Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
77.6 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
71 | Gregor Pürg | G | 16 | ||
3 | Samuel Merilai | D | 17 | ||
15 | Alexander Kapitan Bergman | D | 18 | ||
23 | Karl Laanelaid | D | 20 | ||
19 | Robin Tiigiste | M | 19 | ||
7 | Aleksander Švedovski | M | 18 | 53.7 | |
11 | Tristan Vendelin | M | 17 | ||
30 | Markus Riisenberg | M | 19 | 55.7 | |
33 | Jevgeni Demidov | F | 23 | 0,0M+ | 59.5 |
8 | Ander Ott Valge | F | 25 | 0,2M+ | |
10 | Henri Leoke | F | 19 | 58.9 | |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Georg Mattias Lagus | G | 20 | ||
4 | Aleksandr Alteberg | D | 17 | ||
5 | Paul-Kevin Chan | D | 22 | ||
28 | Steven Salmistu | D | 22 | 49.5 | |
17 | Ander Sikk | M | |||
27 | Tristan Hoffmann | M | 19 | ||
76 | Daniel Tuhkanen | M | 22 |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
73.9 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
56 | Mattias Sapp | G | 22 | ||
26 | Siim Aer | M | 22 | 52.1 | |
3 | Kristjan Pelt | D | 22 | 0,1M+ | 45.3 |
32 | Kert Kiik | M | |||
2 | Oliver Niit | D | 19 | 38.9 | |
28 | Oskar Hoim | M | 17 | ||
21 | Matrix Einer | M | 20 | 52.9 | |
25 | Sten Jakob Viidas | F | 20 | ||
22 | Sander Soo | M | 17 | ||
18 | Babou Cham | F | 22 | ||
77 | Marten Henrik Kelement | M | 20 | 52.9 | |
Plaatsvervanger | |||||
70 | Rando Isakar | G | |||
35 | Marcus Pajumaa | M | 17 | ||
37 | Kevin Joshua Kanne | M | 17 | ||
48 | Kevin Kärp | M | 21 | 43.3 | |
52 | Simon Usar | M | 16 | ||
57 | Karlis Ellermaa |
Evenementen: FC Nomme United
Cup | |||
Ronde 32 | |||
2024-07-31 | FC Nomme United - Kohtla-Jarve Linnameeskond | - | |
Premium Liiga | |||
Ronde 21 | |||
2024-07-26 | Narva JK Trans - FC Nomme United | - | |
Ronde 20 | |||
2024-07-19 | FC Nomme United - Nomme Kalju FC | - | |
Ronde 19 | |||
2024-07-13 | Parnu JK Vaprus - FC Nomme United | - | |
Ronde 18 | |||
2024-07-04 | Tartu JK Tammeka - FC Nomme United | - | |
Ronde 17 | |||
2024-06-29 | FC Nomme United - FC Flora Tallinn | 1 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2024-06-19 | FC Nomme United - FCI Levadia Tallinn | 0 - 6 | |
Ronde 15 | |||
2024-06-16 | FC Kuressaare - FC Nomme United | 1 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-31 | FC Nomme United - Parnu JK Vaprus | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-28 | Nomme Kalju FC - FC Nomme United | 1 - 1 |
Match statistieken
2.32 | Expected goals | 1.43 |
56% | Balbezit | 44% |
26 | Schoten | 12 |
6 | Schoten op doel | 3 |
11 | Schoten naast doel | 7 |
9 | Geblokkeerde schoten | 2 |
7 | Hoekschoppen | 6 |
3 | Buitenspel | 0 |
9 | Overtredingen | 5 |
1 | Gele kaart | 1 |
0 | Rode kaarten | 0 |
0 | Paal of lat geraakt | 0 |
1 | Counteraanvallen | 0 |
16 | Schoten binnen de 16-meter | 9 |
10 | Schoten buiten de 16-meter | 3 |
3 | Reddingen keeper | 6 |
456 | Passes | 384 |
365 (80%) | Nauwkeurige passes | 290 (75%) |
31/55 (56%) | Lange ballen | 25/55 (45%) |
10/23 (43%) | Voorzetten | 3/7 (42%) |
26/39 (66%) | Dribbels | 19/30 (63%) |
113 | Balbezit verloren | 129 |
93 | Gewonnen duels | 77 |
9 | Luchtduels gewonnen | 8 |
5 | Tackles | 4 |
51 | Onderscheppingen | 53 |
20 | Reddingen | 13 |
FC Nomme United - Paide Linnameeskond U21
Estland, Esiliiga, match FC Nomme United - Paide Linnameeskond U21, starttijd 2023-07-08 09:30:00 internationale tijd.
FC Nomme United en Paide Linnameeskond U21 neemt deel aan het kampioenschap Esiliiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Paide Linnameeskond U21
Esiliiga | |||
Ronde 21 | |||
2024-08-05 | JK Tabasalu - Paide Linnameeskond U21 | - | |
Ronde 20 | |||
2024-07-27 | Paide Linnameeskond U21 - Tartu JK Welco | - | |
Ronde 19 | |||
2024-07-20 | FC Tallinn - Paide Linnameeskond U21 | - | |
Ronde 18 | |||
2024-07-13 | Paide Linnameeskond U21 - FCI Levadia Tallinn | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-07 | JK Tallinna Kalev U21 - Paide Linnameeskond U21 | - | |
Ronde 16 | |||
2024-06-29 | Paide Linnameeskond U21 - FC Elva | 1 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2024-06-16 | Harju Jalgpallikool - Paide Linnameeskond U21 | 6 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-06-02 | Paide Linnameeskond U21 - Tallinna FC Flora U21 | 1 - 11 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-30 | Paide Linnameeskond U21 - Viimsi JK | 0 - 5 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-26 | FC Tallinn - Paide Linnameeskond U21 | 8 - 1 |
Klassement
Esiliiga 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Nomme United | 36 | 28 | 6 | 2 | 114:29 | 90 |
2
|
Viimsi JK | 36 | 21 | 8 | 7 | 67:35 | 71 |
3
|
Tallinna FC Flora U21 | 36 | 22 | 3 | 11 | 86:53 | 69 |
4
|
FCI Levadia Tallinn | 36 | 16 | 9 | 11 | 57:46 | 57 |
5
|
JK Tabasalu | 36 | 18 | 1 | 17 | 81:70 | 55 |
6
|
FC Tallinn | 36 | 16 | 4 | 16 | 72:65 | 52 |
7
|
Paide Linnameeskond U21 | 36 | 12 | 5 | 19 | 66:82 | 41 |
8
|
FC Elva | 36 | 12 | 4 | 20 | 45:75 | 40 |
9
|
Tallinna JK Legion | 36 | 5 | 6 | 25 | 37:97 | 21 |
10
|
Ida-Virumaa FC Alliance | 36 | 6 | 2 | 28 | 50:123 | 20 |