MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - KS Watra Białka Tatrzańska (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
IV. Liga - Małopolska | |||
2024-06-15 | MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Orzeł Ryczów | 1 - 2 | |
2024-06-12 | LKS Jawiszowice - MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 5 - 0 | |
2024-05-24 | MKS Trzebinia - MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 0 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2023-09-20 | Niwa Nowa Wieś - MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 0 - 3 | |
2023-09-06 | MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - GKS Glinik Gorlice | 2 - 2 |
MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - KS Watra Białka Tatrzańska
Poland Amateur, IV. Liga - Małopolska, match MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - KS Watra Białka Tatrzańska, starttijd 2023-08-20 15:00:00 internationale tijd.
MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska en KS Watra Białka Tatrzańska neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Małopolska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KS Watra Białka Tatrzańska
IV. Liga - Małopolska | |||
2024-06-12 | Wolania Wola Rzędzińska - KS Watra Białka Tatrzańska | 1 - 0 | |
2024-04-30 | MKS Trzebinia - KS Watra Białka Tatrzańska | 1 - 2 | |
2024-03-17 | Wisła II Kraków - KS Watra Białka Tatrzańska | 2 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2023-09-03 | KS Watra Białka Tatrzańska - Limanovia Limanowa | geannuleerd | |
Ronde 6 | |||
2023-08-30 | Niwa Nowa Wieś - KS Watra Białka Tatrzańska | 1 - 2 |
Klassement
IV. Liga - Małopolska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wisła II Kraków | 12 | 9 | 3 | 0 | 36:8 | 30 |
2
|
LKS Jawiszowice | 9 | 8 | 0 | 1 | 23:8 | 24 |
3
|
Dalin Myślenice | 11 | 6 | 3 | 2 | 21:14 | 21 |
4
|
Beskid Andrychów | 9 | 6 | 2 | 1 | 24:10 | 20 |
5
|
MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 10 | 5 | 2 | 3 | 23:18 | 17 |
6
|
Wolania Wola Rzędzińska | 9 | 5 | 2 | 2 | 17:16 | 17 |
7
|
KS Watra Białka Tatrzańska | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:9 | 14 |
8
|
Orzeł Ryczów | 7 | 4 | 1 | 2 | 19:15 | 13 |
9
|
LKS Lubań Maniowy | 7 | 4 | 1 | 2 | 12:9 | 13 |
10
|
BKS Hal-Mont Bochnia | 10 | 3 | 4 | 3 | 21:21 | 13 |
11
|
KS Bruk-Bet Termalica II Nieciecza | 7 | 3 | 3 | 1 | 22:9 | 12 |
12
|
Barciczanka Barcice | 7 | 2 | 2 | 3 | 16:17 | 8 |
13
|
Limanovia Limanowa | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:15 | 8 |
14
|
MKS Trzebinia | 14 | 2 | 1 | 11 | 14:35 | 7 |
15
|
GKS Glinik Gorlice | 7 | 1 | 2 | 4 | 9:13 | 5 |
16
|
Poprad Muszyna | 5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | 4 |
17
|
MKP Unia Oświęcim | 10 | 1 | 1 | 8 | 14:32 | 4 |
18
|
KS Wierchy Rabka Zdrój | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:25 | 3 |
19
|
Niwa Nowa Wieś | 9 | 0 | 0 | 9 | 9:26 | 0 |