Polimer Barnaul - Torpedo Rubtsovsk (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Polimer Barnaul
Championship MFS Volga | |||
Ronde 31 | |||
2024-09-29 | FC Radian Baikal Irkutsk - Polimer Barnaul | - | |
Ronde 30 | |||
2024-09-27 | FC Buryatia Ulan-Ude - Polimer Barnaul | - | |
Ronde 29 | |||
2024-09-15 | Polimer Barnaul - Dinamo-M Barnaul | - | |
Ronde 28 | |||
2024-09-13 | Polimer Barnaul - FC Novosibirsk-2 | - | |
Ronde 25 | |||
2024-08-25 | FC Chita - Polimer Barnaul | - | |
Ronde 22 | |||
2024-08-16 | Polimer Barnaul - Temp Barnaul | 0 - 1 | |
Ronde 19 | |||
2024-08-04 | Raspadskaya Mezhdurechensk - Polimer Barnaul | 1 - 1 | |
Ronde 18 | |||
2024-08-02 | FK Novokuznetsk - Polimer Barnaul | 1 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2024-07-28 | Polimer Barnaul - Rassvet Krasnoyarsk | 3 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | Polimer Barnaul - Enisey-M Krasnoyarsk | 2 - 1 |
Polimer Barnaul - Torpedo Rubtsovsk
Russia Amateur, Championship MFS Volga, match Polimer Barnaul - Torpedo Rubtsovsk, starttijd 2023-08-13 11:30:00 internationale tijd.
Polimer Barnaul en Torpedo Rubtsovsk neemt deel aan het kampioenschap Championship MFS Volga, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Torpedo Rubtsovsk
Championship MFS Volga | |||
Ronde 24 | |||
2023-09-17 | FC Chita - Torpedo Rubtsovsk | 7 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2023-09-15 | FC Buryatia Ulan-Ude - Torpedo Rubtsovsk | 6 - 1 | |
Ronde 22 | |||
2023-09-10 | Torpedo Rubtsovsk - Enisey-M Krasnoyarsk | 0 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2023-09-08 | Torpedo Rubtsovsk - Rassvet Krasnoyarsk | 1 - 3 | |
Ronde 20 | |||
2023-08-27 | FK Novokuznetsk - Torpedo Rubtsovsk | 3 - 1 |
Klassement
Championship SFF Sibir 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polimer Barnaul | 24 | 16 | 5 | 3 | 51:19 | 53 |
2
|
FC Buryatia Ulan-Ude | 24 | 15 | 6 | 3 | 49:20 | 51 |
3
|
Raspadskaya Mezhdurechensk | 24 | 14 | 5 | 5 | 54:16 | 47 |
4
|
FK Novokuznetsk | 24 | 13 | 6 | 5 | 42:23 | 45 |
5
|
FC Chita | 24 | 12 | 1 | 11 | 45:41 | 37 |
6
|
FC Novosibirsk-2 | 24 | 10 | 7 | 7 | 42:43 | 37 |
7
|
Temp Barnaul | 24 | 11 | 3 | 10 | 60:40 | 36 |
8
|
Rassvet Krasnoyarsk | 24 | 10 | 5 | 9 | 39:45 | 35 |
9
|
FC Irkutsk-M | 24 | 10 | 2 | 12 | 43:29 | 32 |
10
|
FC Radian Baikal Irkutsk | 24 | 5 | 5 | 14 | 26:66 | 20 |
11
|
Enisey-M Krasnoyarsk | 24 | 5 | 4 | 15 | 30:53 | 19 |
12
|
Torpedo Rubtsovsk | 24 | 4 | 6 | 14 | 20:60 | 18 |
13
|
Dinamo-M Barnaul | 24 | 2 | 3 | 19 | 22:68 | 9 |