Yunost Moskvy-Spartak-2 - Krylia Sovetov Moscow (0-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Andrey Ulanov | G | ||||
Mike Ayvazyan | M | ||||
David Galakhov | M | ||||
Vazha Chaprava | M | ||||
Daniil Grishankin | M | ||||
Daniyal Zairbekov | M | ||||
Nikita Zhuravlev | M | ||||
Spartak Smirnov | M | ||||
Aleksey Smekhov | M | ||||
Aleksandr Sokolov | M | ||||
Maksim Karpenko | M | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Denis Alipov | M | ||||
Pavel Gritsun | G | ||||
Nikita Aleksashin | M | ||||
Denis Netsvetaylov | M | ||||
Dmitriy Zherebtsov | F |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Nikolas Volobuev | G | ||||
Arsen Ashirbekov | D | ||||
Dmitriy Musijchuk | M | ||||
Vladimir Khizhnyakov | M | ||||
Dmitriy Morozov | M | ||||
Andrey Bondarkov | M | ||||
Lazizbek Kholiknazarov | M | ||||
Ivan Oglodin | M | ||||
Bogdan Krasnobaev | M | ||||
Mark Kuznetsov | M | ||||
Nikita Terekhov | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Egor Berdyshev | M | ||||
Vladislav Afanasjev | F | ||||
Andrey Chobanu | M | ||||
Andrey Tuarmenskiy | M | ||||
Dmitriy Maltsev | M | ||||
Emil Ibragimov | M | ||||
Georgiy Zaikin | D | ||||
Nikita Kazin | M | ||||
Mikhail Gorbunov | M | ||||
Aleksandr Gusev | M |
Evenementen: Yunost Moskvy-Spartak-2
Moscow Championship - Division B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-30 | Megasfera Moscow - Yunost Moskvy-Spartak-2 | 1 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-06-27 | Novator Moscow - Yunost Moskvy-Spartak-2 | 0 - 3 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-21 | Yunost Moskvy-Spartak-2 - MFA Sokol Moscow | 2 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-17 | CSP Dinamo Moscow - Yunost Moskvy-Spartak-2 | 1 - 6 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | SSH 75 - Yunost Moskvy-Spartak-2 | 0 - 2 |
Yunost Moskvy-Spartak-2 - Krylia Sovetov Moscow
Russia Amateur, Moscow Championship - Division B, match Yunost Moskvy-Spartak-2 - Krylia Sovetov Moscow, starttijd 2023-08-18 16:00:00 internationale tijd.
Yunost Moskvy-Spartak-2 en Krylia Sovetov Moscow neemt deel aan het kampioenschap Moscow Championship - Division B, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Krylia Sovetov Moscow
Moscow Championship - Division B | |||
Ronde 26 | |||
2023-11-09 | Krylia Sovetov Moscow - Yunost Moskvy-Spartak-2 | 2 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2023-11-02 | Burevestnik-Novator - Krylia Sovetov Moscow | 1 - 2 | |
Ronde 24 | |||
2023-10-26 | Krylia Sovetov Moscow - Rosich-M Moscow | 1 - 5 | |
Ronde 23 | |||
2023-10-19 | Trudovye Rezervy - Krylia Sovetov Moscow | 1 - 2 | |
Ronde 22 | |||
2023-10-12 | Krasnogvardeets - Krylia Sovetov Moscow | 1 - 2 |
Klassement
Moscow Championship - Division B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosich-M Moscow | 24 | 19 | 2 | 3 | 120:32 | 59 |
2
|
Smena Moscow | 24 | 17 | 4 | 3 | 94:27 | 55 |
3
|
AO FC Torpedo | 24 | 17 | 3 | 4 | 69:24 | 54 |
4
|
FC Troitsk | 24 | 16 | 4 | 4 | 107:31 | 52 |
5
|
Krylia Sovetov Moscow | 24 | 16 | 2 | 6 | 62:33 | 50 |
6
|
FC Molniya | 24 | 12 | 4 | 8 | 76:52 | 40 |
7
|
Yunost Moskvy-Spartak-2 | 24 | 12 | 4 | 8 | 82:39 | 40 |
8
|
Trudovye Rezervy | 24 | 8 | 3 | 13 | 55:60 | 27 |
9
|
SSH 75 | 24 | 8 | 1 | 15 | 40:79 | 25 |
10
|
FC Devyatka Moscow | 24 | 7 | 0 | 17 | 43:90 | 21 |
11
|
Burevestnik-Novator | 24 | 7 | 0 | 17 | 41:98 | 21 |
12
|
Krasnogvardeets | 24 | 3 | 1 | 20 | 29:89 | 10 |
13
|
CSP Dinamo Moscow | 24 | 0 | 0 | 24 | 16:180 | 0 |