Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
5-3-2
Opstelling formaties
48.8 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ilija Đilas | G | 24 | 40.3 | |
29 | Josip Tomašević | D | 30 | 0,4M+ | |
4 | Dorian Rudic | D | |||
3 | Domagoj Pušić | ||||
6 | Karlo Majtanic | D | 26 | ||
5 | Ivan Žutić | M | 23 | ||
28 | Matija Mišić | M | 31 | 0,2M+ | |
31 | Josip Knežević | M | 35 | 0,6M+ | |
13 | Filip Mekić | D | 21 | ||
10 | Sunday Jang Junior | M | 18 | ||
24 | Dominik Solić | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
12 | Dawson Bojanic | G | |||
17 | Luka Mihaljevic | D | 30 | ||
8 | Lazar Vujanić | M | 24 | 0,1M+ | |
14 | Filip Hrs | M | |||
22 | Niko Stanusic | M | 20 | ||
7 | Nešić Nikola | F | 19 | ||
11 | Ivan Baković | F | |||
16 | Stevan Nikolic | F | 20 | ||
18 | Michael Isaiah Sesugh |
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
20 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Luka Ivan Lukić | G | 22 | ||
19 | Luka Bradaric | D | 20 | ||
8 | Marin Ljubicic | M | 35 | 0,5M+ | |
15 | Špiro Peričić | D | 30 | 0,4M+ | |
25 | Andrija Bašić | ||||
11 | Josip Glavovic | F | 18 | ||
22 | Duje Ljubić | M | |||
27 | Marko Tešija | M | 31 | 0,3M+ | |
21 | Dražen Bagarić | F | 31 | 0,4M+ | |
20 | Matej Jukić | M | 26 | 0,1M+ | |
7 | Bruno Zdunić | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
12 | Josip Bartulić | G | 21 | ||
3 | Toni Vidović | D | 24 | ||
24 | Luka Luburic | D | |||
29 | Bruno Burcul | D | |||
14 | Toni Ivanisevic | M | 24 | ||
28 | Filip Rosić | M | 23 | ||
18 | Nikola Jelačić |
Evenementen: NK BSK Bijelo Brdo
2. HNL | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | NK Rudes - NK BSK Bijelo Brdo | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | NK BSK Bijelo Brdo - Opatija | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | NK Dubrava Tim Kabel - NK BSK Bijelo Brdo | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | NK BSK Bijelo Brdo - HNK Cibalia Vinkovci | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | NK Dugopolje - NK BSK Bijelo Brdo | - | |
Ronde 33 | |||
2024-06-01 | NK BSK Bijelo Brdo - NK Dugopolje | 2 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-26 | NK Solin - NK BSK Bijelo Brdo | 0 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-17 | NK Dubrava Tim Kabel - NK BSK Bijelo Brdo | 4 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-12 | NK BSK Bijelo Brdo - HNK Orijent 1919 | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-05 | NK Croatia Zmijavci - NK BSK Bijelo Brdo | 3 - 0 |
NK BSK Bijelo Brdo - NK Dugopolje
Kroatië, 2. HNL, match NK BSK Bijelo Brdo - NK Dugopolje, starttijd 2023-08-19 15:30:00 internationale tijd.
NK BSK Bijelo Brdo en NK Dugopolje neemt deel aan het kampioenschap 2. HNL, Kroatië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Dugopolje
2. HNL | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | NK Dugopolje - NK Sesvete | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | HNK Orijent 1919 - NK Dugopolje | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | NK Dugopolje - HNK Vukovar 1991 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | NK Jarun - NK Dugopolje | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | NK Dugopolje - NK BSK Bijelo Brdo | - | |
Ronde 33 | |||
2024-06-01 | NK BSK Bijelo Brdo - NK Dugopolje | 2 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-25 | NK Dugopolje - HNK Orijent 1919 | 0 - 0 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-19 | NK Croatia Zmijavci - NK Dugopolje | 0 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-11 | NK Dugopolje - HNK Cibalia Vinkovci | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-05 | NK Zrinski Osječko 1664 - NK Dugopolje | 4 - 1 |
Klassement
Prva NL 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HNK Sibenik | 33 | 26 | 4 | 3 | 68:18 | 82 |
2
|
NK Zrinski Osječko 1664 | 33 | 26 | 3 | 4 | 53:18 | 81 |
3
|
HNK Vukovar 1991 | 33 | 16 | 10 | 7 | 56:36 | 58 |
4
|
NK Sesvete | 33 | 12 | 6 | 15 | 36:41 | 42 |
5
|
NK Jarun | 33 | 11 | 7 | 15 | 35:46 | 40 |
6
|
NK Dubrava Tim Kabel | 33 | 10 | 8 | 15 | 36:44 | 38 |
7
|
NK Dugopolje | 33 | 8 | 13 | 12 | 38:45 | 37 |
8
|
HNK Cibalia Vinkovci | 33 | 11 | 4 | 18 | 37:57 | 37 |
9
|
NK Croatia Zmijavci | 33 | 8 | 12 | 13 | 39:48 | 36 |
10
|
NK BSK Bijelo Brdo | 33 | 7 | 13 | 13 | 30:44 | 34 |
11
|
HNK Orijent 1919 | 33 | 7 | 12 | 14 | 34:48 | 33 |
12
|
NK Solin | 33 | 4 | 12 | 17 | 33:50 | 24 |