Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
52.4
Algemene spelersbeoordeling
69.7 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Maximiliano Velazco | G | 28 | 0,2M+ | |
22 | Yerson Opazo | D | 38 | 0,2M+ | 52.5 |
3 | Jesús Pino | D | 32 | 0,2M+ | |
19 | Esteban Flores | D | 31 | 0,3M+ | |
11 | Francisco Ayala | D | 34 | 0,1M+ | 52.3 |
29 | César Díaz | F | 19 | ||
18 | Alonso Rodriguez | D | 25 | 0,1M+ | |
10 | Albano Becica | M | 34 | ||
8 | Ignacio Lemmo | M | 33 | ||
9 | Edwuin Pernía | F | 28 | 0,5M+ | |
27 | Pedro Munoz | M | 37 | 0,2M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
12 | Gonzalo Flores | G | 21 | ||
23 | Jaime Luciano Gaete Fredes | D | |||
5 | Byron Bustamante | M | 28 | ||
7 | Nicolás Maturana | M | 30 | 0,4M+ | |
24 | Alberto Letelier | M | |||
28 | Eduardo Vilches | M | 31 | ||
26 | Matías Meneses | F | 24 | 0,0M+ |
Startopstellingen bevestigd
3-4-3
Opstelling formaties
48.9
Algemene spelersbeoordeling
34.1 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel Retamal | G | 28 | 0,0M+ | |
13 | Matías Silva Álamos | D | 23 | ||
17 | Gonzalo Villegas | D | 31 | ||
20 | Diego Urzúa | M | 26 | 0,2M+ | 51.5 |
21 | Fabián Manzano | M | 29 | ||
19 | Juan Pablo Abarzúa | M | 31 | 0,3M+ | |
10 | Ricardo Rosales | M | 30 | ||
36 | Jose Bandez | F | 24 | 0,2M+ | |
11 | Carlos Soza | F | 34 | 0,3M+ | |
37 | Luis Gorocito | F | 28 | ||
14 | Matías Colossi | F | 22 | ||
Plaatsvervanger | |||||
30 | Felipe Águila | G | 18 | ||
3 | Byron Guajardo | D | 29 | 0,1M+ | |
16 | Harold Antiñirre | M | 18 | ||
35 | Felipe Barrientos | M | 26 | 0,3M+ | 46.3 |
22 | Camilo Melivilú | F | 30 | 0,1M+ | |
8 | Eduardo Raul Pucheta | F | 30 | 0,2M+ | |
2 | Matías Torres | D | 23 |
Evenementen: CD Santa Cruz
Primera B | |||
Ronde 19 | |||
2024-07-31 | Deportes Recoleta - CD Santa Cruz | - | |
Ronde 18 | |||
2024-07-28 | CD Santa Cruz - Curico Unido | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-21 | CD Santa Cruz - Santiago Wanderers | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-14 | AC Barnechea - CD Santa Cruz | - | |
Copa Chile | |||
Ronde 2 | |||
2024-06-30 | Audax Italiano - CD Santa Cruz | - | |
2024-06-23 | CD Santa Cruz - Audax Italiano | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-16 | Deportes Rengo - CD Santa Cruz | 2 - 3 | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-01 | Santiago Morning - CD Santa Cruz | 2 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-27 | CD Santa Cruz - Deportes Limache | 1 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-19 | San Luis de Quillota - CD Santa Cruz | 1 - 2 |
CD Santa Cruz - Deportes Puerto Montt
Chili, Primera B, match CD Santa Cruz - Deportes Puerto Montt, starttijd 2023-08-04 23:30:00 internationale tijd.
CD Santa Cruz en Deportes Puerto Montt neemt deel aan het kampioenschap Primera B, Chili.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Deportes Puerto Montt
Segunda División | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-04 | Deportes Puerto Montt - CD Concon National FC | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-28 | Real San Joaquin - Deportes Puerto Montt | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-21 | Deportes Puerto Montt - Arturo Fernandez Vial | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-14 | Provincial Ovalle - Deportes Puerto Montt | - | |
Copa Chile | |||
Ronde 2 | |||
2024-06-30 | Club de Deportes Temuco SADP - Deportes Puerto Montt | - | |
2024-06-22 | Deportes Puerto Montt - Club de Deportes Temuco SADP | 2 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-16 | CD Alas Portuarias - Deportes Puerto Montt | 0 - 7 | |
Segunda División | |||
Ronde 13 | |||
2024-05-26 | Deportes Puerto Montt - General Velasquez | 0 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-18 | CD Trasandino de Los Andes - Deportes Puerto Montt | 2 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-12 | Deportes Puerto Montt - San Antonio Unido | 0 - 1 |
Klassement
Primera B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Cobreloa Calama | 30 | 16 | 6 | 8 | 41:30 | 54 |
2
|
Deportes Iquique | 30 | 14 | 10 | 6 | 54:39 | 52 |
3
|
Santiago Wanderers | 30 | 14 | 9 | 7 | 37:28 | 51 |
4
|
Club de Deportes Temuco SADP | 30 | 14 | 8 | 8 | 39:36 | 50 |
5
|
CD Antofagasta | 30 | 14 | 4 | 12 | 50:38 | 46 |
6
|
San Luis de Quillota | 30 | 12 | 8 | 10 | 43:31 | 44 |
7
|
Deportes La Serena | 30 | 13 | 5 | 12 | 38:39 | 44 |
8
|
Union San Felipe | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:34 | 41 |
9
|
AC Barnechea | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:41 | 41 |
10
|
San Marcos de Arica | 30 | 11 | 7 | 12 | 51:52 | 40 |
11
|
CSD Rangers | 30 | 10 | 6 | 14 | 35:47 | 36 |
12
|
Santiago Morning | 30 | 9 | 7 | 14 | 32:38 | 34 |
13
|
Universidad de Concepcion | 30 | 9 | 7 | 14 | 36:49 | 34 |
14
|
CD Santa Cruz | 30 | 9 | 9 | 13 | 27:36 | 33 |
15
|
Deportes Recoleta | 30 | 7 | 9 | 14 | 34:43 | 30 |
16
|
Deportes Puerto Montt | 30 | 7 | 9 | 14 | 25:41 | 30 |