Beroe Stara Zagora - FK Arda Kurdzhali (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-1-2
Opstelling formaties
50
Algemene spelersbeoordeling
20 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
23 | Rodrìgo Garcìa Accinelli | G | |||
3 | Franco Ramos Mingo | D | 26 | ||
5 | Luciano Squadrone | D | 23 | ||
14 | Viktorio Valkov | D | |||
6 | Jordi Govea | D | 24 | ||
21 | Thiago Ceijas | M | 20 | ||
17 | Edwin Laszo | M | 23 | 54.7 | |
16 | Simeon Mechev | M | 33 | 0,1M+ | |
8 | Bozidar Pencev | M | |||
21 | Vinni Triboulet | F | 24 | 0,3M+ | 45.3 |
99 | Mike Cevallos | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Juan Pablo Lungarzo | G | |||
15 | Espinoza | D | |||
24 | Stefan Emilov Gavrilov | M | 22 | ||
18 | Deyan Ivanov | M | |||
11 | Gianni Touma | F | |||
20 | Damyan Yordanov | F | |||
98 | Tonislav Yordanov | F | 24 | 0,2M+ | |
19 | Vasilev Vasil | F | |||
7 | Aleksandar Petrov |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
43.7
Algemene spelersbeoordeling
68.4 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Anatoli Gospodinov | G | 29 | 0,2M+ | |
20 | Deyan Lozev | M | 30 | 0,6M+ | |
3 | Oumar Sako | D | 26 | ||
6 | Plamen Krachunov | D | 34 | 0,2M+ | |
11 | Martin Stoychev | D | 19 | ||
21 | Radoslav Tsonev | M | 28 | 0,2M+ | |
80 | Lachezar Kotev | M | 25 | 0,1M+ | |
10 | Svetoslav Kovachev | M | 25 | 1,0M+ | |
7 | Aboubacar Toungara | M | 28 | 0,5M+ | |
99 | Stanislav Ivanov | M | 24 | 0,9M+ | 43.7 |
9 | Preslav Borukov | F | 23 | ||
Plaatsvervanger | |||||
23 | Mesut Yusuf | G | 30 | ||
4 | Milen Stoev | D | 24 | 0,1M+ | |
30 | Hristo Mitev | D | 23 | ||
8 | Stanislav Dyulgerov | M | 17 | ||
17 | Ivan Kokonov | M | 32 | 0,3M+ | |
33 | Ivan Tilev | M | 24 | 0,3M+ | |
77 | Iliya Yurukov | M | 24 | 0,2M+ | |
27 | Kerimdzan Ignatov | M |
Evenementen: Beroe Stara Zagora
Parva Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | FK Krumovgrad - Beroe Stara Zagora | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | Beroe Stara Zagora - Lokomotiv 1926 Plovdiv | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | Botev Vratsa - Beroe Stara Zagora | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Sofia | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | FK Septemvri Sofia - Beroe Stara Zagora | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-01 | CSKA Sofia - Beroe Stara Zagora | 3 - 0 | |
2024-06-26 | Beroe Stara Zagora - SFC Etar Veliko Tarnovo | 0 - 0 | |
2024-06-22 | Botev Plovdiv - Beroe Stara Zagora | 1 - 0 | |
Parva Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-05-25 | Botev Vratsa - Beroe Stara Zagora | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-21 | Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Sofia | 0 - 3 |
Match statistieken
2 | Hoekschoppen | 6 |
3 | Gele kaart | 2 |
0 | Rode kaarten | 0 |
24 | Throw-ins | 27 |
14 | Goal kicks | 7 |
6 | Schoten | 14 |
38% | Balbezit | 62% |
16 | Free kicks | 19 |
18 | Overtredingen | 12 |
3 | Schoten op doel | 7 |
2 | Schoten naast doel | 6 |
7 | Reddingen keeper | 2 |
1 | Buitenspel | 4 |
1 | Geblokkeerde schoten | 1 |
Beroe Stara Zagora - FK Arda Kurdzhali
Bulgarije, Parva Liga, match Beroe Stara Zagora - FK Arda Kurdzhali, starttijd 2023-07-24 18:15:00 internationale tijd.
Beroe Stara Zagora en FK Arda Kurdzhali neemt deel aan het kampioenschap Parva Liga, Bulgarije.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Beroe Stadium in de stad Stara Zagora, Bulgarije. Stadioncapaciteit Beroe Stadium is 12 128 mensen.
