 22 |
Liga 4 Ialomița - Playout 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Urziceni | 11 | 9 | 1 | 1 | 31:6 | 39 |
2
|
AFC Iazu | 11 | 5 | 2 | 4 | 25:26 | 33 |
3
|
Recolta Bărcăneşti | 11 | 7 | 1 | 3 | 48:19 | 32 |
4
|
CS Viitorul Axintele | 11 | 8 | 1 | 2 | 38:14 | 32 |
5
|
ACS Unirea Scânteia | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:24 | 28 |
6
|
Secunda Adâncata | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:31 | 27 |
7
|
Victoria Roşiori | 11 | 4 | 4 | 3 | 24:26 | 25 |
8
|
AS Albești 08 | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:30 | 24 |
9
|
CS Real Cosâmbești | 11 | 4 | 4 | 3 | 22:19 | 21 |
10
|
ACS Gheorghe Lazăr | 11 | 3 | 4 | 4 | 22:28 | 18 |
11
|
AS Coșereni | 11 | 3 | 0 | 8 | 15:32 | 12 |
12
|
AS Cazanești | 11 | 0 | 1 | 10 | 6:45 | 3 |