FC Urozhay Elan - Metallurg-M Lipetsk (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Batyr Umirov | G | ||||
Vladimir Semenov | D | ||||
Viktor Efimov | D | ||||
Maksim Lavrentjev | D | ||||
Ivan Polyakov | D | ||||
Timofey Sonin | M | ||||
Nikita Zotjev | M | ||||
Nikita Gavrilov | M | ||||
Igor Krutov | M | 27 | |||
Igor Chembarov | M | ||||
Aleksandr Blinov | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Pavel Chernikov | G | ||||
Vladislav Goncharov | D | ||||
Denis Rogachev | M | ||||
Daniil Nosov | M | ||||
Yaroslav Shcherbin | F | 19 | |||
Mikhail Andreev | F | ||||
Danila Khakhalev | F |
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Pavel Korablin | G | ||||
Yury Lutsenko | D | ||||
Maksim Kondratov | D | ||||
Vsevolod Sokov | M | ||||
Vladimir Meshcheryakov | M | ||||
Sergey Bolshakov | M | ||||
Danila Sorokin | M | ||||
Artem Pozdnyakov | M | ||||
Aleksandr Eliseev | M | ||||
Robert Kudryavtsev | F | ||||
Andrey Voronin | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Dmitriy Yesipov | G | ||||
Nikita Lytkin | D | ||||
Danila Ezhov | D | ||||
Viktor Dolmatov | M | ||||
Dmitriy Smekalov | M | ||||
Anton Glebov | M |
Evenementen: FC Urozhay Elan
Championship SFF Center | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-19 | FC Urozhay Elan - Rotor-M Volgograd | - | |
Ronde 10 | |||
2024-07-16 | FC Urozhay Elan - Metallurg-M Lipetsk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-12 | FC Urozhay Elan - Akademia Football Tambov | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-10 | FC Urozhay Elan - SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | - | |
Volgograd Oblast Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-07-06 | FC Urozhay Elan - FC ERS Complect Volgograd | - | |
Volgograd Oblast Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-07-03 | FC Ermak Volgograd - FC Urozhay Elan | 1 - 3 | |
Volgograd Oblast Liga | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-29 | FC Akhtuba - FC Urozhay Elan | 0 - 5 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-23 | FC Tekstilshchik Kamyshin - FC Urozhay Elan | 1 - 4 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | FC Urozhay Elan - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-16 | FC Urozhay Elan - FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 2 - 0 |
FC Urozhay Elan - Metallurg-M Lipetsk
Russia Amateur, Championship SFF Center, match FC Urozhay Elan - Metallurg-M Lipetsk, starttijd 2023-07-01 13:00:00 internationale tijd.
FC Urozhay Elan en Metallurg-M Lipetsk neemt deel aan het kampioenschap Championship SFF Center, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Metallurg-M Lipetsk
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-05 | Metallurg-M Lipetsk - Rotor-M Volgograd | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-30 | SSHOR №1-ADAMAS Belgorod - Metallurg-M Lipetsk | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-23 | Metallurg-M Lipetsk - FC Yelets | - | |
Ronde 10 | |||
2024-07-16 | FC Urozhay Elan - Metallurg-M Lipetsk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Metallurg-M Lipetsk - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-03 | Akademia Football Tambov - Metallurg-M Lipetsk | 7 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-26 | FC Kristall-MEZ Borisoglebsk - Metallurg-M Lipetsk | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-19 | FC Lokomotiv Liski - Metallurg-M Lipetsk | 5 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-05 | FC Yelets - Metallurg-M Lipetsk | 3 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | Rotor-M Volgograd - Metallurg-M Lipetsk | 6 - 0 |
Klassement
Championship SFF Center 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Metallurg-Oskol | 24 | 20 | 4 | 0 | 61:11 | 64 |
2
|
FC Lokomotiv Liski | 24 | 18 | 5 | 1 | 71:11 | 59 |
3
|
FC Orel | 24 | 19 | 0 | 5 | 96:26 | 57 |
4
|
FC Atom Novovoronezh | 24 | 16 | 2 | 6 | 57:19 | 50 |
5
|
FC Urozhay Elan | 24 | 15 | 1 | 8 | 73:46 | 46 |
6
|
FC Yelets | 24 | 12 | 3 | 9 | 48:46 | 39 |
7
|
Rotor-M Volgograd | 24 | 11 | 3 | 10 | 49:34 | 36 |
8
|
Dinamo-M Bryansk | 24 | 10 | 0 | 14 | 37:52 | 30 |
9
|
Akademia Football Tambov | 24 | 4 | 4 | 16 | 27:63 | 16 |
10
|
Metallurg-M Lipetsk | 24 | 4 | 2 | 18 | 28:75 | 14 |
11
|
Kaluga-M | 24 | 3 | 5 | 16 | 15:62 | 14 |
12
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 24 | 4 | 1 | 19 | 23:73 | 13 |
13
|
Avangard-M Kursk | 24 | 3 | 4 | 17 | 28:95 | 13 |