Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Lazar Kalicanin | G | 18 | ||
15 | Petar Panić | D | |||
11 | Aleksa Markovic | D | |||
26 | Miloš Radivojević | D | 33 | 0,2M+ | 50.3 |
6 | Nikola Vujicic | M | |||
5 | Miroljub Kostić | M | 35 | 0,3M+ | |
10 | Nikola Dimitrijević | M | 32 | 0,3M+ | |
18 | Vladimir Ilić | M | 24 | 0,2M+ | |
8 | Nikola Stojković | M | 28 | 0,1M+ | |
24 | David Ivić | F | |||
23 | Stefan Stevanović | ||||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Strahinja Jovic | G | |||
4 | Aleksa Jovanovic | D | 20 | ||
14 | Stefan Radić | D | |||
19 | Luka Lukovic | D | 22 | ||
3 | Ivan Ćorković | D | 20 | ||
20 | Krsta Bojić | M | 24 | 0,0M+ | |
22 | Miloš Ožegović | M | 31 | 0,3M+ | |
7 | Uroš Vesić | F | 25 | 0,1M+ | |
9 | Miloš Zličić | F | 23 | 0,1M+ |
Startopstellingen bevestigd
3-5-2
Opstelling formaties
46.7
Algemene spelersbeoordeling
36.1 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Milos Cupic | G | 24 | 0,2M+ | 46.3 |
16 | Dusan Vrbic | D | |||
33 | Andrija Mijailović | D | 28 | 0,2M+ | 52.9 |
25 | Vasilije Janjić | M | 28 | 0,3M+ | 49.1 |
77 | Dragan Radosavljevic | D | |||
8 | Miroslav Maričić | M | 25 | 0,3M+ | 49.1 |
11 | Luka Đorđević | M | 22 | ||
27 | Ðorđe Ðurić | D | 32 | 0,3M+ | 49.1 |
21 | Marko Stojanovic | M | 25 | 48.5 | |
70 | Slaviša Stojanović | M | 34 | 0,3M+ | 49.1 |
10 | Nemanja Subotić | M | 31 | 0,4M+ | 47.1 |
Plaatsvervanger | |||||
89 | Boris Velimirovic | G | 19 | ||
2 | Djordje Kukolj | D | |||
19 | Lazar Vukovic | D | 25 | 50.5 | |
6 | Milan Djokovic | D | |||
5 | Stefan Gajilovic | M | 19 | ||
23 | Toplica Grbovic | M | |||
44 | Petar Piplića | M | 21 | ||
9 | Uros Kojic | F | |||
96 | Lazar Milošev | F | 27 | 0,2M+ | 50.1 |
55 | Igor Stanojević | F | 32 | 0,2M+ | |
17 | Fedor Solovei |
Evenementen: FK Smederevo
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-24 | FK Jedinstvo Ub - FK Smederevo | 2 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-18 | FK Smederevo - FK Tekstilac Odžaci | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-12 | OFK Belgrado - FK Smederevo | 0 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-07 | FK Indija - FK Smederevo | 3 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-01 | FK Smederevo - Macva Sabac | 0 - 0 |
FK Smederevo - FK Indija
Servië, Prva Liga, match FK Smederevo - FK Indija, starttijd 2023-08-05 15:30:00 internationale tijd.
FK Smederevo en FK Indija neemt deel aan het kampioenschap Prva Liga, Servië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Indija
Superliga | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-03 | FK Železničar Pančevo - FK Indija | 2 - 0 | |
2024-05-30 | FK Indija - FK Železničar Pančevo | 1 - 2 | |
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-24 | FK Indija - RFK Grafičar Beograd | 2 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-18 | Macva Sabac - FK Indija | 2 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-12 | FK Indija - Sremska Mitrovica | 0 - 0 |
Klassement
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
FK Metalac GM | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
RFK Novi Sad 1921 | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
FK Metalac GM | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
RFK Novi Sad 1921 | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 |