Örgryte IS - Skovde AIK (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
48.7
Algemene spelersbeoordeling
69.9 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Mathias Nilsson | G | 24 | ||
2 | Linus Tagesson | D | |||
5 | Christoffer Styffe | D | 22 | ||
22 | Marcus Haglind Sangre | D | 28 | ||
24 | William Svensson | 20 | |||
14 | Daniel Paulson | M | 28 | 0,2M+ | |
8 | Amel Mujanić | M | 22 | ||
6 | Kevin Holmén | M | 21 | ||
23 | Hady Saleh Karim | M | 25 | ||
16 | Villiam Dahlström | F | 26 | ||
11 | Noah Christoffersson | F | 23 | ||
Plaatsvervanger | |||||
30 | Alex Rahm | G | |||
15 | Isak Dahlqvist | M | 22 | ||
17 | Hampus Dahlqvist | M | 25 | ||
21 | Mubaarak Mohamud Nuh | M | 21 | ||
18 | Jonathan Drott | M | 30 | 0,2M+ | |
28 | Erion Sadiku | M | 21 | 0,1M+ | |
7 | Sargon Abraham | F | 32 | 0,3M+ | 48.7 |
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
84 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
25 | Otto Lindell | G | 19 | ||
22 | Elias Lindell | M | 28 | ||
4 | Aldin Basic | M | 25 | 0,1M+ | |
3 | Filip Schyberg | D | 23 | ||
20 | Armend Suljev | M | |||
13 | Hugo Engstrom | M | 21 | ||
21 | Isak Vidjeskog | F | 18 | ||
10 | Elmar Abraham | M | 23 | ||
9 | Isak Bjerkebo | F | 19 | ||
14 | Mikael Mörk | M | 29 | ||
11 | Yusuf Abdulazeez | F | 20 | ||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Markus Frojd | G | 27 | ||
19 | Samuel Sorman | D | 23 | ||
8 | Oscar Lennerskog | M | 22 | ||
17 | Lukas Rhöse | M | 23 | ||
15 | Hannes Forsgård | M | |||
23 | David Frisk | M | 20 | ||
7 | Darrell Kamdem Tibell | F | 20 |
Evenementen: Örgryte IS
Superettan | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-20 | Örebro SK - Örgryte IS | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-30 | Örgryte IS - Skovde AIK | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-24 | Landskrona BoIS - Örgryte IS | 4 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | Örgryte IS - GIF Sundsvall | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-02 | Örgryte IS - Gefle IF | 3 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | Sandvikens IF - Örgryte IS | 3 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-22 | Örgryte IS - Trelleborgs FF | 1 - 2 |
Match statistieken
7 | Hoekschoppen | 7 |
2 | Gele kaart | 2 |
0 | Rode kaarten | 0 |
24 | Throw-ins | 11 |
13 | Overtredingen | 9 |
9 | Free kicks | 13 |
19 | Schoten | 12 |
7 | Schoten naast doel | 5 |
9 | Goal kicks | 12 |
4 | Geblokkeerde schoten | 2 |
51% | Balbezit | 49% |
8 | Schoten op doel | 5 |
3 | Reddingen keeper | 7 |
Örgryte IS - Skovde AIK
Zweden, Superettan, match Örgryte IS - Skovde AIK, starttijd 2023-08-14 17:00:00 internationale tijd.
Örgryte IS en Skovde AIK neemt deel aan het kampioenschap Superettan, Zweden.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Gamla Ullevi in de stad Gothenburg, Zweden. Stadioncapaciteit Gamla Ullevi is 18 800 mensen.
Hoofdscheidsrechter - Enzo Vesprini. Goed voor gele en rode kaarten: Enzo Vesprini gespeeld 99 wedstrijden, opgemerkt 386 van gele kaarten en 7 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Skovde AIK
Superettan | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-21 | Skovde AIK - IK Brage | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-30 | Örgryte IS - Skovde AIK | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-23 | Skovde AIK - Sandvikens IF | 0 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-15 | Skovde AIK - Degerfors IF | 0 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-02 | Varbergs BoIS - Skovde AIK | 2 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | Skovde AIK - Östers IF | 1 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-22 | Helsingborgs IF - Skovde AIK | 0 - 1 |
Klassement
Superettan 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Västerås SK | 30 | 19 | 6 | 5 | 48:24 | 63 |
2
|
GAIS | 30 | 17 | 6 | 7 | 61:23 | 57 |
3
|
Utsiktens BK | 30 | 16 | 7 | 7 | 50:31 | 55 |
4
|
Östers IF | 30 | 16 | 6 | 8 | 57:35 | 54 |
5
|
Östersunds FK | 30 | 10 | 12 | 8 | 44:39 | 42 |
6
|
IK Brage | 30 | 12 | 5 | 13 | 39:42 | 41 |
7
|
Landskrona BoIS | 30 | 11 | 6 | 13 | 40:49 | 39 |
8
|
Trelleborgs FF | 30 | 10 | 9 | 11 | 40:52 | 39 |
9
|
Gefle IF | 30 | 9 | 10 | 11 | 36:45 | 37 |
10
|
GIF Sundsvall | 30 | 9 | 8 | 13 | 37:53 | 35 |
11
|
Örebro SK | 30 | 8 | 10 | 12 | 43:45 | 34 |
12
|
Helsingborgs IF | 30 | 8 | 9 | 13 | 32:37 | 33 |
13
|
Skovde AIK | 30 | 9 | 6 | 15 | 42:52 | 33 |
14
|
Örgryte IS | 30 | 8 | 8 | 14 | 33:47 | 32 |
15
|
Jonkopings Sodra | 30 | 7 | 10 | 13 | 43:57 | 31 |
16
|
AFC Eskilstuna | 30 | 7 | 10 | 13 | 28:42 | 31 |
Scheidsrechter
Enzo Vesprini
99
Totaal Games
3.9
Gemiddeld per wedstrijd
0.25
Gemiddeld per wedstrijd
Plaats
Zweden
land
Gothenburg
stad
Gamla Ullevi
Stadion
18 800
Capaciteit