ASV Siegendorf - SV Stripfing (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ASV Siegendorf
Regionalliga East | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | FC Mauerwerk - ASV Siegendorf | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | ASV Siegendorf - Sportunion Mauer | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | TWL Elektra - ASV Siegendorf | - | |
ÖFB Cup | |||
2024-07-27 | ASV Siegendorf - Floridsdorfer AC | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-26 | ASV Siegendorf - Floridsdorfer AC | - | |
2024-01-19 | SK Rapid - ASV Siegendorf | 1 - 0 | |
2023-07-14 | ASV Siegendorf - SV Stripfing | 2 - 3 | |
2023-07-14 | ASV Siegendorf - SV Stripfing | geannuleerd | |
2023-06-30 | ASV Siegendorf - SV Lafnitz | 0 - 1 | |
Regionalliga East | |||
Ronde 30 | |||
2023-05-26 | TWL Elektra - ASV Siegendorf | 0 - 1 |
ASV Siegendorf - SV Stripfing
Wereld, Club Friendly Games, match ASV Siegendorf - SV Stripfing, starttijd 2023-07-14 17:00:00 internationale tijd.
ASV Siegendorf en SV Stripfing neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SV Stripfing
2. Liga | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | SV Stripfing - First Vienna | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | SKU Amstetten - SV Stripfing | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | SV Stripfing - Josko Ried | - | |
ÖFB Cup | |||
2024-07-26 | SV Oberwart - SV Stripfing | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-09 | SV Stripfing - Floridsdorfer AC | - | |
2024-07-04 | Traiskirchen FCM - SV Stripfing | 0 - 4 | |
2024-06-28 | Young Violets FK Austria Wien - SV Stripfing | 0 - 2 | |
2. Liga | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | SV Stripfing - Floridsdorfer AC | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-20 | Sturm Graz - SV Stripfing | 2 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-17 | SV Stripfing - Grazer AK | 2 - 5 |
Klassement
Pari Premier Cup 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Red Star Belgrado | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | 9 |
2
|
FK Zenit Saint Petersburg | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 5 |
3
|
Fenerbahce | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 |
4
|
FK Neftchi Baku | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | 0 |