Avangard-M Kursk - BGUOR-AgroTrade Bryansk (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Mikhail Tatarenkov | G | ||||
Maksim Bobyr | D | ||||
Dmitry Rodionov | D | ||||
Artem Losev | D | ||||
Anton Cheban | D | ||||
Vladislav Shitakov | M | ||||
Nikita Misnyankin | M | ||||
Matvey Kalinin | M | ||||
Aleksandr Kucheryavykh | M | ||||
Aleksandr Ermakov | M | ||||
Mikhail Zatolokin | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Denis Kurganov | G | ||||
Vlaimir Efanov | D | ||||
Makar Skorov | D | ||||
Daniil Tuboltsev | D | ||||
Giorgiy Eteriya | M | ||||
Yaroslav Stalnichenko | F | ||||
Ilya Sogolaev | F | ||||
Artem Abashin | F |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Nikita Avdeenko | G | ||||
Viktor Tolstykh | D | ||||
Nikita Bondarenko | D | ||||
Evgeniy Miroshkin | D | ||||
Dmitriy Borvikov | D | ||||
Denis Shved | D | ||||
Artur Efremenko | D | ||||
Timur Nedolivko | M | ||||
Aleksandr Khlistunov | M | ||||
Pavel Samoylov | F | ||||
Aleksey Kurzin | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Anton Izotov | G | ||||
Nikita Shevelev | F | ||||
Ilya Pozdnyakov | F |
Evenementen: Avangard-M Kursk
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-02 | Avangard-M Kursk - FC Aleksandr Dyatkovo | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-26 | Avangard-M Kursk - FC Metallurg-Oskol | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-19 | Dnepr Smolensk - Avangard-M Kursk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-12 | Avangard-M Kursk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Avangard-M Kursk - FC Atom Novovoronezh | 1 - 5 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | FC Orel-2 - Avangard-M Kursk | 5 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-21 | FC Kameya-SGUS Smolensk - Avangard-M Kursk | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-16 | Kaluga-M - Avangard-M Kursk | 3 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-10 | Dinamo-M Bryansk - Avangard-M Kursk | 3 - 2 |
Avangard-M Kursk - BGUOR-AgroTrade Bryansk
Russia Amateur, Championship SFF Center, match Avangard-M Kursk - BGUOR-AgroTrade Bryansk, starttijd 2023-07-15 13:30:00 internationale tijd.
Avangard-M Kursk en BGUOR-AgroTrade Bryansk neemt deel aan het kampioenschap Championship SFF Center, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: BGUOR-AgroTrade Bryansk
Championship SFF Center | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-20 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Kaluga-M | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 7 | |||
2024-07-15 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - DFTS A. Stepina Bryansk | - | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-12 | Avangard-M Kursk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
2024-07-11 | FC Zarya Starodub - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-08 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Aleksandr Dyatkovo | - | |
Championship SFF Center | |||
2024-07-06 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Dinamo-M Bryansk | 0 - 1 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 13 | |||
2024-07-04 | FC Glinishchevo - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 1 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-01 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Bezhitsa Bryansk | 0 - 2 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | FC Atom Novovoronezh - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 6 - 0 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 11 | |||
2024-06-27 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Torpedo Roslavl | 7 - 0 |
Klassement
Championship SFF Center 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Metallurg-Oskol | 24 | 20 | 4 | 0 | 61:11 | 64 |
2
|
FC Lokomotiv Liski | 24 | 18 | 5 | 1 | 71:11 | 59 |
3
|
FC Orel | 24 | 19 | 0 | 5 | 96:26 | 57 |
4
|
FC Atom Novovoronezh | 24 | 16 | 2 | 6 | 57:19 | 50 |
5
|
FC Urozhay Elan | 24 | 15 | 1 | 8 | 73:46 | 46 |
6
|
FC Yelets | 24 | 12 | 3 | 9 | 48:46 | 39 |
7
|
Rotor-M Volgograd | 24 | 11 | 3 | 10 | 49:34 | 36 |
8
|
Dinamo-M Bryansk | 24 | 10 | 0 | 14 | 37:52 | 30 |
9
|
Akademia Football Tambov | 24 | 4 | 4 | 16 | 27:63 | 16 |
10
|
Metallurg-M Lipetsk | 24 | 4 | 2 | 18 | 28:75 | 14 |
11
|
Kaluga-M | 24 | 3 | 5 | 16 | 15:62 | 14 |
12
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 24 | 4 | 1 | 19 | 23:73 | 13 |
13
|
Avangard-M Kursk | 24 | 3 | 4 | 17 | 28:95 | 13 |