Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
5-3-2
Opstelling formaties
52.5 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
29 | Ken-Maikel Valdma | G | |||
14 | Markos Leppik | D | |||
23 | Villem Rusi | D | |||
6 | Pelle Pohlak | D | |||
8 | Gregor Ollin | D | |||
34 | Artur Saan | D | |||
96 | Jürgen Jürisalu | D | |||
10 | Rasmus Pikkmaa | M | |||
99 | Joonatan Arm | M | |||
20 | Ken Metsis | F | |||
7 | Kris-Marcus Eerits | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
2 | Ervin Roostar | M | |||
11 | Madis Rosar | M | |||
28 | Siim Erik Salura | F | |||
18 | Rene Aljas | M | |||
13 | Sten Tomson | M |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
73.7 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
35 | Tanel Eier | G | |||
20 | Marlon Kivisild | M | 19 | ||
16 | Toomas Eier | D | 34 | ||
39 | Jan-Erik Jegorov | M | 25 | ||
19 | Kevin Künnapas | M | 21 | ||
72 | Kevin Viira | M | |||
10 | Harris Jurissaar | M | 24 | ||
43 | Mattias Oga | D | 27 | ||
17 | Toomas Mangusson | M | 29 | ||
14 | Kaarel Saaremets | M | 33 | ||
7 | Martin Parn | M | 24 | ||
Plaatsvervanger | |||||
40 | Vahur Kiis | D | |||
37 | Alex Kaljulaid | D | |||
18 | Lars Sempelson | F | |||
27 | Ranet Lepik | M | 42 |
Evenementen: FC Kose
III Liiga | |||
Ronde 17 | |||
2024-09-08 | FC Kose - FC Maardu Aliens | - | |
Ronde 16 | |||
2024-09-01 | FC Kose - Türi Ganvix JK | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-25 | FC Kose - JK Loo | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-18 | FC Kose - Kohtla-Järve Linnameeskond | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-11 | FC Kose - Kohtla-Jarve JK Jarve | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-11 | Marjamaa Kompanii - FC Kose | 3 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-07 | FC Jarva-Jaani - FC Kose | 3 - 4 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | Raasiku FC Joker - FC Kose | 3 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-24 | JK Kuusalu Kalev - FC Kose | 1 - 2 | |
2024-05-24 | FC Kose - JK Kuusalu Kalev | geannuleerd |
FC Kose - Vändra JK Vaprus
Estland, II Liiga, match FC Kose - Vändra JK Vaprus, starttijd 2023-08-17 16:00:32 internationale tijd.
FC Kose en Vändra JK Vaprus neemt deel aan het kampioenschap II Liiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Vändra JK Vaprus
II Liiga | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-25 | Saue JK - Vändra JK Vaprus | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-18 | Vändra JK Vaprus - Raplamaa JK | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-09 | Paide Linnameeskond III - Vändra JK Vaprus | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-04 | Vändra JK Vaprus - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
Ronde 7 | |||
2024-07-27 | Keila JK - Vändra JK Vaprus | - | |
Ronde 4 | |||
2024-06-21 | Vändra JK Vaprus - Saue JK | 4 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-15 | Vändra JK Vaprus - FC Nõmme United U21 | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-12 | Vändra JK Vaprus - Paide Linnameeskond III | 0 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-09 | Vändra JK Vaprus - JK Tabasalu U21 | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | Vändra JK Vaprus - Tallinna FC Zapoos | 4 - 1 |
Klassement
II Liiga - Lõuna/Lääne piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Harju Jalgpallikool U21 | 26 | 22 | 1 | 3 | 107:36 | 67 |
2
|
Pärnu JK Vaprus U21 | 26 | 20 | 0 | 6 | 79:41 | 60 |
3
|
Tallinna FC Flora | 26 | 19 | 1 | 6 | 83:38 | 58 |
4
|
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 26 | 12 | 6 | 8 | 50:55 | 42 |
5
|
Saku Sporting | 26 | 12 | 3 | 11 | 67:64 | 39 |
6
|
FC Nõmme United U21 | 26 | 10 | 7 | 9 | 53:38 | 37 |
7
|
Pärnu JK Tervis | 26 | 11 | 3 | 12 | 88:80 | 36 |
8
|
Saue JK | 26 | 11 | 2 | 13 | 56:61 | 35 |
9
|
Vändra JK Vaprus | 26 | 10 | 5 | 11 | 52:59 | 35 |
10
|
JK Tabasalu U21 | 26 | 9 | 5 | 12 | 57:45 | 32 |
11
|
Raplamaa JK | 26 | 8 | 6 | 12 | 56:72 | 30 |
12
|
Keila JK | 26 | 6 | 7 | 13 | 44:69 | 25 |
13
|
FC Kose | 26 | 5 | 1 | 20 | 46:100 | 16 |
14
|
Parnu JK Poseidon Nirvaana | 26 | 3 | 1 | 22 | 26:106 | 10 |
II Liiga - Põhja/Ida piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maardu Linnameeskond | 26 | 22 | 3 | 1 | 125:23 | 69 |
2
|
Jõhvi FC Phoenix | 26 | 18 | 4 | 4 | 103:22 | 58 |
3
|
Rakvere JK Tarvas | 26 | 18 | 4 | 4 | 97:24 | 58 |
4
|
Tallinna FCI Levadia U19 | 26 | 15 | 6 | 5 | 75:29 | 51 |
5
|
Viimsi JK II | 26 | 14 | 7 | 5 | 75:24 | 49 |
6
|
Tartu JK Welco II | 26 | 13 | 6 | 7 | 78:46 | 45 |
7
|
FC Tallinn U21 | 26 | 13 | 3 | 10 | 74:41 | 42 |
8
|
FA Tartu Kalev II | 26 | 10 | 5 | 11 | 57:59 | 35 |
9
|
FC Helios Tartu | 26 | 10 | 1 | 15 | 70:76 | 31 |
10
|
Võru FC Helios | 26 | 8 | 4 | 14 | 66:77 | 28 |
11
|
Ajax Lasnamäe | 26 | 7 | 3 | 16 | 49:77 | 24 |
12
|
Tallinna FC Ararat TTU | 26 | 6 | 4 | 16 | 44:86 | 22 |
13
|
Kohtla-Jarve JK Jarve | 26 | 1 | 2 | 23 | 21:108 | 5 |
14
|
Valga FC Warrior | 26 | 1 | 0 | 25 | 10:252 | 3 |