Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Argo Linnaste | G | ||||
Karl Kielas | F | ||||
Henry Piiskop | M | ||||
Sven-August Tomson | D | ||||
Marti Mägi | D | ||||
Henri Sireli | F | ||||
Joonas Einfeldt | F | ||||
Kevin Helin | D | 22 | |||
Romek Kašulin | D | ||||
Artur Klein | F | 30 | |||
Sven Saar | D | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Taavet Allikas | D | ||||
Aleksandr Kurman | D | ||||
Herman Pärn | D | ||||
Kert Pulst | D | ||||
Kerot Luhaäär | M | ||||
Eerik Kaupmees | F |
Startopstellingen bevestigd
4-1-4-1
Opstelling formaties
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Tanel Eier | G | ||||
Mattias Oga | D | 27 | |||
16 | Toomas Eier | D | 34 | ||
17 | Toomas Mangusson | M | 29 | ||
19 | Kevin Künnapas | M | 21 | ||
Ranet Lepik | M | 42 | |||
11 | Mihkel Jurgenstein | F | 28 | ||
Kevin Viira | M | ||||
10 | Harris Jurissaar | M | 24 | ||
90 | Kaarel Saaremets | M | 33 | ||
72 | Martin Parn | M | 24 | ||
Plaatsvervanger | |||||
Janor-Jarko Põldre | D | ||||
Janari Pärn | D | ||||
Armin Pitsner | M |
Evenementen: Parnu JK Poseidon Nirvaana
III Liiga | |||
Ronde 17 | |||
2024-09-07 | Parnu JK Poseidon Nirvaana - Läänemaa JK Haapsalu | - | |
Ronde 16 | |||
2024-09-01 | Kristiine JK - Parnu JK Poseidon Nirvaana | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-23 | Parnu JK Poseidon Nirvaana - JK Tallinna Kalev Juunior | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-16 | Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM - Parnu JK Poseidon Nirvaana | - | |
Ronde 12 | |||
2024-08-03 | Parnu JK Poseidon Nirvaana - Tallinna FC Flora IV | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-19 | Parnu JK Poseidon Nirvaana - Tallinna FC Zealot Sporting | 4 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-14 | Saku Sporting II - Parnu JK Poseidon Nirvaana | 1 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | Parnu JK Poseidon Nirvaana - Rumori Calcio | 4 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Rummu Dünamo - Parnu JK Poseidon Nirvaana | 2 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-24 | Parnu JK Poseidon Nirvaana - Pärnu JK Vaprus III | 2 - 2 |
Parnu JK Poseidon Nirvaana - Vändra JK Vaprus
Estland, II Liiga, match Parnu JK Poseidon Nirvaana - Vändra JK Vaprus, starttijd 2023-08-06 13:00:37 internationale tijd.
Parnu JK Poseidon Nirvaana en Vändra JK Vaprus neemt deel aan het kampioenschap II Liiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Vändra JK Vaprus
II Liiga | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-25 | Saue JK - Vändra JK Vaprus | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-18 | Vändra JK Vaprus - Raplamaa JK | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-09 | Paide Linnameeskond III - Vändra JK Vaprus | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-04 | Vändra JK Vaprus - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
Ronde 7 | |||
2024-07-27 | Keila JK - Vändra JK Vaprus | - | |
Ronde 4 | |||
2024-06-21 | Vändra JK Vaprus - Saue JK | 4 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-15 | Vändra JK Vaprus - FC Nõmme United U21 | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-12 | Vändra JK Vaprus - Paide Linnameeskond III | 0 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-09 | Vändra JK Vaprus - JK Tabasalu U21 | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | Vändra JK Vaprus - Tallinna FC Zapoos | 4 - 1 |
Klassement
II Liiga - Lõuna/Lääne piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Harju Jalgpallikool U21 | 26 | 22 | 1 | 3 | 107:36 | 67 |
2
|
Pärnu JK Vaprus U21 | 26 | 20 | 0 | 6 | 79:41 | 60 |
3
|
Tallinna FC Flora | 26 | 19 | 1 | 6 | 83:38 | 58 |
4
|
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 26 | 12 | 6 | 8 | 50:55 | 42 |
5
|
Saku Sporting | 26 | 12 | 3 | 11 | 67:64 | 39 |
6
|
FC Nõmme United U21 | 26 | 10 | 7 | 9 | 53:38 | 37 |
7
|
Pärnu JK Tervis | 26 | 11 | 3 | 12 | 88:80 | 36 |
8
|
Saue JK | 26 | 11 | 2 | 13 | 56:61 | 35 |
9
|
Vändra JK Vaprus | 26 | 10 | 5 | 11 | 52:59 | 35 |
10
|
JK Tabasalu U21 | 26 | 9 | 5 | 12 | 57:45 | 32 |
11
|
Raplamaa JK | 26 | 8 | 6 | 12 | 56:72 | 30 |
12
|
Keila JK | 26 | 6 | 7 | 13 | 44:69 | 25 |
13
|
FC Kose | 26 | 5 | 1 | 20 | 46:100 | 16 |
14
|
Parnu JK Poseidon Nirvaana | 26 | 3 | 1 | 22 | 26:106 | 10 |
II Liiga - Põhja/Ida piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maardu Linnameeskond | 26 | 22 | 3 | 1 | 125:23 | 69 |
2
|
Jõhvi FC Phoenix | 26 | 18 | 4 | 4 | 103:22 | 58 |
3
|
Rakvere JK Tarvas | 26 | 18 | 4 | 4 | 97:24 | 58 |
4
|
Tallinna FCI Levadia U19 | 26 | 15 | 6 | 5 | 75:29 | 51 |
5
|
Viimsi JK II | 26 | 14 | 7 | 5 | 75:24 | 49 |
6
|
Tartu JK Welco II | 26 | 13 | 6 | 7 | 78:46 | 45 |
7
|
FC Tallinn U21 | 26 | 13 | 3 | 10 | 74:41 | 42 |
8
|
FA Tartu Kalev II | 26 | 10 | 5 | 11 | 57:59 | 35 |
9
|
FC Helios Tartu | 26 | 10 | 1 | 15 | 70:76 | 31 |
10
|
Võru FC Helios | 26 | 8 | 4 | 14 | 66:77 | 28 |
11
|
Ajax Lasnamäe | 26 | 7 | 3 | 16 | 49:77 | 24 |
12
|
Tallinna FC Ararat TTU | 26 | 6 | 4 | 16 | 44:86 | 22 |
13
|
Kohtla-Jarve JK Jarve | 26 | 1 | 2 | 23 | 21:108 | 5 |
14
|
Valga FC Warrior | 26 | 1 | 0 | 25 | 10:252 | 3 |