Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk (2-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
84.4 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Michał Nowak | G | 26 | |||
Raul Chojnacki | D | ||||
Jacek Jadanowski | D | ||||
Marcin Pietrowski | D | 35 | 0,2M+ | ||
Przemysław Płotka | M | ||||
Przemysław Kinder | M | ||||
Robert Sulewski | M | 29 | 0,1M+ | ||
Klaudiusz Filas | F | ||||
Paweł Czychowski | F | 30 | 0,0M+ | ||
Adam Duda | F | ||||
Janusz Surdykowski | F | 37 | 0,1M+ | ||
Plaatsvervanger | |||||
Mariusz Duraj | D | ||||
Igor Michalski | M | ||||
Oskar Kryża | M | ||||
Kacper Bladowski | M | ||||
Franciszek Sadowski | G |
Evenementen: Jaguar Gdańsk
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | Jaguar Gdańsk - MKS Start Miastko | 3 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | SKS Baltyk Gdynia - Jaguar Gdańsk | 0 - 4 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-08 | Jaguar Gdańsk - MKS Solar Władysławowo | 5 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-06-01 | Anioły Garczegorze - Jaguar Gdańsk | 1 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | Jaguar Gdańsk - Supra Kwidzyn | 4 - 0 |
Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk
Poland Amateur, IV. Liga - Pomorska, match Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk, starttijd 2023-08-19 09:00:57 internationale tijd.
Jaguar Gdańsk en Gryf Słupsk neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Pomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Gryf Słupsk
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | Supra Kwidzyn - Gryf Słupsk | 0 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | Gryf Słupsk - DKS Powiśle Dzierzgoń | 7 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-09 | MZKS Arka II Gdynia - Gryf Słupsk | 1 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-06-01 | Gryf Słupsk - GKS Gedania II Gdańsk | 1 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk | 5 - 0 |
Klassement
IV. Liga - Pomorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gryf Słupsk | 34 | 27 | 3 | 4 | 92:35 | 84 |
2
|
Jaguar Gdańsk | 34 | 27 | 1 | 6 | 100:42 | 82 |
3
|
Grom Nowy Staw | 34 | 22 | 6 | 6 | 84:40 | 72 |
4
|
SKS Baltyk Gdynia | 34 | 21 | 4 | 9 | 84:50 | 67 |
5
|
Pomezania Malbork | 34 | 16 | 11 | 7 | 79:46 | 59 |
6
|
Gryf Wejherowo | 34 | 18 | 3 | 13 | 87:61 | 57 |
7
|
MKS Chojniczanka II Chojnice | 34 | 17 | 3 | 14 | 79:71 | 54 |
8
|
Anioły Garczegorze | 34 | 13 | 6 | 15 | 59:56 | 45 |
9
|
Supra Kwidzyn | 34 | 12 | 8 | 14 | 42:66 | 44 |
10
|
Radunia II Stężyca | 34 | 12 | 7 | 15 | 63:73 | 43 |
11
|
KS Sparta Sycewice | 34 | 10 | 11 | 13 | 58:70 | 41 |
12
|
Pogoń Lębork | 34 | 10 | 10 | 14 | 58:59 | 40 |
13
|
DKS Powiśle Dzierzgoń | 34 | 10 | 10 | 14 | 45:62 | 40 |
14
|
MKS Solar Władysławowo | 34 | 10 | 9 | 15 | 64:83 | 39 |
15
|
MZKS Arka II Gdynia | 34 | 7 | 9 | 18 | 58:68 | 30 |
16
|
GKS Gedania II Gdańsk | 34 | 7 | 4 | 23 | 51:91 | 25 |
17
|
AS Kolbudy | 34 | 5 | 6 | 23 | 29:92 | 21 |
18
|
MKS Start Miastko | 34 | 3 | 7 | 24 | 40:107 | 16 |