Kaluga-M - Metallurg-M Lipetsk (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Vladislav Pavlogradskiy | G | ||||
Dmitry Demin | D | ||||
Aleksey Andreev | D | ||||
Mikhail Bogatyrev | M | ||||
Ilya Grishin | M | ||||
Egor Lipaev | M | ||||
Andrey Proskura | M | ||||
Andrey Kosenko | M | ||||
Aleksey Kharchenko | M | ||||
Aleksandr Taratin | M | ||||
Robert Kortyaev | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Aleksey Naumets | G | ||||
Vladislav Polyakov | D | ||||
Roman Breyner | D | ||||
Semen Katyuta | M | ||||
Maksim Demochkin | M | ||||
Mikhail Tikhonov | F |
Evenementen: Kaluga-M
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-03 | Kaluga-M - FC Orel-2 | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-27 | Kaluga-M - FC Kameya-SGUS Smolensk | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-20 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Kaluga-M | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | Kaluga-M - Dinamo-M Bryansk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | FC Aleksandr Dyatkovo - Kaluga-M | 3 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-28 | Kaluga-M - FC Metallurg-Oskol | 0 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Dnepr Smolensk - Kaluga-M | 3 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-16 | Kaluga-M - Avangard-M Kursk | 3 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | FC Atom Novovoronezh - Kaluga-M | 6 - 2 |
Kaluga-M - Metallurg-M Lipetsk
Russia Amateur, Championship SFF Center, match Kaluga-M - Metallurg-M Lipetsk, starttijd 2023-07-16 11:00:00 internationale tijd.
Kaluga-M en Metallurg-M Lipetsk neemt deel aan het kampioenschap Championship SFF Center, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Metallurg-M Lipetsk
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-05 | Metallurg-M Lipetsk - Rotor-M Volgograd | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-30 | SSHOR №1-ADAMAS Belgorod - Metallurg-M Lipetsk | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-23 | Metallurg-M Lipetsk - FC Yelets | - | |
Ronde 10 | |||
2024-07-16 | FC Urozhay Elan - Metallurg-M Lipetsk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Metallurg-M Lipetsk - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 0 - 4 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-03 | Akademia Football Tambov - Metallurg-M Lipetsk | 7 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-26 | FC Kristall-MEZ Borisoglebsk - Metallurg-M Lipetsk | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-19 | FC Lokomotiv Liski - Metallurg-M Lipetsk | 5 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-05 | FC Yelets - Metallurg-M Lipetsk | 3 - 1 |
Klassement
Championship SFF Center 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Metallurg-Oskol | 24 | 20 | 4 | 0 | 61:11 | 64 |
2
|
FC Lokomotiv Liski | 24 | 18 | 5 | 1 | 71:11 | 59 |
3
|
FC Orel | 24 | 19 | 0 | 5 | 96:26 | 57 |
4
|
FC Atom Novovoronezh | 24 | 16 | 2 | 6 | 57:19 | 50 |
5
|
FC Urozhay Elan | 24 | 15 | 1 | 8 | 73:46 | 46 |
6
|
FC Yelets | 24 | 12 | 3 | 9 | 48:46 | 39 |
7
|
Rotor-M Volgograd | 24 | 11 | 3 | 10 | 49:34 | 36 |
8
|
Dinamo-M Bryansk | 24 | 10 | 0 | 14 | 37:52 | 30 |
9
|
Akademia Football Tambov | 24 | 4 | 4 | 16 | 27:63 | 16 |
10
|
Metallurg-M Lipetsk | 24 | 4 | 2 | 18 | 28:75 | 14 |
11
|
Kaluga-M | 24 | 3 | 5 | 16 | 15:62 | 14 |
12
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 24 | 4 | 1 | 19 | 23:73 | 13 |
13
|
Avangard-M Kursk | 24 | 3 | 4 | 17 | 28:95 | 13 |