FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy - Zhasmin Mikhaylovsk (7-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy
PFL, South | |||
Ronde 25 | |||
2024-09-14 | FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy - Dinamo Stavropol | - | |
Ronde 24 | |||
2024-09-07 | FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy - Kuban Holding Pavlovskaya | - | |
Ronde 23 | |||
2024-08-31 | FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy - Astrakhan | - | |
Ronde 22 | |||
2024-08-24 | FK Rostov 2 - FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy | - | |
Russian Cup - Regional Path | |||
Ronde 64 | |||
2024-08-20 | FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy - Forte Taganrog | - | |
PFL, South | |||
Ronde 21 | |||
2024-08-17 | FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy - Dinamo-2 Makhachkala | 3 - 0 | |
Ronde 20 | |||
2024-08-10 | Forte Taganrog - FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy | 0 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2024-07-27 | FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy - Rubin Yalta | 1 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-07-06 | FK Angusht Nazran - FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy | 0 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy - FC Druzhba Maykop | 4 - 0 |
FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy - Zhasmin Mikhaylovsk
Russia Amateur, All-Russian Regions Cup, match FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy - Zhasmin Mikhaylovsk, starttijd 2023-07-21 08:00:00 internationale tijd.
FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy en Zhasmin Mikhaylovsk neemt deel aan het kampioenschap All-Russian Regions Cup, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Zhasmin Mikhaylovsk
MOO Ural-Western Siberia Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-13 | Zhasmin Mikhaylovsk - Metallurg Asha | 0 - 2 | |
2024-06-15 | Metallurg Asha - Zhasmin Mikhaylovsk | 3 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-04-13 | SSHOR Zvezda Permy - Zhasmin Mikhaylovsk | 0 - 4 | |
2024-04-06 | Zhasmin Mikhaylovsk - SSHOR Zvezda Permy | 1 - 4 | |
All-Russian Regions Cup | |||
Ronde 50 | |||
2023-07-29 | Zhasmin Mikhaylovsk - Kirovets-GUTID | 2 - 4 |
Klassement
All-Russian Regions Cup - Group A 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:4 | 9 |
2
|
Zhasmin Mikhaylovsk | 3 | 1 | 0 | 2 | 8:12 | 3 |
3
|
GUOR Karelia Kondopoga | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
4
|
FC Sokol Lipetsk | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
All-Russian Regions Cup - Group B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MGU-Talina Saransk | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:1 | 9 |
2
|
Kirovets-GUTID | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
3
|
FC Dmitrov-DZRTI | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
4
|
FC Fenix Ivanovo | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:8 | 1 |
All-Russian Regions Cup - 5th place 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GUOR Karelia Kondopoga | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | 3 |
2
|
FC Dmitrov-DZRTI | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:8 | 0 |
All-Russian Regions Cup - 7th place 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sokol Lipetsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | 3 |
2
|
FC Fenix Ivanovo | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |