Torpedo-2 Miass - Tobol Kurgan (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Torpedo-2 Miass
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 22 | |||
2023-09-29 | Torpedo-2 Miass - Metallurg Asha | 2 - 4 | |
Ronde 21 | |||
2023-09-23 | Chelyabinsk Youth - Torpedo-2 Miass | 5 - 1 | |
Ronde 20 | |||
2023-09-15 | Torpedo-2 Miass - Metallurg Magnitogorsk | 0 - 3 | |
Ronde 17 | |||
2023-09-12 | Irtysh Omsk II - Torpedo-2 Miass | geannuleerd | |
2023-09-12 | Irtysh Omsk II - Torpedo-2 Miass | 1 - 0 |
Torpedo-2 Miass - Tobol Kurgan
Russia Amateur, Championship MOO Ural-Western Siberia, match Torpedo-2 Miass - Tobol Kurgan, starttijd 2023-08-18 21:00:27 internationale tijd.
Torpedo-2 Miass en Tobol Kurgan neemt deel aan het kampioenschap Championship MOO Ural-Western Siberia, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Tobol Kurgan
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 16 | |||
2024-08-16 | Tobol Kurgan - Tyumen-2 | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-09 | Tobol Tobolsk - Tobol Kurgan | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-02 | Tobol Kurgan - Irtysh Omsk II | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-26 | Tobol Kurgan - Amkar-2 Perm | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-19 | Tobol Kurgan - Berkut-Ufa-M | - | |
MOO Ural-Western Siberia Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-04-13 | Tobol Kurgan - Chelyabinsk Youth | 0 - 1 | |
2024-04-06 | Chelyabinsk Youth - Tobol Kurgan | 1 - 1 | |
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 22 | |||
2023-09-30 | Tobol Kurgan - Metallurg Magnitogorsk | 2 - 1 | |
Ronde 21 | |||
2023-09-22 | SSHOR Zvezda Permy - Tobol Kurgan | 2 - 0 | |
Ronde 20 | |||
2023-09-16 | Tobol Kurgan - FC Shakhtar Korkino | 0 - 3 |
Klassement
Championship MOO Ural-Western Siberia 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metallurg Asha | 22 | 14 | 7 | 1 | 52:16 | 49 |
2
|
Chelyabinsk Youth | 22 | 14 | 5 | 3 | 46:19 | 47 |
3
|
FC Ilpar Ilyinsky | 22 | 14 | 1 | 7 | 53:24 | 43 |
4
|
Tyumen-2 | 22 | 13 | 3 | 6 | 47:24 | 42 |
5
|
Metallurg Magnitogorsk | 22 | 12 | 4 | 6 | 47:29 | 40 |
6
|
Tobol Kurgan | 22 | 10 | 4 | 8 | 30:28 | 34 |
7
|
Berkut-Ufa-M | 22 | 9 | 3 | 10 | 44:40 | 30 |
8
|
FC Shakhtar Korkino | 22 | 8 | 6 | 8 | 31:35 | 30 |
9
|
SSHOR Zvezda Permy | 22 | 6 | 3 | 13 | 29:47 | 21 |
10
|
Irtysh Omsk II | 22 | 5 | 4 | 13 | 28:52 | 19 |
11
|
Amkar-2 Perm | 22 | 5 | 2 | 15 | 22:48 | 17 |
12
|
Torpedo-2 Miass | 22 | 1 | 0 | 21 | 12:79 | 3 |