Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
49.2
Algemene spelersbeoordeling
70.7 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Alvaro Salazar | G | 30 | 0,2M+ | |
25 | Guillermo Cubillos | D | 28 | 0,2M+ | |
6 | Gino Alucema | M | 31 | 0,2M+ | |
5 | Leonardo Incorvaia | D | 30 | ||
26 | Diego Ulloa | D | 20 | ||
8 | Jorge Romo | M | 33 | ||
14 | Gary Moya | M | 21 | 45.3 | |
7 | Christian Bravo | M | 30 | 0,2M+ | 52.9 |
10 | Ivan Smith | M | 23 | ||
18 | Boris Sagredo | M | 34 | 0,2M+ | |
16 | Matias Gallegos | F | 26 | 0,4M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
12 | Sebastián Salas | G | |||
23 | Mauro Visaguirre | D | 28 | ||
2 | Cristóbal Finch | D | 20 | ||
21 | Cristóbal Marín | M | 29 | 0,4M+ | |
20 | Esteban Carvajal | M | 34 | 0,5M+ | 49.5 |
28 | Ignacio Herrera | F | 36 | 0,3M+ | |
9 | Camilo Ponce | F | 32 | 0,1M+ |
Startopstellingen bevestigd
3-5-2
Opstelling formaties
51.9
Algemene spelersbeoordeling
67.9 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Hugo Araya | G | 22 | ||
21 | Rivaldo Hernández | D | |||
24 | Luis García | D | 27 | 0,3M+ | 52.5 |
5 | Rodolfo González | D | 34 | 0,3M+ | 51.9 |
14 | Nicolás Orrego | M | 20 | ||
10 | Ignacio Jara | M | 26 | 0,0M+ | |
20 | Villagran | M | 26 | 0,1M+ | 51.3 |
23 | Matias Ballini | M | 34 | 0,3M+ | |
3 | Yerko Aguila | D | 27 | 0,1M+ | |
17 | Kevin Harbottle | M | 33 | 0,3M+ | |
29 | Gustavo Gotti | F | 30 | 0,2M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
30 | Sebastian Rojas | G | 20 | ||
22 | Bryan Ogaz | D | 21 | ||
28 | Jhan Gonogra | D | |||
37 | Bastian Valdes | M | 21 | ||
11 | Nicolás Gauna | M | 31 | 0,3M+ | |
36 | Brandon Cáceres | F | 21 | ||
26 | Luciano Parra | F | 18 |
Evenementen: AC Barnechea
Copa Chile | |||
Ronde 2 | |||
2024-06-30 | CD Palestino - AC Barnechea | - | |
2024-06-23 | AC Barnechea - CD Palestino | 3 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-17 | AC Barnechea - Deportes Limache | 1 - 0 | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-03 | Deportes Limache - AC Barnechea | 2 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-27 | AC Barnechea - Universidad de Concepcion | 0 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-18 | Club de Deportes Temuco SADP - AC Barnechea | 0 - 1 |
AC Barnechea - CD Cobreloa Calama
Chili, Primera B, match AC Barnechea - CD Cobreloa Calama, starttijd 2023-07-15 19:00:00 internationale tijd.
AC Barnechea en CD Cobreloa Calama neemt deel aan het kampioenschap Primera B, Chili.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CD Cobreloa Calama
Copa Chile | |||
Ronde 2 | |||
2024-06-29 | CD Cobreloa Calama - San Marcos de Arica | - | |
2024-06-23 | San Marcos de Arica - CD Cobreloa Calama | 0 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | Club Barcelona de Copiapo - CD Cobreloa Calama | 0 - 3 | |
Primera Division | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-01 | CD Cobreloa Calama - CD O'Higgins | 0 - 4 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-25 | CD Universidad Catolica - CD Cobreloa Calama | 4 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-18 | CD Cobreloa Calama - Deportes Iquique | 2 - 2 |
Klassement
Primera B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Cobreloa Calama | 30 | 16 | 6 | 8 | 41:30 | 54 |
2
|
Deportes Iquique | 30 | 14 | 10 | 6 | 54:39 | 52 |
3
|
Santiago Wanderers | 30 | 14 | 9 | 7 | 37:28 | 51 |
4
|
Club de Deportes Temuco SADP | 30 | 14 | 8 | 8 | 39:36 | 50 |
5
|
CD Antofagasta | 30 | 14 | 4 | 12 | 50:38 | 46 |
6
|
San Luis de Quillota | 30 | 12 | 8 | 10 | 43:31 | 44 |
7
|
Deportes La Serena | 30 | 13 | 5 | 12 | 38:39 | 44 |
8
|
Union San Felipe | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:34 | 41 |
9
|
AC Barnechea | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:41 | 41 |
10
|
San Marcos de Arica | 30 | 11 | 7 | 12 | 51:52 | 40 |
11
|
CSD Rangers | 30 | 10 | 6 | 14 | 35:47 | 36 |
12
|
Santiago Morning | 30 | 9 | 7 | 14 | 32:38 | 34 |
13
|
Universidad de Concepcion | 30 | 9 | 7 | 14 | 36:49 | 34 |
14
|
CD Santa Cruz | 30 | 9 | 9 | 13 | 27:36 | 33 |
15
|
Deportes Recoleta | 30 | 7 | 9 | 14 | 34:43 | 30 |
16
|
Deportes Puerto Montt | 30 | 7 | 9 | 14 | 25:41 | 30 |