LKS Lubań Maniowy - BKS Hal-Mont Bochnia (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: LKS Lubań Maniowy
IV. Liga - Małopolska | |||
2024-04-12 | MKS Trzebinia - LKS Lubań Maniowy | 2 - 3 | |
Ronde 6 | |||
2023-08-30 | Poprad Muszyna - LKS Lubań Maniowy | 1 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2023-08-27 | LKS Lubań Maniowy - MKS Trzebinia | 1 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2023-08-20 | MKP Unia Oświęcim - LKS Lubań Maniowy | 1 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2023-08-15 | LKS Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa | 0 - 0 |
LKS Lubań Maniowy - BKS Hal-Mont Bochnia
Poland Amateur, IV. Liga - Małopolska, match LKS Lubań Maniowy - BKS Hal-Mont Bochnia, starttijd 2023-08-05 14:00:00 internationale tijd.
LKS Lubań Maniowy en BKS Hal-Mont Bochnia neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Małopolska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: BKS Hal-Mont Bochnia
IV. Liga - Małopolska | |||
2024-06-22 | Orzeł Ryczów - BKS Hal-Mont Bochnia | 7 - 5 | |
2024-05-18 | BKS Hal-Mont Bochnia - Limanovia Limanowa | 2 - 0 | |
2024-04-17 | Wisła II Kraków - BKS Hal-Mont Bochnia | 2 - 2 | |
2023-10-28 | Dalin Myślenice - BKS Hal-Mont Bochnia | 2 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2023-08-30 | BKS Hal-Mont Bochnia - Wisła II Kraków | 2 - 4 |
Klassement
IV. Liga - Małopolska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wisła II Kraków | 12 | 9 | 3 | 0 | 36:8 | 30 |
2
|
LKS Jawiszowice | 9 | 8 | 0 | 1 | 23:8 | 24 |
3
|
Dalin Myślenice | 11 | 6 | 3 | 2 | 21:14 | 21 |
4
|
Beskid Andrychów | 9 | 6 | 2 | 1 | 24:10 | 20 |
5
|
MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 10 | 5 | 2 | 3 | 23:18 | 17 |
6
|
Wolania Wola Rzędzińska | 9 | 5 | 2 | 2 | 17:16 | 17 |
7
|
KS Watra Białka Tatrzańska | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:9 | 14 |
8
|
Orzeł Ryczów | 7 | 4 | 1 | 2 | 19:15 | 13 |
9
|
LKS Lubań Maniowy | 7 | 4 | 1 | 2 | 12:9 | 13 |
10
|
BKS Hal-Mont Bochnia | 10 | 3 | 4 | 3 | 21:21 | 13 |
11
|
KS Bruk-Bet Termalica II Nieciecza | 7 | 3 | 3 | 1 | 22:9 | 12 |
12
|
Barciczanka Barcice | 7 | 2 | 2 | 3 | 16:17 | 8 |
13
|
Limanovia Limanowa | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:15 | 8 |
14
|
MKS Trzebinia | 14 | 2 | 1 | 11 | 14:35 | 7 |
15
|
GKS Glinik Gorlice | 7 | 1 | 2 | 4 | 9:13 | 5 |
16
|
Poprad Muszyna | 5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | 4 |
17
|
MKP Unia Oświęcim | 10 | 1 | 1 | 8 | 14:32 | 4 |
18
|
KS Wierchy Rabka Zdrój | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:25 | 3 |
19
|
Niwa Nowa Wieś | 9 | 0 | 0 | 9 | 9:26 | 0 |