Hoofdscheidsrechter - Stanimir Trenchev. Goed voor gele en rode kaarten: Stanimir Trenchev gespeeld 54 wedstrijden, opgemerkt 257 van gele kaarten en 4 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Arda Kurdzhali
Parva Liga | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | Ludogorets 1945 Razgrad - FK Arda Kurdzhali | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | FK Arda Kurdzhali - FK Krumovgrad | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | Lokomotiv 1926 Plovdiv - FK Arda Kurdzhali | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-06 | Levski Sofia - FK Arda Kurdzhali | - | |
2024-07-03 | FC Strumska Slava - FK Arda Kurdzhali | - | |
2024-06-26 | FK Arda Kurdzhali - Yantra Gabrovo | 2 - 0 | |
Parva Liga | |||
Ronde 6 | |||
2024-05-27 | Botev Plovdiv - FK Arda Kurdzhali | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-23 | FK Arda Kurdzhali - PFC Slavia Sofia | 3 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-20 | FK Arda Kurdzhali - CSKA 1948 | 0 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-11 | FK Arda Kurdzhali - Botev Plovdiv | 2 - 1 |
Klassement
Parva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ludogorets 1945 Razgrad | 30 | 24 | 3 | 3 | 78:15 | 75 |
2
|
CSKA Sofia | 30 | 19 | 6 | 5 | 50:19 | 63 |
3
|
Cherno More Varna | 30 | 18 | 8 | 4 | 47:25 | 62 |
4
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | 30 | 16 | 7 | 7 | 50:34 | 55 |
5
|
Levski Sofia | 30 | 16 | 6 | 8 | 45:26 | 54 |
6
|
FK Krumovgrad | 30 | 12 | 8 | 10 | 35:35 | 44 |
7
|
Botev Plovdiv | 30 | 12 | 8 | 10 | 47:33 | 44 |
8
|
CSKA 1948 | 30 | 11 | 10 | 9 | 30:26 | 43 |
9
|
FK Arda Kurdzhali | 30 | 11 | 6 | 13 | 32:32 | 39 |
10
|
PFC Slavia Sofia | 30 | 9 | 6 | 15 | 28:45 | 33 |
11
|
Beroe Stara Zagora | 30 | 9 | 6 | 15 | 24:42 | 33 |
12
|
PFC Pirin Blagoevgrad | 30 | 7 | 9 | 14 | 23:41 | 30 |
13
|
FK Hebar Pazardzhik | 30 | 8 | 6 | 16 | 32:44 | 30 |
14
|
Lokomotiv Sofia | 30 | 8 | 4 | 18 | 22:56 | 28 |
15
|
Botev Vratsa | 30 | 6 | 4 | 20 | 22:53 | 22 |
16
|
SFC Etar Veliko Tarnovo | 30 | 3 | 5 | 22 | 17:56 | 14 |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ludogorets 1945 Razgrad | 35 | 26 | 4 | 5 | 87:24 | 82 |
2
|
Cherno More Varna | 35 | 22 | 9 | 4 | 56:26 | 75 |
3
|
CSKA Sofia | 35 | 20 | 7 | 8 | 56:27 | 67 |
4
|
Levski Sofia | 35 | 19 | 7 | 9 | 50:30 | 64 |
5
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | 35 | 17 | 7 | 11 | 53:44 | 58 |
6
|
FK Krumovgrad | 35 | 13 | 10 | 12 | 45:45 | 49 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beroe Stara Zagora | 35 | 12 | 6 | 17 | 30:46 | 42 |
2
|
Lokomotiv Sofia | 35 | 11 | 6 | 18 | 30:58 | 39 |
3
|
FK Hebar Pazardzhik | 35 | 9 | 7 | 19 | 35:49 | 34 |
4
|
Botev Vratsa | 35 | 9 | 6 | 20 | 28:56 | 33 |
5
|
PFC Pirin Blagoevgrad | 35 | 7 | 11 | 17 | 26:48 | 32 |
6
|
SFC Etar Veliko Tarnovo | 35 | 3 | 8 | 24 | 22:66 | 17 |
Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA 1948 | 36 | 13 | 13 | 10 | 35:30 | 52 |
2
|
FK Arda Kurdzhali | 36 | 14 | 9 | 13 | 39:35 | 51 |
3
|
Botev Plovdiv | 36 | 12 | 9 | 15 | 50:42 | 45 |
4
|
PFC Slavia Sofia | 36 | 12 | 7 | 17 | 35:51 | 43 |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cherno More Varna | ||||||
|
Ludogorets 1945 Razgrad | ||||||
|
Levski Sofia | ||||||
|
FK Krumovgrad | ||||||
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | ||||||
|
CSKA Sofia |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Beroe Stara Zagora | ||||||
|
FK Hebar Pazardzhik | ||||||
|
Botev Vratsa | ||||||
|
PFC Pirin Blagoevgrad | ||||||
|
Lokomotiv Sofia | ||||||
|
SFC Etar Veliko Tarnovo |
Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Botev Plovdiv | ||||||
|
FK Arda Kurdzhali | ||||||
|
CSKA 1948 | ||||||
|
PFC Slavia Sofia |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ludogorets 1945 Razgrad | ||||||
|
CSKA Sofia | ||||||
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | ||||||
|
Levski Sofia | ||||||
|
Cherno More Varna | ||||||
|
FK Krumovgrad |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
PFC Pirin Blagoevgrad | ||||||
|
Lokomotiv Sofia | ||||||
|
FK Hebar Pazardzhik | ||||||
|
Beroe Stara Zagora | ||||||
|
Botev Vratsa | ||||||
|
SFC Etar Veliko Tarnovo |
Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Botev Plovdiv | ||||||
|
CSKA 1948 | ||||||
|
FK Arda Kurdzhali | ||||||
|
PFC Slavia Sofia |
Scheidsrechter
Stanimir Trenchev
54
Totaal Games
4.76
Gemiddeld per wedstrijd
0.15
Gemiddeld per wedstrijd
Plaats
Bulgarije
land
Stara Zagora
stad
Beroe Stadium
Stadion
12 128
Capaciteit